Strana 15 od 23 PrvaPrva ... 5111213141516171819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 141 do 150 od ukupno 225
Like Tree217Likes

tema: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

  1. #141
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Za ovaj sat nesto slabo ima i delova pa sam izmedju ostalog pisao i proizvodjacu jer je redji model, a sto se tice servisa u ovaj bez da su me poslali tesko da bi ikad usao!
    Sto se tice Rolexa za njih znam jos iz oceve price kakvi su kao kompanija, nadam se da su i ostali dosledni nekim predjasnjim vremenima jer ovo danas svi prave neku jeftinu kozmetiku koja skupo kosta, nema tu duse cista komercijala...

  2. #142
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Deo priče sa iskustvom sa Poklon Dućanom su neki ispratili. Ovde je cela priča složena od početka do kraja.
    Sat je naručen početkom septembra, a u isto vreme sam u dva navrata gledao i u Beriću na Spensu, pa su i oni uzeli broj mob. ako im stigne, uz napomenu da se uglavnom čeka par meseci.
    Isti komentar su mi rekli i u PD, pa sam se spremio na čekanje. Međutim, kako mi ne gine svake druge-treće nedelje da idem u Big, tako sam svaki put svraćao da vidim šta imaju.
    Sredinom septembra me zovu na telefon da pitaju da li sam zainteresovan za sat jer ga naručuju i očekuje se da će brzo stići (zove momak sa kojim sam dan ranije pričao o nabavci sata).
    Početkom oktobra ja pošaljem SMS sa upitom, na šta mi odgovore da je sat na granici i očekuju svači čas isporuku. Isti odgovor dobijam i krajem oktobra. U novembru mi odgovaraju da je zbog "poznate" situacije uvoz otežan, a pogotovo za ovakve, ograničene, serije. Krajem novembra kažu daje zvao direktor da kaže dapripreme police za nove modele i da će satovi biti 10. decembra na policama. Naravno, satovi nisu bili na policama tad.
    19. decembra ih zovem i dobijam informaciju da je sat stigao, ali obda konstatuju da je poslat u Niš, i dok sam na vezi im šalju poruku da brzom poštom pošalju u NS. Pošto je bio petak veče, nije moglo biti poslato pre subote, pa mi kažu da će u ponedeljak biti kod njih i da će nazvati čim stigne. U ponedeljak uveče zovem i dobijam informaciju da je, greškom, poslat u veleprodaju, i da će biti u utorak. Pogađate, nije dostavljen ni u utorak. To veče sam bio na Spensu, i u Beriću vidimo dugo očekivani sat sa cenom 4000 nižom nego što su u PD rekli. Na upit sam dobio još 5% popusta pa sam tu i kupio, sumnjam da bih u PD bolje prošao, a i da bih, jako su me iznervirali.
    U sredu uveče mi šalju poruku da je sat stigao i da mogu da ga preuzmem, na šta im se ljubazno zahvaljujem uz komentar da mi njihov sat više nije potreban. Očekivao sam da će bar nazvati da pitaju o čemu se radi i da se izvinjavaju , ali ništa, što, po meni, pokazuje koliko su im verne mušterije bitne. Što se mene tiče, PD je na crnoj listi.
    vladas, VLADAN P, veberz and 1 others like this.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  3. #143
    Član
    Član od
    10.9.2015.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    152
    Lajkovi
    568
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Nedavno (16. - 18. 05.) poslom bio u Beogradu i ponesem svoj Poljot "Sturmanskie civil" (na slici) kojeg je trebalo poštimati na vibrografu, velim nek mi to urade majstori u Bg. jer u Zagrebu većina urara napravi neku kiselu facu kad im pokažem ruski sat (koje btw obožavam i imam 6 komada).

    I tako jedva dočekam da svoj omiljeni Poljot odnesem kod čuvenog Srbe Mihajlovića i još se mislim kako ću se u Zg. hvaliti kod koga sam "uredio" sat. Da skratim, rezultat= majstor mi kaže da se sat ne može poštimati i da ga treba servisirati (sat bio na servisu prije par mjeseci). Osim toga vraća mi sat, a poklopac sata stegnut "na mrtvo", a ispod njega viri pokidana gumica-dihtung.

    Sav jadan sutradan odnesem sat u urarsku radnju TIME+ u Ulici kralja Milana (mislim br. 26 ili sl.). Čovjek preuzme sat i kaže da dođem sutra (na potvrdi mislim pisalo da se preziva Mijailović). Sutradan sat uštiman skoro "u nulu", promjenjen dihtung, ugodno popričali i naplatio mi nešto zbilja sitno. Sat i dalje odstupa maksimalno par sekundi dnevno... Svaka čast majstore!

    Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-s-l1600%2520-7-.jpg
    Poslednja ispravka: jure17 (24.5.2016. u 22:14)
    RUS, vladas, VLADAN P and 6 others like this.

  4. #144
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Zahvaljujem na prenetom iskustvu.
    Uvek je korisno.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #145
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Izgleda da ovdašnji prodavci satova redovno "špijuniraju" naš sajt. U nedelju sam otišao u PD da preuzmem naruvicu (na žalost sam morao kod njih iako se nisu pokazali ranije) i dok sam plaćao je bilo i par komentara tipa "Vidimo da ste baš aktivni na forumu" (a nisam ništa napisao poprilično dugo, bar ne vezano za njih).
    Možda to i nije loše, ako bude uticalo na poboljašnje odnosa kupac-prodavac.

    Btw, ako neko bude planirao kod njih kupovinu, dobio sam karticu za popust pa možemo da je razmenjujemo, a koliko sam shvatio kad se nakupi, onda daju vaučer za povrat novca. Onda te pare lepo potrošimo u kafani
    vladas, VLADAN P and mizzy like this.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  6. #146
    Novi član
    Član od
    23.6.2017.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Slike ruskih satova

    Sta se desava kada sat odnesete u servis i ne dobijete ga vise nikad ?

    2 nedelje pokušavam da dodjem do sata... sad već razmisljam da su ga uzeli i prodali.

  7. #147
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Slike ruskih satova

    Koji servis je u pitanju i koje je njihovo obrazloženje?
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #148
    Novi član
    Član od
    23.6.2017.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Slike ruskih satova

    Prvo mi je bilo receno da ce biti gotvo za 2 dana i da ce me pozvati. Nisu me pozvali. Otisla sam do njih i rekli mi da ce za 2 dana biti gotovo samo treba da se ocisti, i da ce me pozvati. Opet nista. Zovnem posle nekoliko dana i opet nije gotovo trebe da se nasteluje. Zovnem danas kazem broj reversa koji sam predala i pitam sta je sa satom, kaze sacekajte samo malo.. i tako cekam 12 min na telefonu... cujem suskanje, razgovor..covek je ladno zaboravio na mene...spustim slusalicu sta cu. Ode moja majka iznervirana i kazu joj da ce za 7 dana biti gotovo treba da se ispolira osovini i to mozda i da ce me pozvati...

    Jel ovo praksa kod svih casovnicara ? sve ukupno ako bude gotovo za mesec dana bice super. Servis je sa vaseg sajta :


    Časovničar M. PetrovićUžice
    Улица Липа 2
    Tel.: +381 31 511 719

  9. #149
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    608
    Lajkovi
    4381
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Slike ruskih satova

    Citat strelac 28 kaže: Pregled poruke
    Jel ovo praksa kod svih casovnicara ?
    Naravno da nije praksa kod svih časovničara i prilično je neumesno pitati tako nešto koliko god da si iznervirana...

    A sat nije da nisi dobila "više nikad" koliko ja mogu da vidim iz tvog posta, već te zavlače i odugovlače ko zna zašto (vreme je godišnjih odmora, meni to pada na pamet).

    Tvoj problem je klasičan primer trgovačke neozbiljnosti (u ovom slučaju serviser) i potpada pod redovnu prijavu tržišnoj inspekciji. A mogla bi malo i da podigneš glas i izboriš se za svoja prava AKO je sve kako kažeš...

  10. #150
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Slike ruskih satova

    Naravno da nisu ''uzeli i prodali'' vaš sat ali je i sigurno ,ako je tačno sve što kažete, da je reč o krajnje neodgovornom servisu koji nije za preporuku.
    Vidim i da su ocene tog servisa na našem Forumu prilično bedne.
    Mogu da vam savetujem ,kao najracionalnije rešenje) još malo strpljenja kako biste ipak došli do servisiranog sata

    Naravno da imate na raspolaganju i druge varijante kao što je zahtev da vam se sat odmah vrati ali oni će smisliti već nešto da vam naplate na osnovu dosadašnjeg ''rada'' jer na vašoj potvrdi koju ste dobili od njih sigurno ne piše ono što vam je bilo usmeno obećano (rokovi).

    Svakako nam javite kako je prošlo a vaše iskustvo ostaje ovde zabeleženo pa će bar drugi članovi imati korisnu informaciu.
    eee and BucaJr. like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  2. Citizen BK2490-52E, info i iskustva?
    By banedb in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 21:56
  3. Citizen AT0860-22E, mišljenja i iskustva?!
    By Djordje Tosic in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 6.8.2010., 15:48
  4. Baterije za satove - iskustva i favoriti
    By ivourar1 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 15:15
  5. molim kolege ako imaju iskustva sa ovim alatom da me informiraju
    By ivourar1 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 13:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •