Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 44
Like Tree1Likes

tema: Pitanja o servisiranju sata i jos ponesto

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Dosta ljudi tvrdi da bi trebalo automatic svakih 5 a manuelni navijac svake tri godine.E sad d ali je to stvarno potrebno ne znam.Ali nista ne kosta dati uraru od povjerenja da malo pogleda unutra.Druga stvar ako je garancija vazeca.

  2. #12
    Novi član
    Član od
    26.10.2010.
    Lokacija
    Cetinje, Montenegro
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Treba mi pomoc u vezi sata koji sam upravo kupila ...
    radi se o satu Invicta Mens Force Collection Automatic Watch 5841...koji ide ne radi kako treba.Naime,zuri nekih 5-10 sekundi po minutu.Da li znate moze li da se otkloni ovaj kvar ili da reklamiram sat i trazim da mi posalju drugi( kupljen je online).
    Hvala puno,
    Tamara!
    Poslednja ispravka: tamara (28.10.2010. u 13:20)

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Tamara, verovatno ti je sat samo namagnetisan. Trebalo bi da svaki casovnicar moze da ga lako servisira, a ja ti savetujem da pogledas izlistane Servise na nasem sajtu.

    Takodje - ne savetujem ti da udjes u avanturu vracanja sata kupljenog online. Pogotovo sam citao mnogo horor prica o Invicta Customer Support-u .
    No time to lose

  4. #14
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Taj model bi trebal imati prozirni poklopac kućišta pa malo pogledaj spiralu nemirnice da se slučajno ne dodiruju krugovi ili je možda prvi krug preskočil preko regulatora .Pogledaj i dali se krugovi spirale jednako raširuju na sve strane.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  5. #15
    Novi član
    Član od
    26.10.2010.
    Lokacija
    Cetinje, Montenegro
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    Taj model bi trebal imati prozirni poklopac kućišta pa malo pogledaj spiralu nemirnice da se slučajno ne dodiruju krugovi ili je možda prvi krug preskočil preko regulatora .Pogledaj i dali se krugovi spirale jednako raširuju na sve strane.
    Jeste,to je taj model! Pokusala sam da kontaktiram razne casovnicarske radnje i niko nije bio raspolozen da pogleda o cemu se radi.Koliko sam uspjela da se informisem u Srbiji,a ni u Crnoj Gori nema ovlascenog uvoznika,distributera,pa ni servisera ovog brenda.Toliko sam se iznervirala, da sam spakovala sat i vratila ga nazad u Ameriku.Ocekujem da mi refundiraju iznos koji sam platila(tako su mi obecali,a sto ce biti vidjecemo).Hvala puno na pomoci!

  6. #16
    Novi član
    Član od
    26.10.2010.
    Lokacija
    Cetinje, Montenegro
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    Tamara, verovatno ti je sat samo namagnetisan. Trebalo bi da svaki casovnicar moze da ga lako servisira, a ja ti savetujem da pogledas izlistane Servise na nasem sajtu.

    Takodje - ne savetujem ti da udjes u avanturu vracanja sata kupljenog online. Pogotovo sam citao mnogo horor prica o Invicta Customer Support-u .
    Pokusala sam da kontaktiram mailom Invictin Customer Support za Evropu,jer je sat imao medjunarodnu Ivnictinu garanciju....Bezuspjesno Zvala sam telefonom razne servise,takodje sam ostala bez konkretnog odgovora.Na kraju mi je preostalo samo da sat vratim nazad.Nije mi jasno sto se desilo i sto nije u redu,jer sam isti kupila za poklon prije nekih mjesec dana i taj radi besprekorno.
    Hvala puno na savjetu.Pozdrav,Tamara!

  7. #17
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re:Novajlija

    Već duže vremena pokušavam da nađem sajt gde bi mogao da dobijem neki savet i pomoć u vezi satova. Veliki sam ljubitelj ali sam ujedno i razočaran jer živim u "provinciji" gde nemamo časovničara.
    Naime posedijem "Roamer stingray chrono" "Valjoux 23" koji je veoma star,preko 40 godina, radio mi je do 2002 kada se polomila krunica za navijanje. Nosio sam ga u više navrata kod nekih časovničara ali nije bilo pomoći, svi kažu da je sistem specifičan i da ne mogu da ga poprave. Ovih dana treba da uspostavim kontakt sa nekim iz Vrnjačke Banje navodno tamo postoji mogućnost da ga popravim.

    Molio bi nekog od poznavalaca satova da mi napiše nešto o ovom satu i ima li svrhe da se toliko angažujem oko njegove popravke. Emotivno sam vezan za taj sat a mislim i da je vredan.

    Bio bih zahvalan takođe ako neko može da me uputi gde da se obratim radi popravke i servisiranja pošto mu je sigurno potrebno.

    Unapred hvala. 23 NOS

  8. #18
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Citat tamara kaže: Pregled poruke
    Pokusala sam da kontaktiram mailom Invictin Customer Support za Evropu,jer je sat imao medjunarodnu Ivnictinu garanciju....Bezuspjesno Zvala sam telefonom razne servise,takodje sam ostala bez konkretnog odgovora.Na kraju mi je preostalo samo da sat vratim nazad.Nije mi jasno sto se desilo i sto nije u redu,jer sam isti kupila za poklon prije nekih mjesec dana i taj radi besprekorno.
    Hvala puno na savjetu.Pozdrav,Tamara!
    Tipicno za Invictu i njihovu ne/podrsku! Ne znam da li je bilo ko u svetu uspeo da ostvari garanciju kada je u pitanju ovaj proizvodjac. Mozda jedino u USA, ali sto se tice ostalih zemalja, podrska i servis kao da ne postoji! Ovo sam cuo od nekoliko drugara, ista prica! Jednostavno ih ne zanima, kada prodaju sat i vise te ne poznaju!

  9. #19
    Novi član
    Član od
    26.10.2010.
    Lokacija
    Cetinje, Montenegro
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Citat UlysseNardin kaže: Pregled poruke
    Tipicno za Invictu i njihovu ne/podrsku! Ne znam da li je bilo ko u svetu uspeo da ostvari garanciju kada je u pitanju ovaj proizvodjac. Mozda jedino u USA, ali sto se tice ostalih zemalja, podrska i servis kao da ne postoji! Ovo sam cuo od nekoliko drugara, ista prica! Jednostavno ih ne zanima, kada prodaju sat i vise te ne poznaju!

    Necu ni ja njih vise poznavati,to je sigurno. INVICTA-nikad vise!
    Nisam mogla da vjerujem da su tako neodgovorni i neprofesionalni prema kupcima...Napravili su najbolju mogucu antireklamu svojim postupcima!

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: nekoliko pitanja

    Citat tamara kaže: Pregled poruke
    Necu ni ja njih vise poznavati,to je sigurno. INVICTA-nikad vise!
    Nisam mogla da vjerujem da su tako neodgovorni i neprofesionalni prema kupcima...Napravili su najbolju mogucu antireklamu svojim postupcima!
    Oni konstantno prave anti-reklame i izgleda da ih to ne brine uopšte!!! Gazda Vladan je kupio Invictu jednom i zarekao se da tu grešku neće više nikad ponoviti!!! Nemam ti šta reći nego da mi je stvarno žao što si prošla kao "bos po trnju"!!! Šta da se radi osim:zaboravi i šibaj dalje!!!
    Pozdrav

Slične teme

  1. Par pitanja o Rolex satovima
    By Aleksandar12 in forum Rolex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 18.5.2019., 16:21
  2. Par pitanja o ručnim satovima i automatskim mehanizmima
    By milospinkfloyd in forum Opšti forum
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 29.6.2011., 14:27
  3. Aquastar Seatime, par pitanja
    By DANKO in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.4.2011., 7:49
  4. Pitanja u vezi starog Seika
    By Misko81 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 5.1.2011., 19:11
  5. Festina F16354/6 sat - dva pitanja ?
    By domenico in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.10.2009., 0:28

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •