Strana 6 od 41 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 404
Like Tree190Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 150 EUR

  1. #51
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: pomoc oko diver-a

    Sto kaze Rus, bar tih satova sto lice na Rolu ima dosta. Slazem se sa Milanom za Oris, mislim da je Sinn vec malo skuplji nov, mozda jedino U1 na gumi

  2. #52
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.392
    Lajkovi
    7566
    Reputacioni uticaj
    27
    Poslednja ispravka: marko14 (17.11.2013. u 13:13)


  3. #53
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: pomoc oko diver-a

    Citat pavlaka kaže: Pregled poruke
    Ima li neko jos neki predlog?
    Seiko SBBN015 Tuna

  4. #54
    Novi član
    Član od
    15.12.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Muski sat do 15.000

    Pozdrav dobri ljudi, nov sam na forumu, zelim da kupim sebi neki sat do 15.000din, i treba mi vasa pomoc, dakle sada cu vam opisati kako sat treba da izgleda, ovako pa da pocnem, bitno mi je da precnik kucista bude 44mm (ili vise to bolje). Zatim mi je bitno da narukvica bude kozna (moze i imitacija koze), samo da nije crne boje, i da nije metalna (u obzir dolaze bordo, smedja, braon, sampanjac boja..) sad da vam opisem kuciste, voleo bih da bude zlatne boje, moze i bakarne boje (ali nikako da bude srebrne boje), nadam se da me razumete ja se izvinjavam na mom neznanju. U obzir sam uzeo ovaj sat Fossil fs4767, planiram da ga kupim sutra zato sto mi se zaista dopada po izgledu (sto se tice kvaliteta ne znam to da ocenim), pa bih voleo da mi kazete vase misljenje i da mi predlozite jos neki takav slican sat. Takodje bih voleo ako neko ima ovaj sat da mi napise nesto o njemu, inace oblacim se elegantno, pa bih voleo i sat da uklopim tom oblacenju. Toliko
    Poslednja ispravka: Shmizla (16.12.2013. u 9:38) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

  5. #55
    Novi član
    Član od
    31.12.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Posedujem Certinu typex02, imam problem sa zamrzavanje sekundare na nekoliko sekundi, i onda se odblokira i dodje na mesto gde bi trebala da bude dok je bila blokirana i sat savrseno radi. Samo je problem u tome sto zastane na par sekundi. U cemu je problem?

  6. #56
    Član Avatar korisnika shule83
    Član od
    23.12.2010.
    Lokacija
    Omoljica,Pančevo
    Poruke
    186
    Lajkovi
    818
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Muski sat do 15.000

    U tom cenovnom rangu best bay je ono sto se tebi najvise svidja sto je u ovom slucaju taj fosil.
    A ako zelis nesto kvalitetnije za te pare mozda bi trebao da pogledas J.Springs satove, evo linka.
    Uzivo ih mozes videti u poklon ducanu.

  7. #57
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Muski sat do 15.000

    pogledaj malo ovaj link,pa ako ti se sviđa jos neki model da suzimo izbor,pozz http://www.svetsatova.com/forum/f117...-eur-7955.html
    i ovaj
    Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR
    Poslednja ispravka: nele (16.12.2013. u 9:06) Razlog: dodat link

  8. #58
    Stariji član Avatar korisnika kiss kiss bang bang
    Član od
    10.9.2011.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    706
    Lajkovi
    1931
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Muski sat do 15.000

    @FerrariLover ne znam na koji si tacno mislio sat Fossilov? Od Fossila sto znam provereno sta valja to je ovaj satic (sto je ispod dole na slici), ali njega ces tesko naci kod nas u prodaji. Vec na strani a i uklapao bi ti se u budzet oko 120 eura je bio pre 3 godine. Inace, na forumu 90% clanova ne voli modne brendove kao satove i vecina ce ti reci bezi od njih kao Djavo od Krsta... Naleteo sam na jedan model koji se uklapa u tvom opisu, a to je Sector mada njegova cena prelazi tvoj budzet... Evo linka BPM Satovi & Nakit. Sector muski sat - R3271690001
    Moje misljenje ako ti se svidja taj Fossil sto si video, uzmi ga, jer neces zadovoljavati siroku narodnu masu, nego sebe...
    Prilog 81738
    "The difference between who you are and who you want to be is what you do."

  9. #59
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    @acky91

    Treba promeniti bateriju. Ovakav hod kazaljke smišljen je da bi te upozorio na to. Kazaljka preskače interval 3-5 sekundi kada je preostalo do mesec dana za zamenu baterije. Idi kod bilo kog časovničara i stravi neku kvalitetnu, npr. renatu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #60
    Mlađi član
    Član od
    18.11.2013.
    Poruke
    48
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Pitajte časovničara

    Devojku smo opremili (posle dosta muke sa izborom) sa ovim saticem :Berić, Satovi i nakit - Galerija i prodaja satova i nakita, Novi Sad i Beograd, Srbija
    Sat je mnogo lepsi nego na slici i najvaznije da joj se svidja.
    E sad je vreme za mene da uzmem neki sat i posle dosta razgledanja ovaj model mi se najvise svidja:EDIFICE - Watch - Products - CASIO
    Sad me zanima da li mu je cena u skladu sa kvalitetom kao sto uglavnom slucaj sa Casio satovima i da li mozada ima neki kvalitetniji za te pare. Sto se tice sata ja bih stavio neku crnu koznu narukvicu kasnije mada moze da prodje i za pocetak njegova metalna. Tako da u predloge stavljate neke sa koznim narukvicama.

Strana 6 od 41 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •