Strana 21 od 69 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 201 do 210 od ukupno 685
Like Tree3293Likes

tema: Walter - moji satovi

  1. #201
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Ovaj i Defy...mlatnuo bih te sa necim po glavi i bezao....... odusevljavaju me!
    Evo za milana zmaja jedna fotka specijalno sa jedne izlozbe, naravno Defy Zenith na ruci, sema po danju e sad nesecam se te veceri dali sam nosio Longinesa Conqesta ili nesto drugo, uhh, zaboravio sam ko ce da pamti sve ???

    Poslednja ispravka: Walter (16.2.2012. u 23:20)
    tolarbo, milan zmaj, RUS and 4 others like this.

  2. #202
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Eh leto, leto, kad ces doci dosadio mi ovaj sneg jedva cekam da dodje prolece, pa da malo caskamo i pijuckamo na otvorenom. Danas ako imam vremena, napravicu nove fotke moje zelene Eterne !

    tolarbo, RUS, sima hrabri and 6 others like this.

  3. #203
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Hvala svim clanovima foruma- prijateljima, kojima se dopadaju moji satovi i lajkuju ovu temu "Walter - moji satovi", pa tako je ova tema u TOP 5 lajkovanih tema !


  4. #204
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Slike ruskih satova su ti največi neprijatelj

    Slike ruskih satova
    bt321, skydrummer and backarelli like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #205
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Jak si covek kad ti je cela ruska industrija satova neprijatellj , hahaha !!!

  6. #206
    Član Avatar korisnika bajker01
    Član od
    24.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    302
    Lajkovi
    863
    Reputacioni uticaj
    31

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Jedan "lajk" za pivo!
    Walter likes this.

  7. #207
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Citat Walter kaže: Pregled poruke
    Hvala svim clanovima foruma- prijateljima, kojima se dopadaju moji satovi i lajkuju ovu temu "Walter - moji satovi", pa tako je ova tema u TOP 5 lajkovanih tema !
    Pa kako da ne bude medju top 5 , kad čupaš te satove k`o baba luk iz bašte ! Raznovrsniju i masivniju kolekciju od tvoje, ja do sad ne vidoh... (mada sam skorojević)

  8. #208
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Moram da kazem, ovaj forum ima i neke negativne strane. Posebno u zadnje vreme smo imali priliku da vidimo divne sredjene primerke vintage satova, tako da se pojavila moda kupovine, skupljanja vintage satova sto je naravno uzrokovalo poskupljenje istih.
    Moja preporuka je zaoto smanjiti objavljivanje slika ovih divnih satova, kako ne bismo morali da snosimo negativne posledice naseg reklamiranja.
    milan zmaj and anbeast like this.

  9. #209
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Walter tvoja kolekcija zasluzuje defitnivno prvo mesto. Jos jednom sve cestitke!
    Walter, VLADAN P and molnja like this.

  10. #210
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Walter - moji satovi

    Posle duzeg vremena evo mene opet, Jedna setnja u skopskoj carsiji i naleteo sam na njega, dok su se penzioneri raspravljali ja ga stavim na ruku, malo cenkanja I to je to sad je u moju kolekciju skromni Junghans Olypmpic Chronograph, sa Valjuoux 7734 Ovaj sat je napravljen pre tacno 40 godina odnosno daleke 1972 godine a interesantan je po tom sto je napravljen za olimpiske igre odrzane I Minhenu davne 1972 godine kad je Junghans bio oficijalni merac vremena na Olimpijadi u Minhenu interesantan je podatak da je Junghans prvi brend u istoriji koji je u fotofinisu na olimpijadi tacno merio stoti deo sekunde, ovaj podatak je zlatnim slovima ispisan u istoriji ovog nemackog brenda.
    Konkretno ovaj sat deluje nekako mogu reci skromno I jednostavno moze se reci da to na neki nacin I odlikuje nemce da je I kod ostalih stvari koje izradjuju prvenstveno kvalitet na prvom mestu a onda dizajn posebno se ovo moze reci za njihove stvari izradjene sedamdestih I osamdesetih godina, ali vratmo se ovom modelu Junghans Olympic Chronograph, celicno kuciste mat polirano, tamno plavi cifer, sa belim oznakama za sekunde isto tako logo inatpis Junghans sa belim slovima kao I natpis Olympic, sve je to otstampano belom bojom tako da je kontras vrlo jasan, dva sub registra interesantna su po tome da se razlikuju od cifera jer su krugovi sjajni odnosno metalik dok je cifer mat plave boje, male skazaljke su bele kao I velika skazljka stopera koja je isto bela ali ona po meni daje jedan poseban smek ovom satu jer sklop boja deluje onako mornarski, markeri su niklovani kao I skazaljka za sat I minute, Sat radi besprekorno tacno a mogu reci I to da su pusheri na stoperu izuzetno osetljivi I precizni na odredjeni stisak, mogu reci najbolji pusheri od svih satova koje sam probao a nose Valjoux 7734 mehanizam. Poklopac je naravno isto izradjen od celika na poklopcu fabricki je ispisana gravura “RAG 25 JARE” sto oznacava da ovo je limitirana serija koja je bila narucena od strane tada veoma velike I bogate nemacke kompanije koja je ove satove delila svojim vernim radnicima viseg ranga za 25 godisnjicu rada u ovoj kompaniji, Sedamdesete godine proslog veka su bile tako reci vrhunac kvaliteta prosperiteta u ekonomiji zapadne evrope a sire to je I jedan od razloga sto je ovaj sat izdrzao tolike godine I jos uvek radi I je tako reci u odlicnom stanju, ali dosta price evo dole fotki !


    Ovde u drustvu sa postanskom markom iz 72 godine povodom olimpijade u Minhenu i legendarni Mark Spitz osvajac 7 zlatnih medalja u plivanju




    medju cokoladicama !







Slične teme

  1. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •