Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 44 od ukupno 44
Like Tree51Likes

tema: Pagani Design Submariner

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.857
    Lajkovi
    16361
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pagani Design Submariner

    Citat Dejan125 kaže: Pregled poruke
    Ova diskusija je otvorena sa namjerom da se razgovara o Pagani Submariner satovima. Time shodno da se daju neka misljenja i iskustva o kvalitetu, pouzdanosti, itd itd.
    Previse siroko smo otisli i dosli o prici o celiku i nekim apsolutno nebitnim stvarima (internet "znanje" u vrhuncu, da tako kazem).
    Milsim da se treba drzati samo teme
    Moje iskustvo sa PD:

    - sat ima safirno staklo. Provjereno sa testerom.

    - SII NH35 je isti kao i u ostalim microsima koje sam imao. Seiko ih isporučuje za treće strane. Ima razlike u obradi u odnosu na 4r mehanizme ali minorno. Svi se prave u pogonima u Kini. I 4r i NH. Moj je bio unutar 5 s/d

    - sat je odlično napravljen. Neću ulaziti u dizajn i ko je kome što ukrao.

    - kućište, narukvica, ukupna obrada je odlična.keramička luneta, full čelik narukvica na šarafe, ekstenzija, poliran, brušen, luneta se vrti kako treba, lume je loš ali funkcionira.

    - također iz iskustva sa kineskim mushroom brendovima - sat je vodootporan. Stari Bagelsport sam jednom strpao u barokomoru kod frenda urara. Bez problema 10 bara. Ovaj nisam testirao ali nemam dvojbe da bi bez problema izdržao

    Za 60-70 eura ništa te neće koštati da probaš.

    Plus sat je 43. Nekome tko ima ruku ko ja, standardni sub od 40 je malen. Ovo je taman.

    Eto moje iskustvo.

  2. #42
    Mlađi član
    Član od
    4.10.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    107
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pagani Design Submariner

    Sat je provereno vodootporan, nosio sam ga ovog leta i na ronjenju, nije neka dubina, 15m, ali ništa mu nije bilo.
    Sa druge strane Plastični CasNio se drugi dan pojavio kondenz ispod stakla, 4. dan ispustio dušu.

    Na ovom ni napred ni pozadi nije bilo nikakvog kondenza, sve super, lepo su ga zadihtovali.
    Poslednja ispravka: Dzigilibonglica (7.12.2021. u 13:04)

  3. #43
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Pagani Design Submariner

    Dakle kupujem sat na slici kao sto sam i pisao Pagani Design.
    https://www.aliexpress.com/item/3296...martRedirect=y
    Medjutim dok stigne iz Kine pa dok platim carinu itd odlucio sam da isti sat kupm na KP nov sa internacionalnom garancijom za 130e. Mislim da bi me toliko kostalo sa Aliexpressa + carina. Za mene je cena stara tj 130e jer sam coveku uplatio kaparu. Kad mu stignu nove kolicine cena ce mozda biti veca ali za mene stara cena. Nema potrebe za linkom na KP jer je ovaj sat u pitanju sa Aliexpressa.
    eee, mizzy and bokanegra like this.

  4. #44
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Pagani Design Submariner

    Sutra stiže Pagani Design što sam najavio a članovi preporučili:

    Послато са SM-N986U1 помоћу Тапатока
    eee, mizzy and bokanegra like this.

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •