Strana 5 od 23 PrvaPrva 12345678915 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 225
Like Tree217Likes

tema: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Ma Omikron nosiš kod lokalnog sajdžije i radi još dvadeset godina Šalim se...imaš na forumu dosta informacija o dobrim časovničarima, pa malo potraži, to što se tebi desilo je ili slučajnost ili neprofesionalizam.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #42
    Novi član
    Član od
    29.2.2012.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    nisam se izgleda dobro izrazio.Taj od koga sam kupio,je rekao da je ocistio i onda se desavalo to stajanje. A sat je jos uvek u servisu a posto mi se jako dopao planiram da ga nosim pa me sad hvata jeza "sta ako" ...kad je otvorio rekao mi je da kao da je 2x stavljen na ruku i da je izuzetno ocuvana masinica,kao i cifer. Ali nisam imao mogucnosti zbog posla da ga nosim nigde drugde,on je pristao da me saceka posle mog posla. Ako je iko upoznat sa casovnicarima koji tamo rade, ČASOVNIČARSKO - ZLATARSKA RADNJA ALISA | časovničari palilula, popravka satova palilula beograd, satovi popravka palilula beograd | Časovničari | Ruzveltova 37, Palilula Beograd | 011info.com neka mi napise bilo kakvu kritiku ili pohvalu. Hvala

  3. #43
    Novi član
    Član od
    29.2.2012.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    jel moguce da niko nije isao kod tog casovnicara xaxaxa

  4. #44
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    U Ruzveltovoj postoji servis, iskustva sa foruma su uglavnom vezana za popravku/reparaciju Seiko satova i casovnicar je, koliko se secam, dobio dobre preporuke. Jedino sto nisam siguran da je to ova radnja koju pominjes. Cini mi se da je ovaj bio blize pocetku ulice tj. negde kod AMSS.

  5. #45
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Ako je to radnja blizu tržnog centra Zira, ja bi je zaobišao. Bio sam kod njih pre 7 osam godina da zamenim kožnu narukvicu na swatchu, ali ne sećam se kako se zove radnja. Kada su videli jeftin sat kilavo su se prihvatili posla, ponudili mi par narukvica, a pošto nisu imali odgovarajuću krenuli su da budže neku koja se meni svidela po izgledu. Pišem u množini, jer su ceo posao radila dva lika. Uglavnom nešto su nabudžili i onda kao, to ti je to i to ti je 10 eura! Jedino što sam mogao sam i uradio, iskulirao ih i rekao im da ću naći novu narukvicu za tu kintu
    Da ne grešim dušu, možda su dobri majstori, ali ja bi ih zaobišao jer su ostavili loš utisak na prvu. Da ne rizikuješ, povuci sat, imaš adrese i telefone ovde na forumu ozbiljnih majstora koji već imaju ozbiljne preporuke!
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  6. #46
    Novi član
    Član od
    29.2.2012.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Sat je vec gotov ociscen i kazaljke su napunjene fosforom. AJde da kazem da mi je lepo objasnio sta je uradio i gde je nasao propuste tog od koga sam kupio koji je navodno servisirao. Dao mi je garanciju godinu dana. Taj casovnicar jeste blizu ZIre vlasnik je Nuhi Husnijar.....Ruzveltova 37,mada u toj ulici ima jos jedan casovnicar. Nisam iz BG, samo radim ovde i vezan sam za Borcu tako da nisam imao prilike da saznam gde i koji casovnicar je dobar,uglavnom su to fensi prodavnice kao "radimo i popravke".. Ako neko zna KONKRETNO o kome sam pricao i siguran je da je TO TAJ,voleo bih da cujem neke informacije. Ono sto znam da pise da radi 40 godina satove....pa valjda zna da ocisti Omikron kako valja....

  7. #47
    Novi član
    Član od
    29.2.2012.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Plus toga u rubrici "servis" retko koji casovnicar ima komentare i svi su kratki . Nemogu da nadjem gde je na forumu rubrika sa preporukama,hvala.

  8. #48
    Član Avatar korisnika Mister No
    Član od
    3.6.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    344
    Lajkovi
    1376
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Ma verovatno je sve ok. Poenta je da omikronovi satovi nose jednostavne mašine koje se lako servisiraju, a pride ti je čovek dao garanciju na rad. Što reče Vlajo, omikron nosiš kod lokalnog sajdžije i ne brineš Prati par nedelja kako sat radi i sve će ti biti jasno! Uživaj u satu i okači fotke ovde, ako već nisi, da podeliš sa kolegama lepotu Omikrona. Pozdrav!
    Sinn
    Seiko


    "...i kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare" Štulić

  9. #49
    Novi član
    Član od
    29.2.2012.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Ovo je taj moj ljubimac. To su slike sa oglasa i kada je stigao. Sada je razlika u tome sto ima reljefni kais sa ispupcenim pravougaonicima,nije vise ovaj socijalni ,i kazaljke su popunjene fosforom, s tim sto je veca truleks malo pa je sad kada je popunjeno nije bas najlepse pa ako nadjem negde,menjam kazaljke. Kao da je "ocupavila" da mu je malo sastrane zalepilo ali je to sitno jako to vidim ja i sitnicari kao ja. Eto saljite komentare.... ja sam ga prebacio u primarni sat i samo njega cu da nosim!
    Priložene slike Priložene slike Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-satovi3005.jpg   Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-satovi3-006.jpg   Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-satovi3-003-1-.jpg   Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-satovi3-002.jpg   Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-dsci0812.jpg   Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-dsci0810.jpg   Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima-dsci0807.jpg  

  10. #50
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Časovničari i servisi - vaša iskustva

    Ja sam pre dvadesetak dana nosio na servis 2 sata u casovnicarsku radnju Kostic-Dojcinovic za Zelenom vencu.
    Majstor je na licu mesta nastelovao na aparatu moj Steinhart, a Darwil je ostao kod njega na kompletno sredjivanje i servis.
    Majstor mi je sat nakon zavrsenog sredjivanja poslao kurirskom sluzbom, i ja sam prezadovoljan radom i uslugom.
    Sve preporuke od mene za ovaj servis, a slike imate ovde:
    Vlada035 - moja kolekcija
    RUS, sima hrabri, VLADAN P and 2 others like this.

Slične teme

  1. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  2. Citizen BK2490-52E, info i iskustva?
    By banedb in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 21:56
  3. Citizen AT0860-22E, mišljenja i iskustva?!
    By Djordje Tosic in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 6.8.2010., 15:48
  4. Baterije za satove - iskustva i favoriti
    By ivourar1 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 15:15
  5. molim kolege ako imaju iskustva sa ovim alatom da me informiraju
    By ivourar1 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 13:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •