Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11
  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.1.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Dobar dan postovani, posedujem Zenith dzepni sat, interesuje me ako neko moze da mi kaze godinu proizvodnje ovog sata i realnu cenu u ovakvom stanju u Srbiji i van. Hvala
    Priložene slike Priložene slike Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0536.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0537.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0539.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0540.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0542.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0543.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0545.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0549.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0550.jpg   Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0551.jpg  

    Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0552.jpg  

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Bojane, softver pravi problem. Molim te da ponovo postaviš slike, a ja ću ih spojiti.

    Hvala i izvini na cimanju.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.1.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0536.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0537.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0539.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0540.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0542.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0543.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0545.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0549.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0550.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0551.jpgDzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca-dscn0552.jpg

  4. #4
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Poslednja ispravka: milan zmaj (9.1.2013. u 18:44)

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #5
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Radjen je za Zeleznicu SHS.
    Nisam bas neki strucnjak za dzepne satove, ali znam da trenutno nisu bas popularni, pa im i cene nisu bas prevelike.

    Edit: U ovoj temi je jos neko trazio procenu slicnog sata, pa pogledaj
    ZENITH dzepni sat

    S pbzirom na taj grb, mogu samo da pretpostavim da je napravljen izmedju 1918 i 1929.
    Poslednja ispravka: RUS (9.1.2013. u 19:01) Razlog: Dodatak
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.988
    Lajkovi
    58285
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Neispravan oko 100e ispravan oko 350e

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    ja sam imao kao nov,prodao sam ga za 150 eura....mislim da kod nas nema šanse dobiti više,mislim da se baš trenutno nudi jedan bez grba za 90 eura,procunjaj malo domace sajteve...inače taj grb mu sigurno podiže cenu.....
    Poslednja ispravka: lemi (9.1.2013. u 19:57)
    ​LEMI

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85
    Poslednja ispravka: lemi (9.1.2013. u 20:03)
    ​LEMI

  9. #9
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Pozdrav . . . Sat jeste radjen za zeleznicu, ali sam ja nasao i podatke da su te satove dobijali samo sefovi stanica jer nema klasican grb sa lokomotivom vec grb dvoglavog orla sa znacima Srba, Hrvata i Slovenaca na grudima orla. Mnogo su redji od standardnih "lokomotivasa", samim tim i skuplji . . . Siguran sam da moze da se proda za oko 150-200eura.Naj redji su takvi satovi sa slicnim malim grbom i jedrilicom (brodom) koji su deljeni mornarici . . . Kao sto je RUS napisao deljeni su verovatno za vreme postojanja Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca 1918-1929god.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Dzepni sat ZENITH sa grbom Kraljevine Srba, Hrvata i Slovenaca

    Da, postoje i oni SDŽ (СДЖ), od nastanka železnice u Srbiji, nema ih mnogo, fizički se ne razlikuju osim po grbu i verovatno oznakama unutar kućišta i mehanizma, mislim da su bili cenjeni. Ja imam jedan, naravno nadam se da ga nikad neću prodati.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •