Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 27 od ukupno 27
Like Tree16Likes

tema: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Ne, nisam imao jedan Lange u ruci niti sam imao prilike da se poigram sa Glashutte Original satovima, barem ne sa ovim najnovijim modelima a i kako bih kada je nemoguće doći do tih satova! Da, sakupio sam informacije sa mnogobrojnih sajtova i onda sastavio članak pri čemu sam, koliko je god to moguće na osnovu specifikacija i slika, dao sud o satovima o kojima sam pisao. To nije tajna. Suština je da je akcenat stavljen na predstavljanje novina u časovničarskoj industriji a ne na objektivnoj recenziji zasnovanoj na ličnom iskustvu. Pitanje jedno... Zar zaista misliš da svi ti strani sajtovi i njihovi urednici pišu o satovima, pogotovo ovim najnovijim luksuznim modelima, na osnovu ličnog iskustva? Nemoj biti naivan. Rade po istom principu kao što se i ovde radi. Kada je reč o časovničarstvu, samo je mali broj eminentnih časopisa i portala kojima luksuzni proizvođači ustupe svoje satove na par dana ili par sati kako bi napisali recenziju ili članak o njihovom najnovijem proizvodu.

    Ja ću rado napisati članak o bilo kojem VC-u, Piagetu, Credoru ili Langeu i napraviću profesionalne slike ukoliko mi obezbediš njihove satove. Jel može tako? Naravno da ne može a odgovor zbog čega je to tako znaš i sam. Lično bih se zadovoljio kada bih imao mogućnost da vam predstavim starije modele i kada bih imao mogućnost da to radim uz saradnju distributera. Nažalost, svest domaćih distributera o promociji proizvoda putem internet portala je još uvek na niskom nivou i daleko od onoga što bi mi želeli ali se pomaci vide i u tom pravcu pa se nadam da će uskoro i ovde osvanuti recenzije i članci koji će moći da se nađu samo na Svet Satova portalu.


    temu koja glasi "korisni linkovi i sajtovi o satovima" sam naravno pregledao i uvideo da su uglavnom tematski sajtovi i da ni jedan specializovan za novosti i nove modele satova koji izlaze na trziste...
    Eto, grešiš po pitanju linkova koji su postavljeni u toj temi. Ne mogu da se složim sa tvrdnjom da na portalima kao što su europastar ili swisstime ne postoje članci o novim satovima.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Nabrzinu sam presao preko teksta i ne vidim gdje to dragon subjektivno o ovom satu? Sve je cinjenicno i objektivno. Procitao to ovdje ili na nekom stranom jeziku isto je. Osim sto smo ovdje postedeni marketinskih fora i pop-up screenova.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Citat Radasinka kaže: Pregled poruke
    Odlicna je live slika! I uzivo ostavlja bez daha.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Ne, nisam imao jedan Lange u ruci niti sam imao prilike da se poigram sa Glashutte Original satovima, barem ne sa ovim najnovijim modelima a i kako bih kada je nemoguće doći do tih satova! Da, sakupio sam informacije sa mnogobrojnih sajtova i onda sastavio članak pri čemu sam, koliko je god to moguće na osnovu specifikacija i slika, dao sud o satovima o kojima sam pisao. To nije tajna. Suština je da je akcenat stavljen na predstavljanje novina u časovničarskoj industriji a ne na objektivnoj recenziji zasnovanoj na ličnom iskustvu. Pitanje jedno... Zar zaista misliš da svi ti strani sajtovi i njihovi urednici pišu o satovima, pogotovo ovim najnovijim luksuznim modelima, na osnovu ličnog iskustva? Nemoj biti naivan. Rade po istom principu kao što se i ovde radi. Kada je reč o časovničarstvu, samo je mali broj eminentnih časopisa i portala kojima luksuzni proizvođači ustupe svoje satove na par dana ili par sati kako bi napisali recenziju ili članak o njihovom najnovijem proizvodu.

    Ja ću rado napisati članak o bilo kojem VC-u, Piagetu, Credoru ili Langeu i napraviću profesionalne slike ukoliko mi obezbediš njihove satove. Jel može tako? Naravno da ne može a odgovor zbog čega je to tako znaš i sam. Lično bih se zadovoljio kada bih imao mogućnost da vam predstavim starije modele i kada bih imao mogućnost da to radim uz saradnju distributera. Nažalost, svest domaćih distributera o promociji proizvoda putem internet portala je još uvek na niskom nivou i daleko od onoga što bi mi želeli ali se pomaci vide i u tom pravcu pa se nadam da će uskoro i ovde osvanuti recenzije i članci koji će moći da se nađu samo na Svet Satova portalu.




    Eto, grešiš po pitanju linkova koji su postavljeni u toj temi. Ne mogu da se složim sa tvrdnjom da na portalima kao što su europastar ili swisstime ne postoje članci o novim satovima.
    pa sve je to meni jasno, jesam ja rekao negde da svi sa strane imaju sat u rukama pa ga sad oni ocenjuju? nisam, jer nisam pao sa marsa...mislim, zaista se skroz slazem sa svim sto si napisao jer znam da mnogi (99%) nemaju sat u rukama, i da bi svi kao i ti voleli da ga imaju pa da urade licno fotografije i licni review ali je to nemoguce jer nisu graficke karte u pitanju... a za sajtove se izvinjavam, cim sam otvorio temu zakucao sam na swisstime mi na njemu sam vec pola sata. super je sajt!

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Citat jole777 kaže: Pregled poruke
    Nabrzinu sam presao preko teksta i ne vidim gdje to dragon subjektivno o ovom satu? Sve je cinjenicno i objektivno. Procitao to ovdje ili na nekom stranom jeziku isto je. Osim sto smo ovdje postedeni marketinskih fora i pop-up screenova.
    ma ne kazem da je ista subjektivno uradio do sad nego kazem KADA BI imao sat u rukama da bi radio subjetkivni review koji bi na kraju ispao objektivni ako bi bio kvalitetno uradjen

  6. #26
    Banned
    Član od
    26.3.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Radasinka, kontaj kako god želiš. Ne interesuje me.
    pa sta da ti kazem sem da si bas smeker, pravo gospodsko ponasanje za primer
    nikola0406 likes this.

  7. #27
    Novi član
    Član od
    10.10.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Auuu...koja prica...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Vacheron Constantin satovi - info
    By Shmizla in forum Vacheron Constantin
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.2.2012., 10:53
  2. Citizen Perpetual Calendar Titanium Chronograph Eco-Drive Watch
    By dejan vjestica in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.5.2011., 21:15
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 4.3.2010., 18:25
  4. Vacheron Constantin - MORE
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.2.2009., 13:46

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •