Strana 7 od 41 PrvaPrva ... 3456789101117 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 404
Like Tree190Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

  1. #61
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara


    Danas sam video ovaj sat odlican je ,mislim da ne trebas traziti nista drugo ako ti se svidja.
    Tesko je naci bolji odnos cena/kvalitet od Casia.

  2. #62
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    I meni je odmah zapao za oko i koliko god da trazim jos neke modele, uvek se na njega vracam. Nego sad mi se javila neka dilema, kao sto je na ovoj temi napisao jedan clan da je stariji model Festine uzeo, plus da je bila u izlogu.Negde sam nasao da je ovaj model Casia iz 2010 godine. Sta to znaci sada, da sat radi od tada ili ce oni tek pri mojoj kupovini ubaciti bateriju i pokrenuti mehanizam?

  3. #63
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Baterija je vec u njemu ,samo ne mora da znaci da je svaki napravljen 2010. mozda proizvodnja jos traje.
    To ne treba da ti predstavlja problem bateriju uvek mozes zameniti za male pare.

  4. #64
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Nije mi problem zbog baterije, vec zbog mehanizma koji vec uveliko radi i trosi vek trajanja u vetrini. Inace mislim da je miyota OS10 u njemu. Koliko i izasla zamena takvog mehizma u slucaju prestanka rada?

  5. #65
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    miyota OS10 mehanizam kosta oko 25$.

  6. #66
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Sto znaci ne bi bio prevelik trosak da se ubaci novi ukoliko ovaj prestane sa radom. Inace kakvi su mehanizmi sto se tice kvaliteta i tarajanja?

  7. #67
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Miyota mehanizmi su poznati po niskoj ceni i sasvim solidnom kvalitetu. Nece mu biti nista, sve i da je radio 2 godine u vitrini.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #68
    Novi član
    Član od
    2.2.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Do 150 e

    Pozdrav svima razmisljam o kupovini sata, ali ne bih zeleo da dam 150 e za nesto sto nece trajati duze vreme Naravno razumem da nece trajati vecno al barem 5 godina i da bude neki sat, koji bi isao uz odelo, kosulju, al i da moze i na ostale kombinacije da ne odudara ako me razumete

    uzeo bih nesto na ovu foru Seiko SNZG13K1

    ili neki fosilov, ali citam da kazete da ne treba fosil uzimati jer je los, al mi nekako ovaj model ok...

    Tako nekakvi modeli su mi ok, ali naravno nije o glavu bas takav model..

    Evo dok sam pisao ovo, naletim na ovaj, bas mi se sada svidja, pa ako mozete da mi kazete jel ovaj ok?
    Police PL12534JSTU-04M
    Poslednja ispravka: Shmizla (2.2.2014. u 14:20) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

  9. #69
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Do 150 e

    Ako mene pitas, bilo koji Seiko serije 5 mozes da uzmes slobodno. Svakih 5 godina ces morati da ga nosis na redovan servis, a zauzvrat imas sat koji ce trajati minimum 30-40 godina (ako ga ne slomis ). A sto se izgleda tice, icice na sve sem na trenerku po meni... Jos ako kupis jedan kozni kais za njega, uz odelo i kosulju ce ici idealno.

    Ah, da... Police ne moze ni da prismrdi Seiku po kvalitetu, koji ti je bitan kako kazes. Ali, merak nema cenu...
    HADzI DALIBOR and Markoni BG like this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #70
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    beoriginal dobro došao na forum.
    Ako ti odgovara mehanički sat i ako je 150 e budžet onda i ne moraš tražiti dalje od pomenutog modela Seika. Odličan sat, rekao bih dosta univerzalan dizajn kao i veličina .

Strana 7 od 41 PrvaPrva ... 3456789101117 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •