Strana 28 od 134 PrvaPrva ... 182425262728293031323878128 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 280 od ukupno 1340
Like Tree795Likes

tema: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

  1. #271
    Član Avatar korisnika Sir Oliver
    Član od
    30.7.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    233
    Lajkovi
    918
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Nekada si na Zelenoj vockici mogao naci lepe primerke dzepnih i rucnih casovnika.
    Sada od kineskog djubreta,gaca,baterija i fejkova ne mozes da zivis.
    X puta sam administratorima sajta skretao paznju na fake satove (posto imaju strogu politiku oko fejkova) ali kazu da su nemocni jel ne mogu da dokazu da su to stvarno replike satova.
    Najezim se kada procitam opis neke takve aukcije "Breitling, replika AAA kvaliteta,znaci nije Kineska vec Svajcarska replika"- WTF!!!, i pravi biser "Na aukciji jedinstveni Rolex,original naravno.Sat je bez nekih funkcija zato sto se ovaj dobija uz original tako da se original ne bi nosio svaki dan i eventualno izgrebao"-
    Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!-bad_rolex_epic_fails-s500x360-48810-580.jpg
    VLADAN P likes this.
    Halo, Bing, kako brat?

  2. #272
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Sve si u pravu osim ove slike .
    Naime - vec smo raspravljali, cesta je pojava da proizvodjaci stavljaju IIII (4xI) umesto IV.
    Sir Oliver likes this.
    No time to lose

  3. #273
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    hmm... i ako ne pratim Rolex, mislim da se slika našla na pravom mestu, samo sa pogrešnim obeležjem na marker. Na slici zapravo jeste "fake" sat.
    Sir Oliver likes this.

  4. #274
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Navedeni sat se prodaje na popularnom sajtu, prodavac ima sve pozitivne ocene....Nakit, satovi i dragocenosti : Luigi Verga Milano, - ID 2719585 - Kupujem Prodajem
    Sat sam naručio uz veliku ljubaznost prodavca Naravno, najavio sam prodavcu da ću pogledati sat, na šta je on odgovorio "naravno, ako nisi zadovoljan, vrati sat"....i sat je došao, zavijen u celofan i zaštitnu plastiku sa vazdušnim mehurovima....kao prvo,odmah pri otvaranju ili je već bila otpala je kazaljka sa donjeg hronometra, kao drugo nekako mi je bio neobičan prostor između transparentog poklopca i mehanizma, koji je radio.....Kad sam pozvao stručnjaka, rekao mi je "hej druže, pa to nije ništa, jel sat radi?", kazaljku ćeš lako namestiti, to je boranija za svakog sajdžiju Ja naravno, znajući lika iz AKS, dam kintu i ne budem lenj, sednem u kola i uradim što sam i inače nameravo, odnesem sat do "brke"....Čovek mi kaže da se cifer naduo, da je ili budžen mehanizam (najverovatnije china eta kopija) u originalno kućište, a ploča mehanizma samo što ne pukne, što se vidi i bez otvaranja.....I to je to....najverovatnije je reč o "frankenu" , kućište je lepo verovatno originalno, sat lepo izgleda i stoji, ali džaba originalni mehanizam je ko zna gde, zamalo ne nadrljah. Naravno vratim porudžbinu, uzmem kintu, a prodavac se izvini....kaže da on samo trguje, te nije svestan da su ga možda prevarili, i eto ga sat opet u prodaji.
    Poslednja ispravka: vlajo (14.8.2012. u 15:11)
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  5. #275
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Kakv bezocni prevarant!Trebao si sve da islikas i da postavis ovde slike,uz oglas koji si naveo!
    400 evra!!!

  6. #276
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Iskreno, nije mi baš bilo do slikanja, mada sam trebao....Inače me je fascinirala mirnoća i minimiziranje problema od strane prodavca, čak i kad sam vratio sat, bilo mu je bitno samo dali sam robu poslao nazad, nije se mnogo raspravljao, verovatno je fora APP.....stvarno
    VLADAN P and backarelli like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #277
    Stariji član
    Član od
    2.10.2011.
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2390
    Reputacioni uticaj
    69

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Strašno ... dobro je Vlajo da nisi ostao bez kinte.

  8. #278
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Hmmm... kakva šteta ! Sat stvarno extra izgleda... mislim što se tiče izgleda i modela. Ma ja definitivno ne kupujem više sa domaće berze, dok se ne nadjem sa prodavcem uživo i proverimo sat kod sajdžije. Sve sam go prevarant. Nego, odvratan taj osećaj, kad otvoriš "smotuljak" nadajući se najboljem, a ono ovako da se desi. Uhhhh... ali opet dobro da si povratio kintu bez cimanja, što reče Bajker.

  9. #279
    Član Avatar korisnika Sir Oliver
    Član od
    30.7.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    233
    Lajkovi
    918
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Original ili falsh?

    Skrenuo sam im paznju ali mrka kapa
    Rolex submariner poslednji primerak - Limundo.com
    Halo, Bing, kako brat?

  10. #280
    Novi član
    Član od
    22.8.2012.
    Lokacija
    Pozarevac
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Posto sam kupio Rolex Submariner repliku pa iza poklopac sto prekriva masinu,kakav treba da bude,niklovan ili mat boje?

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.6.2013., 7:54
  3. Da li je ovo Breitling replika sata ??
    By profa in forum Breitling
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.10.2011., 23:16
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •