Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 27 od ukupno 27
Like Tree16Likes

tema: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lajkovi
    1414
    Reputacioni uticaj
    48

Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

Ne, nisam imao jedan Lange u ruci niti sam imao prilike da se poigram sa Glashutte Original satovima, barem ne sa ovim najnovijim modelima a i kako bih kada je nemoguće doći do tih satova! Da, sakupio sam informacije sa mnogobrojnih sajtova i onda sastavio članak pri čemu sam, koliko je god to moguće na osnovu specifikacija i slika, dao sud o satovima o kojima sam pisao. To nije tajna. Suština je da je akcenat stavljen na predstavljanje novina u časovničarskoj industriji a ne na objektivnoj recenziji zasnovanoj na ličnom iskustvu. Pitanje jedno... Zar zaista misliš da svi ti strani sajtovi i njihovi urednici pišu o satovima, pogotovo ovim najnovijim luksuznim modelima, na osnovu ličnog iskustva? Nemoj biti naivan. Rade po istom principu kao što se i ovde radi. Kada je reč o časovničarstvu, samo je mali broj eminentnih časopisa i portala kojima luksuzni proizvođači ustupe svoje satove na par dana ili par sati kako bi napisali recenziju ili članak o njihovom najnovijem proizvodu.

Ja ću rado napisati članak o bilo kojem VC-u, Piagetu, Credoru ili Langeu i napraviću profesionalne slike ukoliko mi obezbediš njihove satove. Jel može tako? Naravno da ne može a odgovor zbog čega je to tako znaš i sam. Lično bih se zadovoljio kada bih imao mogućnost da vam predstavim starije modele i kada bih imao mogućnost da to radim uz saradnju distributera. Nažalost, svest domaćih distributera o promociji proizvoda putem internet portala je još uvek na niskom nivou i daleko od onoga što bi mi želeli ali se pomaci vide i u tom pravcu pa se nadam da će uskoro i ovde osvanuti recenzije i članci koji će moći da se nađu samo na Svet Satova portalu.

temu koja glasi "korisni linkovi i sajtovi o satovima" sam naravno pregledao i uvideo da su uglavnom tematski sajtovi i da ni jedan specializovan za novosti i nove modele satova koji izlaze na trziste...
    Eto, grešiš po pitanju linkova koji su postavljeni u toj temi. Ne mogu da se složim sa tvrdnjom da na portalima kao što su europastar ili swisstime ne postoje članci o novim satovima.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

"Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

Men invented time. Seiko perfected it.

Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    18

Nabrzinu sam presao preko teksta i ne vidim gdje to dragon subjektivno o ovom satu? Sve je cinjenicno i objektivno. Procitao to ovdje ili na nekom stranom jeziku isto je. Osim sto smo ovdje postedeni marketinskih fora i pop-up screenova.

Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    18

Citat Radasinka kaže: Pregled poruke
    Odlicna je live slika! I uzivo ostavlja bez daha.

Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    11

Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Ne, nisam imao jedan Lange u ruci niti sam imao prilike da se poigram sa Glashutte Original satovima, barem ne sa ovim najnovijim modelima a i kako bih kada je nemoguće doći do tih satova! Da, sakupio sam informacije sa mnogobrojnih sajtova i onda sastavio članak pri čemu sam, koliko je god to moguće na osnovu specifikacija i slika, dao sud o satovima o kojima sam pisao. To nije tajna. Suština je da je akcenat stavljen na predstavljanje novina u časovničarskoj industriji a ne na objektivnoj recenziji zasnovanoj na ličnom iskustvu. Pitanje jedno... Zar zaista misliš da svi ti strani sajtovi i njihovi urednici pišu o satovima, pogotovo ovim najnovijim luksuznim modelima, na osnovu ličnog iskustva? Nemoj biti naivan. Rade po istom principu kao što se i ovde radi. Kada je reč o časovničarstvu, samo je mali broj eminentnih časopisa i portala kojima luksuzni proizvođači ustupe svoje satove na par dana ili par sati kako bi napisali recenziju ili članak o njihovom najnovijem proizvodu.

Ja ću rado napisati članak o bilo kojem VC-u, Piagetu, Credoru ili Langeu i napraviću profesionalne slike ukoliko mi obezbediš njihove satove. Jel može tako? Naravno da ne može a odgovor zbog čega je to tako znaš i sam. Lično bih se zadovoljio kada bih imao mogućnost da vam predstavim starije modele i kada bih imao mogućnost da to radim uz saradnju distributera. Nažalost, svest domaćih distributera o promociji proizvoda putem internet portala je još uvek na niskom nivou i daleko od onoga što bi mi želeli ali se pomaci vide i u tom pravcu pa se nadam da će uskoro i ovde osvanuti recenzije i članci koji će moći da se nađu samo na Svet Satova portalu.

Eto, grešiš po pitanju linkova koji su postavljeni u toj temi. Ne mogu da se složim sa tvrdnjom da na portalima kao što su europastar ili swisstime ne postoje članci o novim satovima.
    pa sve je to meni jasno, jesam ja rekao negde da svi sa strane imaju sat u rukama pa ga sad oni ocenjuju? nisam, jer nisam pao sa marsa...mislim, zaista se skroz slazem sa svim sto si napisao jer znam da mnogi (99%) nemaju sat u rukama, i da bi svi kao i ti voleli da ga imaju pa da urade licno fotografije i licni review ali je to nemoguce jer nisu graficke karte u pitanju... a za sajtove se izvinjavam, cim sam otvorio temu zakucao sam na swisstime mi na njemu sam vec pola sata. super je sajt!
    All in all it's just another brick in the wall... Another Brick In The Wall (Part 2) by Pink Floyd

Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    11

Citat jole777 kaže: Pregled poruke
    Nabrzinu sam presao preko teksta i ne vidim gdje to dragon subjektivno o ovom satu? Sve je cinjenicno i objektivno. Procitao to ovdje ili na nekom stranom jeziku isto je. Osim sto smo ovdje postedeni marketinskih fora i pop-up screenova.
    ma ne kazem da je ista subjektivno uradio do sad nego kazem KADA BI imao sat u rukama da bi radio subjetkivni review koji bi na kraju ispao objektivni ako bi bio kvalitetno uradjen
    All in all it's just another brick in the wall... Another Brick In The Wall (Part 2) by Pink Floyd

Banned
    Član od
    26.3.2011.
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Radasinka, kontaj kako god želiš. Ne interesuje me.
    pa sta da ti kazem sem da si bas smeker, pravo gospodsko ponasanje za primer
    nikola0406 likes this.

Novi član
    Član od
    10.10.2011.
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

Auuu...koja prica...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

1. Vacheron Constantin satovi - info
    By Shmizla in forum Vacheron Constantin
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.2.2012., 10:53
  2. Citizen Perpetual Calendar Titanium Chronograph Eco-Drive Watch
    By dejan vjestica in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.5.2011., 21:15
  3. Odgovora: 4