Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

tema: Prvi sat

  1. #1
    Novi član
    Član od
    14.8.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Prvi sat

    Pozdrav,

    potreban bi mi bio savet o kupovini iole kvalitetnog sata u vrednosti od 100e-200e. Po izgledu i ličnom favorizovanju bi bili Festina F16293, F16282 ili F16177. Znam da je F16177 ujedno i najkvalitetniji, ali me brine metalna narukvica, odnosno kako bi se navikao da njenu težinu i nošenje (prenesite iskustvo), dok opet kod kožnih je problem skidanja sata prilikom tuširanja i sl.
    Takođe me zanima i da li vredi uzimati modne satove (Fossil, Esprit...) i koliko su ili nisu kvalitetniji od Festina ili sličnih proizvođača satova. Ako možete, predložite mi neki od satova prema izgledu gore navedenih.

    Hvala i pozdrav

  2. #2
    cor
    cor je offline
    Mlađi član
    Član od
    23.6.2009.
    Lokacija
    Prokuplje, Serbia
    Poruke
    71
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Prvi sat

    Ma fosill nebih kupio, mislim da mehanizam nije los ali me jako nervira kuciste od nekog mekog materijala na mom modelu i poceo ja da se skida onaj sjajni sloj sa njega i ja planiram da kupim sat do nekih 10k din, mislim da cu festinu kupiti, sto se tice narukvice imas modele festine uz koje se dobija i kozna narukvica pored metalne pa mozes da zamenis, neznam licno od kakvog je materijala festina posto nisam bio vlasnik nijedne do sada ali videcemo, pogledaj i neki sector mislim da su oni bolji malo

    A za svaki od ovih pise da su od celika, kakav celik, fosil je od mesinga napravljen ili slicno nesto (bar ovaj moj), mogu reci da je sector (bar koje sam ja video) od celika

  3. #3
    Novi član
    Član od
    14.8.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prvi sat

    Da li mi neko može reći šta o kvalitetu Romanson satova, našao sam da ih je kupio Seiko i da im je glavna karakteristika, u ovom cenovnom rangu, safirno staklo. Posebno me interesuju ova dva modela:
    Romanson DL6134MBKWH

    Romanson DL4141HMWBLUE
    Priložene slike Priložene slike Prvi sat-dl6134mbkwh_lrg.jpg   Prvi sat-dl4141hmwblue_05_lrg.jpg  

Slične teme

  1. Svet Satova slavi rodjendan!
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 151
    Poslednja poruka: 1.3.2015., 19:58

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •