Strana 47 od 60 PrvaPrva ... 3743444546474849505157 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 461 do 470 od ukupno 592
Like Tree3307Likes

tema: Iggy Tee Space Age Kolekcija

  1. #461
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    ...moram priznati da nisam očekivao peščanik. Nego, reci mi, jesi li mu štopovao vreme jednog "curenja" i da li je svaki put isti rezultat ? Ja sam kod drugara na nekom njegovom ukrasnom drvenom, merio iz znatiželje. Bio sam iznenadjen, jer je svaki put bio različit rezultat, znači (ako se tako može reći) ne precizan . Kada sam mu rekao da ga odnese kod sajdžije na štelovanje, oterao me u pm. i prokomentarisao "idi u ludnicu" ...
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  2. #462
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.012
    Lajkovi
    58463
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    E ovo je vrhunac.Bravo care,kralju,carobnjaku.......
    iggy tee likes this.

  3. #463
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    ..moram priznati da nisam očekivao peščanik. Nego, reci mi, jesi li mu štopovao vreme jednog "curenja" i da li je svaki put isti rezultat ? Ja sam kod drugara na nekom njegovom ukrasnom drvenom, merio iz znatiželje. Bio sam iznenadjen, jer je svaki put bio različit rezultat, znači (ako se tako može reći) ne precizan . Kada sam mu rekao da ga odnese kod sajdžije na štelovanje, oterao me u pm. i prokomentarisao "idi u ludnicu" ...
    iskreno nije mi palo napamet da stopujem , nekada ljudi nisu ziveli tako brzo i proracunato kao danas pa i par sekundi +/- ili minuta nisu nista znacili, danas su i mili sekunde bitne...
    kako god svako vreme ima svoju lepotu - mozda su ona stara bila lepsa sto neznaci da neka iz daleke buducnosti nece biti lepa.

    Zato su satovi tu da nas podsete na ona stara , uvedu nas u nova vremena i sve preciznije i preciznije pokazu nam gde se nalazimo u sadasnjosti...

  4. #464
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    anbeast:
    Moz' tom cudu da se zbudzi neki kais? Ja bih to nosio....
    moze

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-sand_watch.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-sand_watch3.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-sand_watch2.jpg
    Djordje, anbeast, VLADAN P and 7 others like this.

  5. #465
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    ...ma nije ni meni bitna preciznost, već zabava u merenju i čista znatiželja !
    vladas and iggy tee like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  6. #466
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Casio nebi bio to sto jeste da svoje satove ne pravi sa razno raznim funkcijama, pa vam danas predstavljam jedan iz njihove radionice izbacen na trziste u septembru 2001.Casio wqv-3.

    Sat ima lcd monohromatski "dot matrix" displej, koji prikazuje i fotografije.Naravno tu je stoperica, tajmer , kalendar i alarm.
    Kamera je rezolucije 0.03megapixela sa CMOS senzorom, ima auto expoziciju,memorija je 1MB, naravno fotografije su u boji.
    Rezolucija ekrana je 120x120,rezolucija slike
    176 x 144,
    slike se prebacuju preko IR porta, nazalost trenutno nemam kod sebe IR port pa nemogu da prebacim slike ali zato evo pozdravljam vas sa Casio displeja...

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9906_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9907_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9917_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9918_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9919_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9920_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9922_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9924_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9928_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9929_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9931_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9932_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9933_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9934_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9935_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9936_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9938_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9940_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9941_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9943_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9945_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9946_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9947_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9950_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9953_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9956_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9957_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn9958_exposure_resize.jpg
    Djordje, milan zmaj, RUS and 21 others like this.

  7. #467
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Zanimljiv Casio. James Bond stil.
    Koliko traje baterija na tom cudu?
    backarelli likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #468
    Stariji član
    Član od
    2.10.2011.
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2390
    Reputacioni uticaj
    69

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    James Bond je za Iggy-ja mala beba!
    Djordje, RUS, Neša and 3 others like this.

  9. #469
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Ko bi drugi nego Casio na sat ugradio sve i svasta , poceli su sa worldtimerima, digitronima, altimetrima, fotoaparatima...
    ... a evo jednog koji meri krvni pritisak i puls.
    Casio BP100, u originalnoj kutiji. Ovakav sat bi trebali da imaju svi koji imaju problema sa krvnim pritiskom jer ga je vrlo lako izmeriti a i rezultati su tacni.
    Ja hvala bogu nemam tih problema, ali ipak nisam mogao da odolim da nekupim ovaj Casio.
    Ima vise modela Casio satova koji mere pritisak, negde imam jos jedan pa kada ga iskopam i njega cu vam prikazati...

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7747_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7748_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7751_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7753_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7755_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7756_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7758_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7759_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7762_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7765_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7766_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7769_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7772_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7773_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7775_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7776_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7777_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7781_exposure_resize.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn7785_exposure_resize.jpg
    Djordje, RUS, vladas and 19 others like this.

  10. #470
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Hahah, ovo je vintage sat, sat se setih da drugar traži jedan za trčanje koji meri pritisak, puls, prosečnu brzinu i ostale podatke koje trebaju sportistima.....nešto je skeptičan prema satovima koji nemaju trakicu koja se vezuje preko grudi, super mi je da taj Casio daje tačne podatke.
    iggy tee likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


Slične teme

  1. Kolekcija by Lastor ;)
    By Lastor in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 20.9.2014., 7:05
  2. Aleksa - kolekcija
    By AleksaM in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.2.2012., 14:15
  3. Refresh - ova kolekcija
    By Refresh in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2011., 9:09
  4. supercaliber - kolekcija
    By supercaliber in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 8:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •