Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 34567891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 133
Like Tree19Likes

tema: Getat watch co.

  1. #61
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat watch co.


  2. #62
    Mlađi član Avatar korisnika Amikica
    Član od
    22.3.2009.
    Lokacija
    Leskovac, Srbija
    Poruke
    44
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    Sat izgleda super, cestitamo na probijanju leda, da te sluzi .....
    pozz

  3. #63
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat watch co.



    Trebalo mu je vremena da stigne, ali ovako na osnovu slika, mislim da je vredelo čekati. Sat izgleda odlično! Za par dana, kada se slegnu utisci, vidiš kako se mehanizam ponaša i kako sat radi može i neki malo detaljniji opis (review), ako budeš bio raspoložen!

    Pozdrav

  4. #64
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    Hvala drustvo. Moze, moze, za par dana detaljniji utisci

  5. #65
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    Evo, posle par dana nosenja utisci i zapazanja:

    - izgled - Bukvalno kao na slikama koje je Tat ostavio na svom sajtu. Sat je dosao sa zastitnom folijom na prednjem i zadnjem staklu i na metalnoj kopci. Bez ogrebotine. Jedino sto sam uspeo da primetim je mali visak fluorescentnog materijala vidljiv na poziciji 45 sekundi. Jedna tackica koja je malo izdignuta, kao zrnce prasine. Mislim, to se vidi ako se bas covek zagleda.

    - mehanizam - u ovo se ne razumem ni malo, ali primetio sam da kad ga navijem cujem kucanje sata sa nekih 40ak cm, kako vreme odmice kucanje slabi tako da to moze da sluzi kao indikator/signal da navijem sat. Jos uvek sam bojazljiv prilikom navijanja tako da mi sat izdrzi otprilike 1 dan navijen. Bojim se da ne prenavijem i da nesto ne zeznem. Osigurac na krunici je, jos uvek, izuzetno jak i treba primeniti malo vise sile da bi se podigao i krunica oslobodila. To mi se izuzetno svidja. Ne deluje rasklimano.

    - fluoroscentnost - odlicna. U poredjenju sa mojim orient-om ovaj sat moze da izdrzi celu noc (da bude citljiv cele noci). Kad je skroz "pun" sija bukvalno kao na slikama sa sajta.

    - narukvica - po meni dosta kvalitetna, savovi su jednaki i simetricni. Rupe na narukvici su iste velicine i na istim razmacima. Jedino mi smeta sto nisam mogao da narucim duzu, trenutno zakopcavam na poslednjoj rupi i voleo bih kad bi narukvica bila duza jos par cm-a i jos jedna rupa vise . Sta cu kad imam sirok zglob (20.5). Verovatno cu morati da uzmem drugu, al' o tom potom. Posto ranije nisam nosio kozne narukvice moram priznati da mi se vise svidja koza nego celik. Doduse, to je moj subjektivni osecaj .

    - kutija za sat - standardna kutija sa jastucetom, sve crno. Mogli su malo bolje da je odrade, materijal kojim je presvucena je cini mi se, neka imitacija koze i stvarno lose izgleda. Ali racunam da je to za ovakvu cenu sasvim OK.

    Uglavnom, za sada sam zadovoljan.

  6. #66
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    Amikica, SaleK...

    Jel stigoše satovi? Ima li nekih novosti?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #67
    Mlađi član Avatar korisnika Amikica
    Član od
    22.3.2009.
    Lokacija
    Leskovac, Srbija
    Poruke
    44
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    stize, stize, Tat-ov U-Boat tj. Parnis, kvarcni, danas kacim slike

    pozzz

  8. #68
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat watch co.



    Čekamo... mogu i utisci odmah ako sat imaš već neko vreme. Sve mi se čini da će Tat imati sve više pošiljaka za Srbiju.
    Uzgred, zašto ja u sekciji sa opisima ne vidim ni jednog jedinog Fortisa? Hajde ako imaš vremena i želje, predstavi bar jednog od onih lepotana.
    Ja opasno šmekam marinemaster-a, al nikako da uhvatim vremena i da odem do BPM-a.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #69
    Mlađi član Avatar korisnika Amikica
    Član od
    22.3.2009.
    Lokacija
    Leskovac, Srbija
    Poruke
    44
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    Postovano drustvo,
    prvo znam da je tema mehanicki "kinezi" ali ja, jos kao i ljubitelj prvenstveno mehanike, nisam mogao da odolim a da ne narucim ovo quartz cudoviste ( 50 mm)
    Mozda iz radoznalosti, a mozda iz skrivenih nagona, koji jos nisu izasli na povrsinu, prema U Boat satovima pre dva meseca ja narucih, od dragog nam prijatelja Tat-a, Parnis 50mm Chronograph PVD Case Orange Numberals Watch.
    Hong Kongske putesetvije pristiglog sata necu da vam prepricavam, ali stigao je za manje od dva meseca, otpremljen 02.04. bez ikakvih placanja dazbina (carina i sl., postom, (70 din) na kucnu adresu)
    E sad malo i o njemu. Kao sto rece eee, stigao je u kutijici koju bi i klinci u predskolskom razredu bolje napravili ali ko jos i mari za istu.
    Sat veoma lepo zasticen sa tri samolepljive folije.
    Prvi utisak: Auuuu koliki sat, da li da ga kacim na zid ili na ruku???
    No onda smo se sprijateljili.....
    Kozna narukvica iznenadjujuce dobrog kvaliteta, savovi precizni, mada sa strane moze se naci malo viska materijala (zavrna obrada losa) Kopca od tvdre plastike, izgleda solidno.
    Sat izgleda lepo, atraktivno, posle nosenja od dva-tri dana mogu vam reci da lepo lezi i na ruci, meni tezina ( 340 g) nesto i ne predstavlja problem jer imam slicnih satova po tezini u kolekciji
    Sam Chronometar je rupa, ali ionako mu sluzi (satu) samo za vizuelno dopunu ukupnog izgleda. Pustim ga u 12 ili 00h da prati sekundaru, sto, po meni, daje lepsu sliku satu.
    Jos me samo zivo interesuje i koji je to Japan high quality quartz movement u njemu, ali mislim da ga necu otvarati dok mu baterija bude trajala.

    Znaci u celini, sigurno vredi tih para, kao sto vec rekoh izgleda atraktivno, moderno, ko zeli moze ga uklapati i uz garderobu. Skrece paznju okoline, a i kako ne bi sa tom velicinom (ima jedna slicica u poredjenju sa Black Monster-om).
    E sad zbog velikog interesovanja okacio sam dosta slika, cak i jednu sa dobrom rezolucijom, te pogledajte i donesite svoj sud.
    Plasim se samo da ce ostatak moje "porodice" biti strasno ljubomoran jer sam ovom satu posvetio toliko vremena i paznje te obecavam, posebno Dragonu, detaljniji opis ostalih "ukucana"

    veliki pozdrav i uzivajte

    Prilog 1818Prilog 1817Prilog 1816Prilog 1815Prilog 1813Prilog 1820Prilog 1819Prilog 1814

  10. #70
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Getat watch co.

    Ne vide se fotke. :sad:
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 7 od 14 PrvaPrva ... 34567891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Time Watch i Fossil>Help please!
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 22:49
  2. Fit watch
    By Laslo51 in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.9.2009., 12:20
  3. Retro LED Watch ????
    By Bole in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 6.4.2009., 8:01
  4. Hamilton Watch
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 18:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •