Strana 8 od 14 PrvaPrva ... 456789101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 134
Like Tree395Likes

tema: Kako napraviti kaiš za sat

  1. #71
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    Evo me opet sa malo petljanja.
    Parce pronadjene koze bio neodoljiv izazov da se proba “umece” jer ta koza posebno zahtevna. Braon nijansa u mat “dim” varijanti je zaista ostavljala utisak ali odmah bilo jasno da je za nju potrebno vise od onog ojadjenog kucnog alata. Rvali smo se kako to i prilici “home” okolnostima ali je definitivno bilo jasno da bez stepova to nece ici. To je ostalo za kraj i onda potroseno 3-4 dana u potrazi za nekim od preostalih zanatlija pa jos i dovoljno strpljivim da saslusa zahtev. Nadjen. Covek saslusao sve, onda malo ( kakav je red ) napravio uvod, pa onda malo o politici, pa malo o propalim stvarima, pa…. kada se to bas oduzilo i ja vec resio da odustanem od svega, covek izgovori – ma, daj da proturim ! Od tog “proturanja” me tek uhvatila muka, veca nego od svog onog uvodnog predavanja. Drrr, drrrr, poce proturanje i dok ja obavih transformaciju u lik Dragana Nikolica u filmu Ko to tamo peva, onim cuvenim uzvikom “nemoj, je**te bog !”, bi skoro pa gotovo. Nemojte me pogresno razumeti ali stvarno ne mislim kako moram biti kokoska da bih prepoznao mucak od jajeta, tako i ja sa par metara “majstorski” videh da je na masini onaj pritezac ( valjda se tako zove) ostao nisko pa “drlja” po kozi. Ostao na svojoj poziciji od prethodne, tanje, koze i sada revnosno na onoj mat povrsini pravi svetliju liniju. Da ne duzim, pokusao sam to kuci malo dopuniti upotrebom specijalnog kuhinjskog alata i sada to lici na ovo sto je pred vama.
    Kako napraviti kaiš za sat-img_5196_1.jpg Kako napraviti kaiš za sat-img_5193_1.jpg Kako napraviti kaiš za sat-img_5198_1.jpg Kako napraviti kaiš za sat-img_5194_1.jpg Kako napraviti kaiš za sat-img_5195_1.jpg Za drugare koji bi da slede nesto od ovoga, ili bar razviju svoju varijantu, mogu preporuciti da, ako im trebaju stepovi, najpre upoznaju dobro nekog majstora koji bi im izvrsio uslugu. U protivnom je lepljenje jedini spas za “home” varijante. Deblje koze nisu bas za kuhinjski alat pa treba majstorska podrska a onda….. Jednom me vec ta fela, iz drugog zanata, naterala da kupim mini strug, necu valjda opet “prezupciti”? Tesim se da je prolazno ovo a opet, nesto sam vireo u oglase..
    Poslusah i Nesu oko onih dijagnoza i preporuke tableta, kupih komandirski kao promiclu da skrenem misli na tiockice a ono trebao bi kais i za njega !? Ne, ovo se desava nekom drugom. Nije istina…

  2. #72
    Član Avatar korisnika pugo
    Član od
    31.10.2010.
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    205
    Lajkovi
    784
    Reputacioni uticaj
    37

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    Alal vera Sofronije. Ma uporan čovek je čudo u NAJPOZITIVNIJEM smislu.
    Sve čestitke , i ponovo kažem.....bez kočenja, samo napred.
    p.s. Vidi da u Škodi (znač čijoj) nisu mošda kožna sedišta?

  3. #73
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    pa covek obicno ne vidi resenje koje mu ispred nosa
    taj obicno razgovara na dva telefona dok vozi pa nece ni primetiti na cemu sedi. moze on i na drvenoj klupici biti ali za sanju ostaje kozna foteljica

    sutra valjda stize komandirac i vec slutim kakve me muke cekaju. samo, cini mi se, kako ostajem sve vise usamljen ovde a nebih da poverujem kako je entuzijazam usadjen samo matorom pevcu pa nigde onih malih zozona sa naocarima i matematickim proracunima da je da dzukac petronije naidje pa da se bar posvadjamo, onako za primer

  4. #74
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    deco, jel vi bre nemate neke stare opasace, torbe, mantile od krigera (pokoj mu dusi) ?



    ´ajde, ´ajde, kupi luger po komad od jareta u krusevackoj svakom, bolje nego da mi
    etnicki cistite enterijer. osim toga, nisu kozna...


  5. #75
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    Vidim ja da će Sofronije morati da kupi polovnu Singericu pa ,uz pesmu na usnama ''sedela sam za mašinom,šila sam'', sam početi da ''protura''

    Dobro je ispao bunt-strap
    Poslednja ispravka: VLADAN P (20.2.2013. u 11:59)
    Vukas likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #76
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    ''sedela sam za mašimpm,šila sam''
    Zajlempbamno kad se zbrka tastatura... Vladane, moderator si, ispravi to lebma ti.


    Odličan bunt na Slavi! Oduševljen sam. Moraću da probam i ja, imam neki vojni kaiš...
    VLADAN P likes this.

  7. #77
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    ˝chez sofronie˝ polako izrasta u ozbiljan butique.

    narucio sam upravo i zeder i lavlju kandzu, da se zna ...


  8. #78
    Novi član
    Član od
    1.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    Sofronije, ode ti u umetnike. Kako god te ubedjivali ovi mangupi ne potpisuj se niti ostavljaj oznake na svojih ruku delo.

  9. #79
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    eh,vladane, bila jedna i to na otpadu a u radnom stanju. celih 2000din. da ne poverujes i da te muka uhvati gde smo stigli. samo ja nisam znao kako propetljati konac iz spulne a igla probija samo tako...
    mozemo se mi zezati sa klamfericama i slicnim skalamerijama ali pffaf je pffaf a pugo je pugo.

    to,vukas, od probe niko svisnuo nije a zadovoljstvo da sam sebi nesto ispetljas....ih.

    nego, nemoj da mi doturate taj gas i ako je povoljan po ceni . ja se taman resio uspesnih gradnji iz elektronike mada elektronicar nisam, sada me nahavatalo ovo, ako mi padne na pamet nesto od drveta deljati i rendisati moji ima da me izbace iz kuce definitivno
    Vukas likes this.

  10. #80
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kako napraviti kaiš za sat

    ovo je jace od mene : ti sigurno ne bi umeo da napravis drvenu narukvicu za sat, jel´ da ?

    VLADAN P, pugo and Vukas like this.

Strana 8 od 14 PrvaPrva ... 456789101112 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •