Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
Like Tree9Likes

tema: Doxa sub 300t divingstar

  1. #11
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Doxa sub 300t divingstar

    Pa sad na ovim fotkama i nije los. sve se to da srediti ako covek hoce. Samo da je ok mehanizam i da li ima delova. To je pitanje, sve se drugo da srediti potpuno Znate da znam sta pricam

  2. #12
    Novi član
    Član od
    3.3.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Bell-Matic

    Krenimo redom.

    Kuciste: mislim da uopste nije polirano, ne mogu da kazem nikad ali ja ne vidim tragove.
    Korona je relativno dobra i u funkciji (kazem relativno zato sto nedostaje jedan deo koji je potpuno pricvrscuje, nisam casovnicar tako da ne znam pravi naziv tog dela) generalno ne smeta.
    Nosio sam ga kod dvojice casovnicara, i jedan i drugi su rekli da je mehanizam u veoma dobrom stanju, kao i kuciste.
    Sto se tice ilumincije, ja sam je radio (mislim casovnicar) i nisam u potpunosti zadovoljan, mislim da je moglo bolje.
    Krunicu cu da zamenim, ako budem naisao na originalnu.
    Imam u planu da porucim originalnu narukvicu (mislim da je cena oko 80$), ne metalnu vec od kaucuka (ili od gume?).
    Generalno, veoma sam zadovoljan satom i mislim da cu ga srediti da bude tip-top (mada i sada veoma dobro izgleda i radi).
    Sat je mnogo lepsi uzivo nego na slikama i probacu da uradim sto bolje fotografije.

    P. S. Platio sam ga malo manje nego sto je prodavac trazio (inace taj prodavac je prilicno korektan i kod njega moze svasta da se nadje po prilicno povoljnim cenama) i naravno puno hvala na cestitkama.

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Bell-Matic

    Citat Ivan Grbovic kaže: Pregled poruke
    Krenimo redom.
    Kuciste: mislim da uopste nije polirano, ne mogu da kazem nikad ali ja ne vidim tragove.
    Pa na osnovu slika koje si ti postavio, kao i sudeći prema slici koju sam ja priložio, kućište jeste polirano a u originalu bi trebalo da bude brušeno. Vidi se i na koroni i markerima da je rađeno i na njoj, zato sam i pitao jer meni prodavac nije pružio nikakve dodatne informacije.

    Citat Ivan Grbovic kaže: Pregled poruke
    Sto se tice ilumincije, ja sam je radio (mislim casovnicar) i nisam u potpunosti zadovoljan, mislim da je moglo bolje.
    Da, moglo je i trebalo je da se odradi znatno bolje, ali dobro, obzirom da si napisao da ćeš sat dovesti u tip-top stanje biće vremena za popravni.

    Citat Ivan Grbovic kaže: Pregled poruke
    (inace taj prodavac je prilicno korektan i kod njega moze svasta da se nadje po prilicno povoljnim cenama)
    Ma korektan prodavac bi odgovorio na postavljena pitanja i poslao još koju sliku zainteresovanom kupcu, ne bi ga od**bao tek tako. Nema tu ni trunke korektnosti, ali mi je svakako drago što si ulovio odličan sat po povoljnoj ceni.

    Jedan moderator na forumu mi s vremena na vreme citira ono čuveno "He who dares, wins" i kada već ja nisam bio te srećne i odlučne ruke da ga uzmem, ostaje mi samo da ti čestitam na dobroj kupovini i da ti poželim da te sat dugo služi.

    Slike obavezno da postaviš.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Novi član
    Član od
    3.3.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Doxa sub 300t divingstar

    Doxa Divingstar 300T
    Malo kasnim sa postavljanjem slika. Sada imam razlog, narukvica je stigla.

    Pozdrav
    Ivan
    Priložene slike Priložene slike Doxa sub 300t divingstar-dsc02064.jpg   Doxa sub 300t divingstar-dsc02059.jpg   Doxa sub 300t divingstar-dsc02081.jpg   Doxa sub 300t divingstar-dsc02078.jpg   Doxa sub 300t divingstar-dsc02057.jpg   Doxa sub 300t divingstar-dsc02067.jpg  

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Seiko Bell-Matic

    Ivane,sjajan sat.
    Kad budeš imao vremena bilo bi lepo da napišeš neka lična zapažanja o tom satu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #16
    Član Avatar korisnika Koska23
    Član od
    2.1.2011.
    Lokacija
    Guelph, ON, Canada
    Poruke
    221
    Lajkovi
    847
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Doxa sub 300t divingstar

    Zaista prelep sat! Inače nisam ljubitelj narukvica od gume/kaučuka, ali ova kombinacija zaista moćno izgleda. Original je original... Inače, i meni je sat izgledao prepolirano na starijim slikama, a na ovim poslednjim uopšte ne... Da li si radio nešto po tom pitanju ili je samo opticka varka?

    Stavi i neki wrist shot, ne bilo ti teško...

    Pozdrav!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Doxa džepni sat
    By NIKOLA87 in forum Džepni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 10:07
  2. Doxa 750T Sharkhunter sat
    By rumeni in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.3.2011., 17:15
  3. [PRODATO] - Doxa
    By Larosa in forum Prodaja satova
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 17.1.2011., 14:24
  4. Doxa zlatni sat
    By Zarko in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.2.2010., 8:16
  5. Doxa
    By div in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.10.2008., 13:00

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •