Strana 3 od 14 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 139
Like Tree96Likes

tema: Orient satovi

  1. #21
    Novi član
    Član od
    21.6.2008.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Kako vidim sajt lepo napreduje kao i forum i jako mi je drago zbog toga. @pegaz, nadam se da si kupio nesto i olaksao sebi slatke muke. Ja sam merkao Casio MTG1000 par meseci, ali cu izgleda odustati od njega i potraziti nesto malo manje sportski i malo lakse za nabaviti. Za sada je u opticaju ova Festina 16272 koju je @pegaz spomenuo i Pulsar PF3617X1. Za Festinu ne mogu nigde da nadjem da li ima alarm, a to mi je jako vazno. Vlado voleo bih da cujem tvoje misljenje o ovom Pulsaru, kao i svih drugih koji imaju neki savet.

    http://www.vitanov.co.yu/shop/satovi...productid=1122

    Puno pozdrava svim ljubiteljima satova

  2. #22
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Jos uvek nisam kupio sat, ali verovatno cu uzeti onaj Casio. Sto se tice Pulsara, koliko sam ja upucen to je marka koju proizvodi Seiko ali Vladan ce ti odgovoriti tacno i strucno Meni se licno ona Festina vise svidja od ovog Pulsara. Ovaj je nekako previse sportski i glomazan, a ona Festina ima bas lepu liniju i po meni je lepsa. Ja sam u dilemi da li da dam 22000 za ovu Festinu ili da uzmem Casio koji je skoro 3 puta jeftiniji a svidja mi se i verujem da je istog kvaliteta kao Festina kojoj je napumpana cena jer je to serija 'tour de france'. Obavesticu vas vec. Pozdrav!
    Ivan

  3. #23
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Bok
    Pular dobro leži na ruci zbog oble pozadine sata , malo je teži ali se brzo navikne na težinu, kvaliteta izrade odlična,najprije se ošteti prozorčić od datuma zbog izbočenosti, cjena oko 150eura u Hrvatkoj odnosno 1200 kn. Cjenovni segment koji pokriva pulsar u seiko grupi je ispod seika a iznad lorusa.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  4. #24
    Novi član
    Član od
    21.6.2008.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Sad se vratih iz kupovine i nista nisam kupio . Ova Festina je lepa ali je meni malo velika i nema alarm. Ova Festina mi se cini bas ok, ali ne mogu da badjem nigde u crnoj boji. Idem sutra u jos par prodavnica



    Poz svima

    ps. otisli smo debelo u off, trebali bi da diskutujemo o Orient satovima. Sad ce Vladan da nas pocisti

  5. #25
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Orient satovi

    @warrior
    Iako ne volim bas previse sportske satove moram da priznam da taj Pulsar stvarno dobro izgleda :woohoo: (barem na toj slici)

    Takodje ta Festina sa alarmom stvarno dobro izgleda i meni se bas svidja ta crveno crna kombinacija.

    Ono sto zameram 'japancima' je sto prakticno nema sata ispod 400 EUR u koji ugradjuju safirno staklo, (sa izuzetkom Orienta i modela koji su namenjeni iskljucivo za japansko trziste).

    Sto se tice offtopica, izgleda da nisam bas neki moderator, jer se lako zanesem u raspravama i zaboravim i na ime teme. Da ne bih sada nista menjao i premestao pokusacu da nas vratim na temu.

    Razmisljam o kupovini sledeceg Orient sata:





    Cena prava sitnica, oko 450 EUR.

    Sta mislite?

    Ah, da umalo da zaboravim sinoc sam cisto sporta radi kupio sledeci sat (nisam mogao da odolim niskoj ceni):



    Pozdrav,
    V.S.

  6. #26
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Pozdrav Vladane! Cestitke za novi sat, zaista je lep. Moje misljenje u vezi Orienta o kome razmisljas je da je lep sat, jednostavan a opet ima dozu neceg modernog sto ga cini posebnim. Ako nemas takav sat (klasican automatic) onda mislim da je kupovina opravdana. Ipak, takodje mislim da 450e nije bas ni malo i da valja razmisliti dobro. Pozz!
    Ivan

  7. #27
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Hvala, hvala.

    Orient razmisljam da kupim jer mi treba neki 'dress watch' a ovaj je bas takav, da ne pominjem kvalitet. Inace ovo nije 'obican' Orient, vec Orient Star, odnosno serija nesto kvalitetnijih satova. Inace serije Orient satova od manje kvalitetnih ka najkvalitetnijim slede:

    Orient
    Orient Star
    Orient Star Royal
    Royal Orient

    Pozdrav,
    V.S.

  8. #28
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Vladane pozdrav! Kada budes obilazio neku od prodavnica satova u BG-u, mozes da pogledas da li ima neki sat ovog tipa: znaci Seiko, automatic i dive serija. Uopste nije hitno, kada ides da pogledas nesto za sebe, vidi da li ima neki sat ovog tipa i koja je cena. Hvala! Pozz!
    Ivan

  9. #29
    Mlađi član
    Član od
    9.8.2008.
    Poruke
    45
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Ne mora da bude bas narandzast mada je ovakva kombinacija bas interesantna. Bitno mi je da je automatic i 200m vodootporan. I cena naravno. Pozz!
    Ivan

  10. #30
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Orient satovi

    Ivane, koliko znam to je model za trziste Amerike, tako da je mala sansa da ga ovde nadjes kod lokalnih distributera. Jedino da ga narucis preko Interneta.

    U svakom slucaju cu pogledati da li imaju neke slicne modele ronilackih satova.

    Pozdrav,
    V.S.

Slične teme

  1. [POVUČEN OGLAS] - Orient satovi
    By Milanche78 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 9:04

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •