Prikaz rezultata 341 do 350 od ukupno 351
Like Tree848Likes

tema: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

Threaded View

  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Podstaknut sam da otvorim ovu temu, jer sam primetio da se dosta raspravlja na temu Seiko "krize" u temama koje nisu namenjene tome . Takodje primećujem "poljuljanost" respekta (kada je Seiko u pitanju) u veoma kratkom vremenskom roku, te me interesuje razlog.

    Nema potrebe da postavljam vaše krajnje respektabilne i pozitivne komentare vezane za visoku klasu Seiko satova. Dovoljno je čitati komentare starije od (recimo) par meseci. U sadašnje vreme se komentari poprilično razlikuju, te me interesuje ,čime je to izazvano ?


    Takodje bih zamolio moderatore, da odgovarajuće postove premeste u ovu temu ... npr... :


    Hautlence HL2.0 sat

    Seiko satovi - Grand serija

    ...mislim da ima u još nekoj temi, ali ne mogu pronaći.

    Par mojih pitanja vezano za temu... (moja neupućenost)

    - Da li se politika Seiko-a razlikuje danas u odnosu na 2011tu godinu ? Ako se ne razlikuje, zašto to niko nije pominjao u 2011toj i početkom 2012te (ili ja ne vidim dobro) ?

    -
    Da li su sadašnji komentari, kada se postavi neki Seikov model iz visoke klase, vezani za samu krizu (ako su informacije sa neta tačne) ,ili za "ružnjikave" modele za 2012tu ?

    - Zašto se ranije nije pominjala teška nabavka satova iz visoke klase ovog brenda, kao i sama media i menadžment ?

    Ja očigledno nisam u toku, jer ne mogu nikako povezati postove koji su raštrkani po raznim temama, gde svako "peva svoju pesmu" . Iz tog razloga je tema i otvorena, kako bi svi učesnici zainteresovani za ovaj brend, imali sve u jednoj temi.

    Sva moja pitanja su napisana isključivo iz razloga širenja znanja, a ne zarad nekih raspravki i sl. , te bi zamolio učesnike u ovoj temi, da se izbegnu bilo kakve raspravke, već da se iznose činjenice, zanimljivosti i najsvežije novosti .
    Takodje bi bilo dobro, da se posle svakog iznošenja (postovanja) nekih novosti , odredjene problematike (kako modela tako i brenda), ostavi i sam izvor odakle su preuzeti (pročitani), kako bi se izbegle "glasine" i sl.

    PozzzZZZ
    Poslednja ispravka: backarelli (20.7.2012. u 17:48)
    milan zmaj, RUS, Mister No and 8 others like this.

Slične teme

  1. Zanimljivi linkovi i novosti iz sveta časovničarstva
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 845
    Poslednja poruka: 9.5.2024., 12:38
  2. Odgovora: 1846
    Poslednja poruka: 25.2.2024., 22:48
  3. Fotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji
    By Vladan Stevanovic in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 10.5.2016., 23:47
  4. Koji sat nosite danas?
    By Marko 5 in forum Kafić
    Odgovora: 15339
    Poslednja poruka: 12.10.2014., 12:14
  5. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •