Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 45
Like Tree15Likes

tema: Invicta satovi

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Citat mad4red kaže: Pregled poruke
    Ne znam zasto ljudi pricaju lose o Invicti a mnogo njih nije ni imalo taj sat.
    Potpuno se slažem sa ovom izjavom i zaista nije bitno šta pričaju ljudi koji nikada nisu posedovali ni jedan Invicta sat. Bitno je ono što pričaju i prenose ljudi koji su zaista imali iskustvo sa satovima ovog proizvođača a to što pričaju je u većini slučajeva loše i gotovo nikada pozitivno.

    Pozdrav
    jagos likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #32
    Novi član
    Član od
    19.8.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Citat d1d kaže: Pregled poruke
    Upravo je to jedan od razloga, taj u Podgorici, sto kosta 1200 eu, moze da se kupi preko neta za 570$. Nisam puno ni googlao, verovatno moze da se nadje i jeftinije.
    pa jel zbog toga los sat...ne da se razumijemo ja nisam neki zaludjenik za satove i ne prosipam sad ovdje nesto kao ja znam jer ne znam...zbog cega su to losi satovi a generalno u evropi imaju cijenu sto sam vidio u njihovim radnjama u italiji i njemackoj i cinjenica je da imaju izgled e sad ja drugo ne znam

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Citat mad4red kaže: Pregled poruke
    ... i cinjenica je da imaju izgled...
    Invicta je firma koja verovatno najvise plagira ostale. Bez problema ces naci "homage" (da se ne izrazim gore) svih poznatijih modela Rolexa, Omege, Tag Heuera pa cak recimo jednog Bremonta (i mnogih drugih firmi). S druge strane, kontrola kvaliteta im je cesto jako losa; kazaljke i krunice otpadaju same od sebe; a ako pokusas da se zalis (t.j. reklamiras proizvod) ili te ignorisu t.j. ne dobijes nikakav odgovor ili te ismeju. Ovo je neprihvatljivo i za sat placen 50€ a kamoli za sat sa MSRP-om od 1200€. A za te pare mozes da uzmes daleko ozbiljniju marku (Longines, Hamilton, Damasko, Sinn, Stowa - da pomenem samo neke)
    Pretrazi iskustva sa Invicta satovima po youtube-u, google-u, na poznatim WIS sajtovima...

    Moje je misljenje da se za iste pare mogu uzeti satovi sa mnogo vise svoga JA i sa kojima redje imas problema.
    S druge strane - svako ima pravo da potrosi pare na nacin na koji hoce.
    Jedino - ako se obratis ljudima koji imaju npr. 10 ili vise satova, promenili su ih jos na desetine, koji provode mesece citajuci svaki redak napisan o satovima na blogovima, forumima, u knjigama - nemoj se cuditi kada dobijes odgovore kakvi su i ovoj temi
    No time to lose

  4. #34
    Novi član
    Član od
    27.7.2011.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Uff kako vi pricate za Invicut ovo ono,kad pola od vas nije imala invictu..Znachi nekom liku se desi to,i sad vi to prepricavate,kad budete imali iskustva sa Invictom,onda uvazim vase misljenje..Inache moja invicta radi perfektno,ne otpadaju ni kazaljke,radi perfektno,da kucnem..

    A to sto oni plagiraju ostale to me ne zanima,meni se sat svidja ,tako da me boli uvo je li plagiran od ROLEXA,BREMONTA, i svih tih sto ste nabrojali.

    Pozdrav.

  5. #35
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Pa sad, uvek se nadje i poneki zadovoljan kupac
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  6. #36
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Baš... i ćorava koka nabode po neko zrno.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Samo što je to veoma rijetko!!!
    Skoro sam vidio oglas gdje baja hoće da mijenja Seiko Sportura za Invicta!!!!
    Sačuvaj i sakloni!!!

  8. #38
    Novi član
    Član od
    11.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Nov sam na ovom forumu ali treba mi pomoc
    Da li neko mozes da mi kaze gde u BG mogu da nadjem radnju sa Ivnicta satovima, treba mi narukvica za Invicta sat ?
    I da li znate gde se premestila radnja sa satovima koja je bila u Makedonskoj ulici kod Politike tj pored restorana Sumatovac, ne znam kako se zove ? Ili ta radnja vise ne postoji ?
    I ja imam Invicta Men's 2771 Force Collection Lefty Terra Military Watch i radi savrseno vec skoro 2 god, ispao mi je iz ruke jedno 5-6 puta i jos uvek radi... valjda imam srece

  9. #39
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Pročitaj ovu temu od početka.
    Tu se negde krije odgovor na tvoje pitanje

    EDIT-Zar taj sat nema klasičan kaiš? Ako je tako,možeš zamenski kupiti bilo gde ili ,ako ćeš nešto posebno,možeš kontaktirati našeg člana-PUGO.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #40
    Novi član
    Član od
    11.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Procitao sam temu i ako mislis na Bulevar i Hilandarsku mogu odma da ti kazem da tamo nema nista... zanima me da li neko zna gde imaju Invica satovi da se prodaju jer bi zeleo originalnu narukvicu ?

Slične teme

  1. Invicta Pro Diver
    By _ivo_ in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 7.12.2015., 15:19
  2. INVICTA - Pravo Cudoviste
    By bursa in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.4.2011., 11:43
  3. Invicta i Sandoz
    By Klax in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.3.2011., 18:41
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.2.2011., 19:04

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •