Strana 4 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 65
  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Da, nažalost... Kada sat stigne u Srbiju, na plaćeni iznos dodaju se troškovi carine u iznosu od 10% i pdv u iznosu od 18% i eventualno neki sitni ptt/administrativni troškovi, ali su oni u većini slučajeva zaista mali. Osim ukoliko ti, umesto pošte isporuku ne vrši neka od međunarodnih kurirskih službi kao što su Fed-ex, UPS ili DHL. Njihove usluge se dodatno plaćaju i nikako nisu male.

    Pročitaj sledeće dve teme, ima dosta materijala za čitanje, ali je ipak koliko toliko razjašnjeno kako funkcioniše princip on-line kupovine i kako se obračunava krajnja cena sata.
    Pomoc oko on-line kupovine satova
    Discount watch store-Kupovina

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #32
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Uhh, taj problem sam imao i ja, slučajno provalim Ruske satove (uz pomoč Dragona)
    Jednog lepotana očekujem do kraja leta!


    Poljot Chronograph "Blue Angels"


    Chronograph Pilot "Berkut"


    Chronograph Aviator II Saphir

    Napravio sam rizik jer ih nisam video uživo niti stavio na ruku, moraš ih makar videti na svim slikama koje nizu na zvaničnom sajtu, kod nekih ćeš videti kako je staklo baš ispupčeno kao kog mog miljenika "Blue Angels".
    Dogovorio sam se sa časovničarom da ako stigne zamenimo staklo odmah jer me to puno nervira.
    Na Breitlingu nisam mogao da promenim jer sama kompanija to ne dozvoljava, za Ruse ne će biti problem.

    Pozdrav...

  3. #33
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Zaboravih, meni su super, negde sam pročitao, čini mi se ovde da su Rusi uvezli Švajcarske mašine za svoje izrade satova!

  4. #34
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Odlicna tema Pomoc oko on-line kupovine satova . Neverovatni podaci za popuste na DiscauntWatchStore . Procitao sam iskustva ljudi i verujem da je to pravo mesto za kupovinu ukoliko nema sata ovde. Hvala!

  5. #35
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Da, discountwatchstore je dobar, samo što i tu treba da uzmeš u obzir da će ti naplatiti slanje do Srbije, mislim da je preko USPS-a (dakle, pošte) cifra oko $50. Tako da često moraš da porediš cene i uzmeš sve u obzir... ono što na prvi pogled deluje jeftinije, nekad na kraju može da bude skuplje i obratno. Chronograph.com i discountwatchstore su svakako dve prodaje koje su za preporuku.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #36
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Posle svega sto ste me savetovali bio sam cvrsto resen da kupim ovaj Citizen dole:

    1238242989..jpg

    Sve vreme sam mislio da je to taj ali mi je stalno smetala cinjenica da je malo svetliji nego sto treba.

    Ali onda sam ga nasao , bio je sve vreme tu ali ga nisam video. Pogledajte ovu divotu:

    jomashop_2096_263&#49.jpg
    http://www.discountwatchstore.com/Ci...E_p_15541.html

    Ovde sat kosta 295.25 $ ali ako im pokazete sajt gde je jeftiniji ( kao sto je jedan kolega sa foruma i uradio ) oni ti spuste cenu nizu od te najnize ponude. Ja sam ga recimo nasao ovde za 217.25 pa cu da ih kontaktiram ali mislim da ce cena biti malo preko 200 $.

    http://www.jomashop.com/citizen-calibre-bl8097-01e.html


    Taj isti kolega sa ovog foruma je kupio beli sat preko DWstore i slanje mu je bilo 49$ a
    carina 10% i PDV 18% oko 4900.00 ili 50e recimo.

    Znaci oko 250$ je recimo 185 eura + 50 eura carina i porez = 235e - okvirno.

    E sad, sta znaci FREE SHIPING na JomaShopu? Da se ne placa tih 49$?

    Elem,raspitacu se dobro a ako neko zna tacno kako ide ova kalkulacija neka mi pomogne. Sat je definitvno TAJ i necu da se smirim dok ga ne kupim. Inace, imam i neki sluzbeni put za Nemacku , Minhen za mesec dana pa me isto tako zanima da li mozda tamo negde mogu da ga kupim jeftinije? Direktno?

    Sta kazete?

    p.s. zar nije savrsen?

  7. #37
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Hi Vladan,
    Please note the site you provided is not an authorized Citizen dealer. In addition, the site does not have the watch in stock hence Availability: Usually Ships In 2 - 3 Weeks.
    We do have this watch and we are an authorized Citizen dealer. The best price I can offer for Citizen BL8097-01E is $235.
    https://www.discountwatchstore.com/C...E_p_15541.html
    If you accept this offer, I will provide a coupon code to reflect this quoted price.
    Regards,
    Ming
    Sincerely,
    IC-Mart/Discount Watch Store

  8. #38
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Nista ne razumem...vidi sta mi lik kaze:



    On 24 March 2010 19:30, WlayCo <wlayco@gmail.com> wrote:

    Hi,

    sorry but no, he does have valid warranty... I dont understand, really...

    Vladan



    On 24 March 2010 19:15, Discount Watch Store <info@discountwatchstore.com> wrote:
    Hi,

    Yes, I understand. We do ship to your Country but as a contract with Citizen Company, their watches are not to leave U.S. because the warranty is not valid outside of the U.S. Will you be okay with that?

    Regards,
    Ming

    ----- Original Message -----
    From: WlayCo
    To: info@discountwatchstore.com
    Sent: Wednesday, March 24, 2010 1:44 PM
    Subject: Re: Discount Watch Store: Update Tracking #762


    Hi Ming,

    but this i don't understand. My friend bought watch in your store, it was same model like i want only white and he received his watch in couple of days , in Belgrade,Serbia. He bought it in November last year. Even when i want to order watch , my country is in the list of shipping available countries... Please re-check this information.

    Vladan


    On 24 March 2010 17:42, <info@discountwatchstore.com> wrote:
    Vladan Pavlovic,


    Ticket status: In Process

    Department: General

    Subject: Citizen watch

    Hi Vladan,

    I'm sorry, per our contract with Citizen, we're not able to ship their watches outside of U.S.

    Regards,
    Ming

    Sincerely,
    IC-Mart/Discount Watch Store



  9. #39
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Verovatno postoje satovi koje mogu da pošalju, a neke ne.
    Verovatno sat nema važeći garantni internacionalni list kako bi mogao svuda u svetu obavio popravku ako dođe do kvara već samo u Americi zato ti postavlja pitanje da li bi bilo to u redu.

    Zašto ne pogledaš satove kod nas, ili sačekaš koji mesec stižu novi Japanci (Seiko)?

    Pogledaj ovaj sat, veoma je dobar Sky Eco Drive NightHawk pilot. Njegova je cena 30.000RSD. Postoji popust na Citizen satove iz Eco-Drive kolekcije i važe do 30. ovog meseca! Ako te interesuje gde, odgovor ćeš dobiti privatnom porukom!?

    Pozdrav...

  10. #40
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Mislim da znam gde je popust ali posalji mi na PM u svakom slucaju. Btw. jel cena 30k sa popustom ili bez?

    Hvala puno!

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.6.2023., 8:15
  2. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  3. Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 5.10.2019., 9:06
  4. savet oko izbora TISSOT sata
    By drendo in forum Tissot
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 11:09
  5. savet
    By Laslo51 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.2.2009., 22:07

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •