Strana 4 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 61
Like Tree114Likes

tema: Fossil TI 5070 Titanijum

  1. #31
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Priča mi neki poznanik (u društvu još ljudi) , kako mu je drugar uzeo extra sat....

    ...ja ga pitam "sećaš li se imena brenda ?" (ja onako bez veze, nije me ni zanimalo)

    On kaže "ne mogu da se setim, ali svetska firma" .... kroz neki minut, seti se on i vrisne " eeeejjJJ , setio sam se... Armani " ...

    Ja ćutim... ali sam, valjda, mrdnuo glavom. Primeti on to i pita "Šta mrdaš glavom, šta, kao ne valja ?!?" ....ja ka`em "ma dobro bre, nema veze , šta ti je..." , na šta će on meni "e moj brale , nemaš ti pojma... pa platio ga je 40 i nešto hiljada dinara ...EEeeejjjjJJJ !!!!" (a faca mu otprilike ovako izgleda dok viče eeejjj Naziv: aaaaaa.gif, pregleda: 405, veličina: 1,5 KB)

    Joojjjj , muko moja, ja za malo da zaustim da je to početni fond para za sat i da mu je drugar upravo "puko" za neko kvarcno drndalo , uloživši ooodličnog japanca, pa se ugrizoh za jezik kad videh na njihovim rukama dva kineza (neko djubre) i ostatak praznih zglobova. A zamisli , da sam još rekao , da za te pare ima dobar Seiko, Citizen, Orient ili Casio, kako već godinama "pevamo pesmicu" na forumu. Aaauuuuu


    Baš kako tiha reče.... u "Svet (bez) Satova" , Armani je beton, još skup k`o otrov, duplo skuplji od Diesell-a , nema zezanja....dobar....odličan....prestižan....po mogućstvu crveno zlato....etc....
    Poslednja ispravka: backarelli (3.11.2014. u 23:40)
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Dobro da ne lanu za Japance- mogo si i mare dobit(u manjini si bio)! 😁
    backarelli likes this.

  3. #33
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    ....de da lanem, da mi odma raštimuju tamburu
    HADzI DALIBOR likes this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  4. #34
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Eto ti sad... Armani ''meccanico'' ispade los To bre SeaGull ST17 unutra. Jos ima i dekorisan mehanizam, a bogami i komplikaciju rezerve snage Ono jes, ima i Orient za te pare, al to zvuci onako, paaa... orijentalno, nefensi, nelatinski

    @tiha: Naravno da ovde treba probati sa edukativnim pristupom (to sam jos u prvom postu pomenuo), medjutim, ne treba nametati misljenje. To je moj stav.

    Nego, ne rekoste mi sta mislite o onom Ralf Lorenu sto postavih link gore? Mislim, ono cisto teorijski. To je po definiciji modni sat, ali ne spada u ove jednokratne kineze. Bas me zanima misljenje, jer ni sam ne znam kako da tretiram takve slucajeve...
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    ..."e moj brale , nemaš ti pojma... pa platio ga je 40 i nešto hiljada dinara ...EEeeejjjjJJJ !!!!" (a faca mu otprilike ovako izgleda dok viče eeejjj Naziv: aaaaaa.gif, pregleda: 405, veličina: 1,5 KB)
    ...
    Cini mi se da bi prodaja modnih satova prilicno opala kada bi spustili cene da budu u skladu sa kvalitetom. Ovako ljudi verovatno misle da to stvarno vredi koliko kosta.
    RUS, vlajo, backarelli and 1 others like this.

  6. #36
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Mislim da je ovaj LR dooobar sat(mada mi se ne dopadaju boje) ali ga je napravio JLC za njih.
    Ima Orient,ima. Gdje ćeš to kupit sa sve TDR logom na ciferu!? Znači: Armani.

  7. #37
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Meni se dizajn LR-a ne dopada (i ovo drvo, iako razumem ideju, nekako strci). Koji je smisao? Kvalitetan je, ima sjajan ''motor'', ali verovatno kosta kao JLC, a nema auru imena i tradicije. Ko svojevremeno ona Lancia Thema sa Ferrarijevim motorom Jednostavno, instant resenje, smisljeno da se ugrabi deo kolaca rastuceg trzista luksuznih proizvoda. Ista prica je i sa Omeginim odlaskom u cenovnu kategoriju Roleksa (dobro, ne bas, oni su taj ''shift'' propratili i tehnoloski, ne samo marketinski), Tagovim prodavanjem Heuerove trkacke proslosti itd,itd... (a i ta Rola, od radnog sata napravise luksuz)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  8. #38
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Dobro,instant rješenje ali je sat kvalitetan. Naravno da bih uvijek uzeo Đegera prije LR. Ima tih primjera još,tj da neko iz satne industrije radi/o model za modni brend ali to je sve zanemarljiva količina.

    I kada ga spomenu,Tag je napravio novu Formulu 1 i meni su extra(prijašnji modeli su mi fuj).
    Poslednja ispravka: RUS (4.11.2014. u 15:29)

  9. #39
    Član Avatar korisnika borko
    Član od
    29.4.2011.
    Lokacija
    Zürich
    Poruke
    282
    Lajkovi
    2243
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Priča mi neki poznanik (u društvu još ljudi) , kako mu je drugar uzeo extra sat....

    ...ja ga pitam "sećaš li se imena brenda ?" (ja onako bez veze, nije me ni zanimalo)

    On kaže "ne mogu da se setim, ali svetska firma" .... kroz neki minut, seti se on i vrisne " eeeejjJJ , setio sam se... Armani " ...

    Ja ćutim... ali sam, valjda, mrdnuo glavom. Primeti on to i pita "Šta mrdaš glavom, šta, kao ne valja ?!?" ....ja ka`em "ma dobro bre, nema veze , šta ti je..." , na šta će on meni "e moj brale , nemaš ti pojma... pa platio ga je 40 i nešto hiljada dinara ...EEeeejjjjJJJ !!!!" (a faca mu otprilike ovako izgleda dok viče eeejjj Naziv: aaaaaa.gif, pregleda: 405, veličina: 1,5 KB)

    Joojjjj , muko moja, ja za malo da zaustim da je to početni fond para za sat i da mu je drugar upravo "puko" za neko kvarcno drndalo , uloživši ooodličnog japanca, pa se ugrizoh za jezik kad videh na njihovim rukama dva kineza (neko djubre) i ostatak praznih zglobova. A zamisli , da sam još rekao , da za te pare ima dobar Seiko, Citizen, Orient ili Casio, kako već godinama "pevamo pesmicu" na forumu. Aaauuuuu


    Baš kako tiha reče.... u "Svet (bez) Satova" , Armani je beton, još skup k`o otrov, duplo skuplji od Diesell-a , nema zezanja....dobar....odličan....prestižan....po mogućstvu crveno zlato....etc....
    Koliko puta mi se upravo takva situacija dogodi, ali svaki put idem u wc da se umijem hladnom vodom, opalim sebi dva samara nebi li komentirao!
    Sto je najzanimljivije toliko su uvjereni da i kad bi probao objasnit dobio bi po usima!
    nele, backarelli and WatchHunter like this.

  10. #40
    Novi član
    Član od
    3.11.2014.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    9
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Uvek je lepo biti ucesnik dijaloga u kojem sagovornici svojim tvrdnjama daju potporu u cinjenicama kao ovde. Sad sam svestan da zapravo brendovi kao sto su oni koje sam nabrojao (Adidas, Emporio Armani, Karl Lagerfeld, Michael Kors, Marc by Marc Jacobs, Burberry, DKNY, Diesel i Armani Exchange) ne mare puno za utisak korisnika i kritike u medijima, te svoj zig stavljaju na sve sto moze da prezivi put od rafa u prodavnici do kuce kupca. Da stvar bude crnja, a da bezobrazluk nema kraja govori i to da ljude zavaravaju jedanaestogodisnjim garancijama svoje lomove (Men's Fossil Decker Chronograph Steel Watch CH2600).

Slične teme

  1. Čelični vs. Titanijumski satovi
    By JovanaM in forum Opšti forum
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 16.4.2019., 12:14
  2. Fossil satovi - kako prepoznati repliku ?
    By Laslo51 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 14.6.2012., 11:09
  3. Time Watch i Fossil>Help please!
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 22:49
  4. Fossil JR 9389
    By MaestroBG in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.5.2009., 16:45
  5. Kopča za fossil blue
    By mijailovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.1.2009., 13:44

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •