Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 65
  1. #21
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Ne znam za druge modele, ali ovaj Tissot se uklapa u budzet....
    Tissot-PRC100-T22158141.jpg

  2. #22
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Hm...ovaj PRC 100 je jednostavno lep ali mi se vise svidja PRC 200. Inace ja i preferiram koznu narukvicu tako da bi se uklopio u budzet sigurno... Mozda ga i probam ovih dana...

  3. #23
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Ako ti se sat zaista svidja probaj ga obavezno! Uzivo je cak i lepsi, to govorim iz iskustva.. Probaj i sa metalnom narukvicom, stvarno mu prelepo stoji! Imaj u vidu samo to da mu je brojcanik malo manjih dimenzija, ~40mm u precniku pa ukoliko imas vecu ruku moze ti se ciniti dosta malim, ako ti to uopste predstavlja problem..

    Ima ga i uvarijanti sa belim brojcanikom, do skoro je bio po jedan primerak u Identicu na obilicevom vencu i u delta citiju, sada ne znam kako stoje stvari, da te ne slazem!

    productimg1257067&#.jpg

    Pozdrav

  4. #24
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Bah,isao sam do Bomar-a da pogledam i probam Citizen ali nemaju na stanju ni oni. Rece cica da ce da mi javi ovih dana koje je stanje. Uze mi mobilni na ocigled trudne mi zenice

    A da vas pitam jos nesto. Gledao sam ovih dana i ruske satove. Na neki neobican nacin mi se svidjaju neki Vostok modeli... Ima li u Beogradu gde da se prodaju ruski satovi? Da li moze preporuka nekog ruskog sata do 200-250e?
    Poslednja ispravka: WlayCo (25.2.2010. u 21:07)

  5. #25
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Opet ja. Video sam na forumu da je neko pominjao sajt Chronograph.com sajt. Koliko vidim oni isporucuju satove worldwide. Tako recimo naletim na ovaj Citizen koji se uklapa u budzet http://www.chronograph.com/store/mli...idproduct=3014 i pomislim wow! Onda odem na zvanican Citizen sajt i vidim da je cena tamo duplo veca http://www.citizenwatches.com.au/model/BL5364-54E . Jel ovo neka prevara ili? Moze li neko da mi pojasni sta se desava ovde...

  6. #26
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Prevara sigurno nije u pitanju.. Chronograph.com je pouzdan sajt sa koga su vec narucivali i clanovi foruma satove.. Evo jednog pozitivnog iskustva kako je vec Dragon naveo u nekog drugoj temi sa detaljnom racunicom, i jos jednog ! Imaj i to u vidu da oni daju uslugu ,,Free Shipping-a,, sto je i stvarno tako, a ne samo na papiru kao sto mozes videti u opisu clana nvelja!

    Sto se tice ruskih satova, u Beogradu nazalost jos uvek nema ovlascenog distributera.. Najbolja ponuda bi bila na sledeca 2sajta:

    http://www.vostok-watches.com/
    http://www.poljot24.de/

    A evo i jednog konkretnog predloga, koga poseduje i nas cenjeni admin Vladan, pa se mozes obratiti njemu za neka dodatna pitanja ako ti se sat dopadne, verujem da ce naci vremena da ti odgovori!

    Pozdrav

  7. #27
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Corsair , hvala na odgovoru. To me je i bunilo sto je cena drasticno razlicita a ipak ima pozitivnih iskustava sa sajtom. Mada, na zvanicnom sajtu pise da je garancija 5god a na Chronograph.com 1god za isti sat. Zanimljivo...
    Inace, ovaj Vostok je prelep. Procitao sam detalje a bilo bi lepo da moj imenjak kad nadje vremena napise kako je zadovoljan sa njim , i koja su mu iskustva :-) jer Vostok satovi ulaze u najuzu konkurenciju.Hvala ti puno na ovim sajtovima za ruske satove, stvarno izbor je veliki...

    Sto vise gledam satove stalno nalazim sve bolje i lepse za moj budzet...sad me ne bi zadovoljilo ni 3 sata da kupim odjedanput...

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Imaj samo u vidu da na cenu sata koji kupuješ putem sajta koji se bavi online prodajom treba da dodaš i carinu 10% kao i porez 18% koje ćeš platiti kada ti sat stigne u Srbiju.
    Chronograph je proveren i pouzdan sajt, ne prodaju re*like, ako se toga plašiš!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #29
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Joj... Celo jutro ne mogu da se skinem sa ona dva sajta sto mi je Corsair dao. Velike dileme i trileme pa cak i kvadrileme su u meni sada. Trenutno preovladjuju dve struje:

    U prvoj su moj prvi favorit iz teksta gore:

    Citizen AT0761-08E - 250e
    mhbk2h..jpg

    i na drugom mestu

    Citizen BL5364-54E - 250e (Chronograph.com)
    BL5364-54E..jpg


    Ali, posle jutra pprovedenog na sajtovima sa ruskim satovima , pojavila se i druga struja:

    Poljot Chronograph - 245e
    2925..jpg

    Aviator Automatik - 235e
    5309A..jpg

    Vostok Europe "GAZ 14" Dualtime - 205e
    2501..jpg

    i moji favoriti iz ove struje:

    (zanimljivost: crvena strelica se krece oko "zemlje")

    Sturmanskie “Sputnik” 24-hours - 185e
    1406..jpg

    Sturmanskie “Sputnik” - 195e
    1404..jpg


    Meni ovde nema pomoci... Ja bih kupio po jedan od obe struje al nema se para... Moram prvo sa sobom da raskrstim pa onda da kupujem. Jedino supruga kaze da s obzirom da imam 31g treba da kupim Citizen jer je vise "mladalacki" a za jedno 20g da kupim neki od ovih "retro" satova...
    Nisam pametan...strasno...

  10. #30
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Savet za kupovinu sata...

    Hvala dragon na informaciji. Da, toga sam se plasio , ipak je cena , kao sto rekoh , drasticno razlicita...

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.6.2023., 8:15
  2. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  3. Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 5.10.2019., 9:06
  4. savet oko izbora TISSOT sata
    By drendo in forum Tissot
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 11:09
  5. savet
    By Laslo51 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 24.2.2009., 22:07

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •