Strana 11 od 41 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 110 od ukupno 404
Like Tree190Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

  1. #101
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    ma to sto on ima safir ne znaci mu nista, mnogo je bitnije da staklo bude prozirno ali ako je malo konkavno, to odaje utisak kvaliteta, posebno po meni antirefleks ostavlja utisak kvaliteta
    Pavle Nis likes this.

  2. #102
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Pavle,imao sam slicnu dilemu,trazio sam sportsko-elegantni sat,kupio sam Seiko i nisam se pokajao,u tom rangu bih ti preporucio,kao sto su i meni,Seiko ili Citizen.Pogledaj na sajtu satovi-online i sta ti se svidi,postavi ovde.Mnogi clanovi i ja smo porucivali satove od njih i sve je bilo super,a i dosta modela su na snizenju.

  3. #103
    Mlađi član
    Član od
    27.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Pavle,imao sam slicnu dilemu,trazio sam sportsko-elegantni sat,kupio sam Seiko i nisam se pokajao,u tom rangu bih ti preporucio,kao sto su i meni,Seiko ili Citizen.Pogledaj na sajtu satovi-online i sta ti se svidi,postavi ovde.Mnogi clanovi i ja smo porucivali satove od njih i sve je bilo super,a i dosta modela su na snizenju.
    Hvala na savetima. I meni su prvi izbor bili Citizen i Seiko. Tako je i sada. U medjuvremenu sam gledao i Hanowa Patriot (zbog Ronda mehanizma i safirnog stakla), ORIENT (jer su mi vizuelno najlepsi, barem ova tri modela cije sam linkove postavio). Onda sam naleteo na neke LOTUS modele, za koje kazu da su visokog kvaliteta (CERTINA grupa, japanski mehanizmi, razne dorade, kvalitetna zavrsna obrada materijala...), a naleteo sam i na neke jeftinije J. Springs satove (za koje su mi rekli da su iz Seiko kuce).
    Znači, ti preporučuješ da sat kupim preko "satovi-online"?

  4. #104
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    i ja sam tako gledao da ima safir dok se nisam razumeo, onda sam uzeo novog monstera koji nije ne znam kakvo cudo od sata ali meni je bio prelep iako nema safir, staklo je tako prozirno kao da ga nema i vise me safir ne zanima kod satova

    ja bih opet uzeo taj seiko a tako mi se svidja taj citizen ali mi je veliki, iako je kvarc, to mi je isto svejedno, sat je odlican

    uzmi amfibiju, ona je 50evra, neces se pokajati garantovano

  5. #105
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Dobar je safir, ima mnoge prednosti, ali ne treba bas svesti sat samo na to i odustati od nekog dobrog sata samo zbog toga.

    Sto se tice Sense radnje, odlicna je. Svi smo uzimali od njih i tu nema nikakve zamerke.
    Lična iskustva - SENSE
    Pavle Nis likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #106
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Takodje sam gledao Patriot zbog mehanizma,ali nekako mi je Seiko u tom rangu najbolji,subjektivno misljenje.Seikov Hardlex je jako proziran,tako da je cifer veoma citljiv i bez problema ces videti sve detalje na ciferu,cak i da se ne zagledas u njega.J.Springs ti je pod marka Seika,takodje kvalitetni satovi,naravno,koliko je to moguce zbog cene.Kao sto rece Rus "Sense" je proveren sajt za narucivanje satova,ja sam uzeo Seiko od njih i prezadovoljan sam,toliko.

  7. #107
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Pa ovako,kao sto su ti vec rekli sat sa safirnim staklom za taj novac je jako tesko naci.
    Sto se tice koznog kaisa (nije narukvica ) on je super ali imaj u vidu da idu velike vrucine i kozni kais lako nakupi miris i znoj pa ume da mirise neprijatno. Najbolje ti je da uzmes sat sa metalnom narukvicom i kozni kais dodatno kupis. Nije skup uopste.
    Sto se tice satova koje si postavio kao predloge,nema potrebe puno da razmisljas jer neces promasiti da li uzeo Orient,J.Springs ili Lotus a to je najbitnije.
    A sto se tice safirnog stakla imas neke modele Candina sa jako dobrom cenom i koje sadrze to staklo.
    http://www.bpmsatovi.com/products/75...ja-c44402.aspx Ovom lepotanu stvarno nista ne fali.
    Valjda sam ti makar malo pomogao.
    Pozdrav, Slobodan.
    Poslednja ispravka: Zenith (5.4.2014. u 15:07)
    jagoda-nbg and Pavle Nis like this.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  8. #108
    Mlađi član
    Član od
    27.3.2014.
    Poruke
    31
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Postavicu fotografije kada kupim sat. ORIENT za sada ima prednost, a SEIKO SNDA57P1 samo ako mi daju dodatni popust.
    Pozdrav svima!

  9. #109
    Novi član
    Član od
    5.4.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Pozdrav ljudi. Novi sam na ovom forumu, i hteo bih da mi predložite dobre satove za cenu od oko 150e. Sportista sam ali isto tako uvek volim i da imam nešto šmekerski na sebi. Svi predlozi su dobrodošli
    Poslednja ispravka: RUS (5.4.2014. u 23:00) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  10. #110
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

    Imas u ovoj temi nekoliko predloga...

    U svakom slucaju ovo sto si napisao nikako nije dovoljno za neki predlog, posto u tom cenevnom rangu ima more satova.

    Napisi jos neki detalj vezan za sat, automatik ili kvarc, hrono ili ne, metalna narukvica, kozna, gumena....
    Poslednja ispravka: RUS (5.4.2014. u 23:42)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •