Strana 18 od 41 PrvaPrva ... 814151617181920212228 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 171 do 180 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #171
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0
    Poslednja ispravka: CM Haf (7.7.2014. u 20:27)

  2. #172
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Ista prica, odlicni satovi i ne bi trebalo da imas bilo kakvih problema sa njima. Ja bih licno uzeo Edifice, posto mi je funkcionalniji za svaki dan.
    CM Haf likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #173
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Ista prica, odlicni satovi i ne bi trebalo da imas bilo kakvih problema sa njima. Ja bih licno uzeo Edifice, posto mi je funkcionalniji za svaki dan.
    Pa i meni se najvise svidjaju Edifice,ali jbg sad neznam za koji da se odlucim,sto vise gledam sve mi gore uh
    Poslednja ispravka: CM Haf (7.7.2014. u 22:50)

  4. #174
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Ako ti se svidjaju oba, tras jedan i gotovo. U roku od dve nedelje od kupovine pozeleces drugi sat, ili ces videti neki drugi, bolji na snizenju za manje pare. Kako rekose ljudi, kucu ima da pravis 4 puta, i opet ces nesto hteti da promenis. Medjutim, zavoleces sat koji uzmes, pa ces uzeti drugi umesto da taj zamenis. Tu je i pocetak tzv. "satitisa", retke i neizlecive bolesti....
    Orf likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  5. #175
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR


  6. #176
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Placas Pay-Pal - om?
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #177
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Placas Pay-Pal - om?
    Preko Skril kartice sam platio,koliko se ceka porudzbina http://www.watchhubs.com/en/.

  8. #178
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    ^20-ak dana.
    CM Haf likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #179
    Novi član Avatar korisnika dan555
    Član od
    22.6.2014.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    15
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Ne znam da li sam u pravoj temi ali i ovo je sat do 100€.

    Prvi sat bio mi je Start. Sa njim sam prošao osnovnu školu i gimnaziju. Preživeo je sve dečje igre, par ozbiljnih napada vlage (što je sređeno čišćenjem), padova... da bih ga posle svega, nezahvalnik, nesmotreno zaboravio na nekoj jadranskoj plaži.
    Sada bih ga rado ponovo posedovao i stavio na ruku. Može li pomoć oko pronalaženja odgovarajućeg i potonje restauracije ako je potrebna?

    Izgledao je otprilike ovako:




    Izguglao sam nekoliko neispravnih i u baš lošem stanju, na Kupindu.
    Rezultati pretrage za start - Kupindo.com

    I među vašim starim oglasima je jedan (levi).
    Start Dva modela | Svet Satova

    Na jednom ruskom forumu nađoh i celu temu posvećenu baš "mom" satu:
    Старт ПЧЗ - Часовой форум Watch.Ru

    Najbolje i po mene najbezbolnije rešenje bilo bi da ga ima neko od vas i da je voljan da ga proda. No, kako u životu uglavnom mora težim putem, ostaju mi ovi sa oglasa. Šta mislite, ima li nade da se neki od njih dovede u perfektno stanje? Znate li možda za još neki osim ovih što ih ja nađoh?

    Svaka pomoć dobrodošla, hvala unapred.


    Ako sam omašio temu, molim vas da poruku prebacite gde treba. Izvinite i hvala.

  10. #180
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Za sve ima nade. Medjutim, to košta. Prilično. Kao što sam napomenuo, sama popravka mehanizma je retko skupa, pogotovo kod starijih i popularnih (pogotovo ruskih) mehanizama. Recimo 2.000 za standardni servis, uključuje podmazivanje i čišćenje. Zamena nekih delova ne bi trebalo da bude skupa. Treba da znaš da satovi vrlo često stanu zbog vlasnika koji ih nije nosio na servis, što je dovelo do prljanja, i kasnije potpunog blokiranja mehanizma. Neretko jednostavno čišćenje vrati sat u radno stanje. Ako se ne varam, ovi satovi imaju mesingano kućište koje je potom hromirano, što je nemoguće ispolirati. Radi se skidanje hroma pa ponovno hromiranje, sto košta otprilike 1.500 dinara. Restauracija čifera (brojčanika) je sasvim druga priča. Moguće ga je restaurirati samo slanjem u inostranstvo u specijalizovane firme, sto neki naši serviseri rade, ali što košta dosta. Ako se odlučiš da rizikujes 600 dinara, ili koliko već će koštati tvoj primerak, vodi računa da ima relativno očuvan čifer, i da ima skazaljke na broju u ispravnom stanju. Mehanizam se, u krajnjoj liniji, potpuno zameni.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •