Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 61
Like Tree114Likes

tema: Fossil TI 5070 Titanijum

  1. #21
    Član
    Član od
    23.6.2010.
    Lokacija
    split
    Poruke
    259
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Mene je samo ubola izjava da modni brendovi više vrijede nego što koštaju. To nije tačno. Dapače,koštaju ko dobar Seiko,a kvaliteta je vrlo upitna.
    Sve ostalo me ne zanima- svako ima svoje veselje.
    Istina da su precjenjeni jedan jet set sat kosta 3500 kuna obicni kinez a to je cifra za kupit dobar sat
    HADzI DALIBOR likes this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Ne znam za vas, nadam se da nisam nekoga uvrijedio, ali moram biti iskren... nesto kontam, kad bih kod frajera skuzio sat Dzet Set, ja bih pao sa stolice od shege...


    Ali, ko zna... mozda za nekih 100 godina Dzet Set satovu budu kao TAG danas... pa ce raja, i to sad vec pravi poznavaoci, jelte, da mu tepaju, da ga zovu nadimcima... kao "Au, brate, al' ti je dobar DZET!", a neki opet samo furaju "Set" itd.
    Poslednja ispravka: arch_m (3.11.2014. u 19:04)
    MMario likes this.

  3. #23
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Vidite vi kako se ovde sve lepo uklopilo. Odlična moderna kombinacija!
    Fossil TI 5070 Titanijum-imageuploadedbytapatalk1415041519.660486.jpg

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Bradati, koliko sam razumeo IN house je sat, kvalitetni satovi sa ETA su konfekcija ali kvalitetna? Ne zaboravi da je jedna od stvari koju čini sat i brend, mislim da su svi to malo gurnuli u stranu. Konkretno TAG Heuer prodaje Heuer tradiciju i švajcarski kvalitet, nadamo se uskoro i IN house mehanizam, ali je to još uvek rizik kako su oni procenili. Po meni je to malo usko gledanje, satovi kao TH, Stowa ili Braja imaju tradiciju, prepoznatljiv dizajn, ime...to nije ništa, grešiš sinko + kvalitet, što nije malo
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Shmiz
    Shmizla and anbeast like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Inače nosio sam Fossil ch2600, imao sam nekakav čudan osećaj, kao da nemam sat , ne mogu to da objasnim, to su bižuterija satovi, tako bi ih nazvao.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #27
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat MMario kaže: Pregled poruke
    Shmiz
    Pravi komentar u pravo vreme.

  8. #28
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Vidite vi kako se ovde sve lepo uklopilo. Odlična moderna kombinacija!
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	ImageUploadedByTapatalk1415041519.660486.jpg
Viđeno:	211
Veličina:	162,8 KB
ID:	100900
    Jao,sestro slatka,totalno si u pravu...
    Nego,ovi grubijani se bave nekim nebitnim periferijama
    Shmizla and anbeast like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #29
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    @vlajo: Ma zezam Rusa za Tag (a pomalo i trolujem ) Da se razumemo nosio bih Armani odelo i nosio bih Tag ili Oris ili sta god od te konfekcije kada bi ih pronasao po dobroj ceni. Medjutim, to ne menja cinjenicu da je u pitanju konfekcija.

    Mnogo smo puta bili na ovoj (ratnoj?!) stazi i mnogo puta razglabali o tome sta predstavlja vrednost u ovom svetu satova. Sta je precenjeno, a sta podcenjeno. Kao i obicno, nismo nikuda stigli Na kraju krajeva nemojmo se zavaravati, kad su satovi u pitanju, presudnu ulogu igraju emocije, a ne razum. Realno, nikome nije potrebno nista vise od Casija od 15 evra. Medjutim, kad te nesto cacne u cuku, kad cujes Goluma u glavi kako sapuce: ''Myyyy preeeeciouussss...'', gotovo je sa svim teorijama

    Ovde smo zapravo poceli da raspravljamo o ''modnim'' satovima. Po meni ''modni'' satovi svakako imaju mesto pod suncem. Da li ja mislim da su oni vredni para - NE, ne mislim jer se za iste (ili manje) pare moze kupiti Casio, Seiko, Orient, Candino... Medjutim, satovi kao satovi, u principu, ne zanimaju bas veliki broj ljudi (i to je sasvim ok). Zasto im nametati nesto ili ih omalovazavati ukoliko im se dopadaju modni satovi? Njihove potrebe takvi satovi potpuno ispunjavaju.

    Na primer, nekog satoljupca ne zanimaju nozevi, ali mu je potreban jedan da ponese na kampovanje ili da ima u kolima. Naravno da ce mu biti sve jedno da li ce nabaviti kineski preklopnik za 500 kinti ili neki Kershaw, Spyderco, CRKT... Bilo koji od njih ce preseci kanap ili hleb. Tog nekog satofila bez zanimanja za nozeve ne zanima da li je drska od kratona ili mikarte, da li je secivo konveksno, da li je od VG10, damaskus ili karbonskog celika, da li je brava ''liner lock'' ili neka druga... Da li receni satofil zasluzuje ismevanje?
    Vise puta su na forum dolazili ljudi da se raspituju o nekim modnim satovima i bili su napadnuti, u smislu:
    - ''Sta ce ti to djubre, imas XYZ sat za iste pare.''
    - ''ALi meni se ne svidja stil XYZ sata''
    - ''Ma pogledaj ga, XYZ je automatik za iste pare koje ti hoces da das za modno djubre. Znas, to je bolje nego kvarc.''
    - ''Ali ja necu da vodim racuna o tome da li je navijen ili nije. Hocu samo da ga nosim kad god pozelim bez cimanja''
    I onda krene ubedjivanje....

    Bilo kako bilo, debelo izadjosmo iz teme, moderatori vec spremaju streljacki vod
    Shmizla, vladas, VLADAN P and 6 others like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Fossil TI 5070 Titanijum

    ^Ne bih se bas slozio sa svime. Ljudi koji su nameravali/kupili modni sat i onda dosli na forum su nazalost bili ubedjeni da je to vrh casovnicarstva, jedino su mozda culi da je Rolex nesto malo bolji od Armani sata (a i to se moze resiti "odlicnom" replikom). Po pitanju cene su bili ubedjeni da su odlicno prosli. Nadam se da je forum odigrao u tom slucaju edukativnu ulogu. Moguce je da se nekome i nije dopalo sto je cuo da je debelo preplatio neki kineski krs. Mozda je neko zavoleo prave satove zbog toga a mozda je neko zakljucio da to jednostavno nije za njega i zadovoljio se satom na telefonu. A neko je verovatno i dalje ostao ubedjen da sat i pantalone treba da budu iste marke.
    anbeast and backarelli like this.

Slične teme

  1. Čelični vs. Titanijumski satovi
    By JovanaM in forum Opšti forum
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 16.4.2019., 12:14
  2. Fossil satovi - kako prepoznati repliku ?
    By Laslo51 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 14.6.2012., 11:09
  3. Time Watch i Fossil>Help please!
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 22:49
  4. Fossil JR 9389
    By MaestroBG in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.5.2009., 16:45
  5. Kopča za fossil blue
    By mijailovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.1.2009., 13:44

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •