Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 45 od ukupno 45
Like Tree15Likes

tema: Invicta satovi

  1. #41
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Da,mislio sam na Eurotime kao jedinog ovlašćenog distributera.E,sad,ako su pukli...
    Koliko znam niko drugi nije ovlašćen za distribuciju tog brenda.
    Ako malo gugluješ na temu Invicta Srbija pojaviće se i neki sajt gde,između ostalog prodaju i te satove.
    Naravno da taj sajt ne mogu da ti preporučim jer nisu ovlašćeni distributeri a i nemam nikakva iskustva sa njima.
    Ukoliko budeš želeo da kaiš naručiš iz inostranstva-reci, pa će ti kolege predložiti neki proveren sajt.
    Pozdrav.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #42
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Kol'ko ime za jedan sat.

    @cvijicm
    Jel želiš da kupiš metalnu narukvicu pa treba da bude original ili samo želiš da zameniš stari kožni kaiš za novi?
    Zamenski kožni kaiš možeš da kupiš u gotovo svakoj prodavnici satova ili kod većine časovničara i na njega zatim da staviš Invicta kopču sa starog kaiša. Ne vidim razlog zbog kojeg bi naručivao originalni kada razlike neće biti. Možeš kontaktirati i člana PUGO, kao što je Vladan P već napisao, i naručiti kožu od njega. Kakav je kvalitet kaiševa zaista ne znam ali ako je desetak istaknutijih forumaša prezadovoljno njegovim radom ne vidim razlog zbog kojeg i ti ne bi bio a kvalitet u odnosu na Invicta kaiš je sigurno bolji.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #43
    Novi član
    Član od
    11.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Invicta satovi

    Izgleda da je Eurotime pukao
    Zelim da zamenim kozni kais novim a koliko sam mogao da vidim sa sajta doticnog clana njegov rad je bolji od original kaisa tako da cu ga definitivno kontaktirati ili posetiti radnju. Hvala na pomoci i sugestijama

  4. #44
    Novi član
    Član od
    13.8.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom invicta

    trazim po forumima informacije za casovnik INVICTA ali niko o njima nista ne pise ili ja ne umijem naci taj forum.Ima li neko da mi pomogne o odluci dali da kupim taj sat ili ne????
    Poslednja ispravka: Shmizla (13.8.2013. u 14:52) Razlog: Poruka premeštena u adekvatnu temu

  5. #45
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: invicta

    Citat neso kaže: Pregled poruke
    trazim po forumima informacije za casovnik INVICTA ali niko o njima nista ne pise ili ja ne umijem naci taj forum.Ima li neko da mi pomogne o odluci dali da kupim taj sat ili ne????
    Sto se mene tice preskoci tu marku, za slicne pare mogu da se kupe pouzdaniji satovi

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Slične teme

  1. Invicta Pro Diver
    By _ivo_ in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 7.12.2015., 15:19
  2. INVICTA - Pravo Cudoviste
    By bursa in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.4.2011., 11:43
  3. Invicta i Sandoz
    By Klax in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.3.2011., 18:41
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.2.2011., 19:04

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •