Strana 28 od 69 PrvaPrva ... 1824252627282930313238 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 280 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #271
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Lep i interesantan sat. Čestitke.
    Walter likes this.

  2. #272
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Bravo Waltere Ovo izgleda kao pravi dragulj.
    Walter likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #273
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Imao sam danas vremena na pretek pa davam pretstavim jos jednog simpaticnog Quartza, brend je "Lowell" mozda nije toliko poznat ali satovi koje proizvodi su kvalitetni, konkretno ovo je plasticni sat kao neki modeli Casia, veceg gabarita sat ima odlicnu preglednost i ekstra iluminaciju, evo i fotke !









    Djordje, RUS, vladas and 9 others like this.

  4. #274
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Iluminacija kao na IWC
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #275
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Juce smo ovaj sat vratili u zivot. Maestro Kire radio je na njemu i evo on ponovo kuca, a on je "Kelek" Digital automatic sa 25 rubina svajcarac iz sedamdesetih godina solidno ocuvan svideo mi se na prvi pogled, kupio ga kao pokvarenog, ali Mestro Kire je tu i posle ciscenja i menjanja nekoliko zupcanika on ponovo radi, stavili smo mu i novi beli kais, mislim da mu je dobro lego ali dosta price evo i fotki !











    RUS, vladas, anbeast and 13 others like this.

  6. #276
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Bas lep , nego jel prebacuje sate kako treba, treca slika gde pokazuje 11 09 mi je sumnjiva...
    ...vec sam pisao o toj boljci koja napada ovaj tip digitalaca sa AS masinom...

  7. #277
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Jeste ispravan je i prebacuje,Iggy znam o cemu pricas ti si specijalista za ove satove, nije bila slomljena kocnica vec neki tocak ali srecom Kire je imao neku istu staru masinu i tako promenio i sad je u redu !

  8. #278
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Evo da vam pretstavim jos jednog Digitalca koji je postao clan moje kolekcije, radi se o brendu Hanowa, ovo je navijac sa 17 rubina. Sat sa neobicnim izgledom, kuciste je niklovano pravougaona zaobljena forma. Interesantno i neobicno je to sto ovaj model ima udubljenje pokraj stakla, koje je ispunjeno nekom crnom plasticnom bojom, staklo je istotako nesvakidasnjeg formata, sa gorne i donje strane je liniski pravo a sa strane polukruzno. Cifer je sifkaste nijanse, sa leve strane cifera stoji slovo H koje oznacava sate tu se brojevi menjaju a oni su crvene boje, gore na sredini je polukruzni prozorcic koji pokazuje minute, a sa desne strane stoji slovo D koje oznacava da se do njega nalazi prozorcic, koji pokazuje dane koji su obelezani belom bojom. Na sredini sata je mali deatalj ali to je najveci ukras ovog sata radi se o sekundari, koja ja napravljena kao strela i je ofarbana u drec rozevkastu nijansu i izgleda jako simpaticno i neobicno dole ispod sekundare je natpis Hanowa i natpis 17 jewels isto stoje i natpisi da je sat savajcarske proizvodnje.Mislim da se radi o satu koji je napravljen negde oko sedamdesetih godina proslog veka ali da ne duzim evo fotki.









    RUS, anbeast, banja and 11 others like this.

  9. #279
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    E, sad mi je jasno zasto ne zalazim u galerije....Kako sada da se usredsredim na bilo sta drugo?!?! Nemam problema sa pritiskom ali, evo ga, skocio....i sta sad da radim?! Odoh na terasu da se rashladim malo!

    Nego, primetio sam jednu pravilnost. Kad god izadjes u setnju, ti se vratis sa nekim divnim primerkom. Gde se to, pobogu covece, ti setas?!? No da sumiram: SVAKA CAST!!!
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  10. #280
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    To je isti mehanizam koji se ugradjivao u sicure 17j navijac, inace postoji pored crne verzije koju si nam predstavio i plava , crvena , zelena i bela ...

    Mala sugestija, bez ljutnje , ovaj kais nikako neide uz ovaj sat . ali ako je tebi ok onda ok
    bajker71 likes this.

Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •