Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 58
Like Tree164Likes

tema: Seiko Astron - Off topic postovi

  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Post Seiko Astron - Off topic postovi

    Nije mi baš najJasnija konstatacija pojedinih članova "precenjen" . U tekstu se uopšte ne navode korišćeni materijali (tehnički) , kao ni sam kvalitet ugradjenog modula, da bi se dala gotova konstatacija "običan kvarc" !

    Ne pokušavam reći ni ja, da sat nije ili jeste precenjen, jer jednostavno to ne znam ! Sumljam da iko od vas to zna.
    Opet i po stoti put vidim poredjenje samo jednog Japanskog brenda sa sveukupnom swiss made proizvodnjom. To je van svake pameti, za realno i racionalno razmišljanje. Zašto se u svakoj temi vezanoj za ovaj brend, pravi usporedba sa swiss made ? Kvarite odlično započetu temu kao i tekst, za koji se član Kristin potrudio da nam prenese (još jednom mu hvala na tome) !

    Nemojte me terati da sada nabrajam švajcarske bljuvotine, koje znaju preći tih 3,5k evra, bez ama ikakvog opravdanja , sem napucanog imena i stare slave, pa te teme niko ne kvari, pisanjem "koješta" komentara. Da se kojim slučajem predstavio neki kvarcni ne inovativni i sasvim običan, relativno sumljičavog kvaliteta swiss made model sa indentičnom cenom i jakom reklamom, reakcije bi bile WOW Jeeeeee !
    Pa takve reakcije daju ljudi koji uopšte ne prate tematiku koju obradjuje ovaj portal (prim.prev. -nemaju blage veze o satovima uopšteno) , već su čuli "nešto" i "negde" .

    Zato ljudi, nemojmo brukati javnim pisanijem i ne osnovanim tvrdnjama sami sebe i nama omiljen nam portal ! Nije ova tema za to... imate otvoren "Kafić" na forumu, pa tamo šta vam je volja...
    23jewels likes this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  2. #2
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Posto vidim da se ovaj sat uporedjuje sa satovima iz CH i da se smatra da je precenjen,postavicu 1 link,pa mi recite da li sat sa tog linka,koji je btw,iz CH,vredi pare za koje se prodaje. Da napomenem da je u pitanju kvarcni sat,da ne bi bilo zabune. Jos da dodam,da je meni apsolutno svejedno iz koje zemlje potice sat.

    Tag Heuer, Gucci, Swiss Army, Casio G-Shock, Oris, Citizen, Seiko, Tissot, etc. at Cheapest Price and Lifetime Free Servicing.
    Poslednja ispravka: Djordje (13.10.2012. u 22:20)

  3. #3
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Ti bi hadzi dalibore,kao moderator trebao da nam pruzis vise informacija u temama koje pratis,a ne odmah da udaras kontru. Krstin se potrudio da nam da informaciju,a ti odmah na noz.Mogao si bar da mu pohvalis trud koji ulaze na forumu.
    Mada ne bi bilo lose da se ugledas na njega i svoje znanje o satovima podelis u konstruktivnijem kontekstu.
    A sada iskoristi svoje moderatorsko pravo,pa ako hoces izvoli i banuj me zbog ovog posta.
    23jewels and Serb like this.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    djole i ja imam utisak da hadzi svraca na forum samo da bi kontriro.vec dugo nisam primetio nista konstruktivno od njega.kao moderator morao bi da promeni svoj stav i pristup forumu.
    23jewels likes this.

  5. #5
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Mnogi to misle,ali samo retki kazu.
    Puno je ljudi na forumu koji daju ogroman doprinos,ali ne dobijaju pohvale od strane moderatorskog tima.Necu nikoga da imenujem,da ne bih nekog izostavio,ali svi znamo ko su ti ljudi,koji daju nesebican doprinos i svoje vreme i trud ulazu u forum i dele informacije sa svima.Mi mozemo samo da dajemo rep poene i pohvalimo javno njihov rad.
    Poslednja ispravka: Djordje (13.10.2012. u 22:54)

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    -strašno mi je žao što ova tema (kao i skoro svaka, koja je oslovljena sa Seiko) ide u ovom pravcu. Zajsta žalosno. Trebalo bi pobrisati sve ove postove sa ne osnovanim tvrdnjama, kao i sa poredjenjem sa swiss made. Tema nema za cilj takav razvoj, već širenja saznanja o modelu iz naslova . Biće sigurno tu još nekih uporednih testova, kao i zapažanja realnih poznavaoca (korisnika) , te ćemo videti šta je to Seiko napravio malo detaljnije . Sem teksta u prvom postu koji je Kristin postavio, sve ostalo je "mlaćenje prazne slame"...

    Što se Hadžijevog postovanja tiče, ja odavno nisam video neki konstruktivan post, (koji bi bio koristan za sve učesnike) i ako za to ima potencijal , kao i poziciju...
    23jewels likes this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  7. #7
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    @backarelli,Djordje,jagos
    -Što se tiče ove teme:
    Šta je to netačno u mojim postovima?
    Što me niste napali kada sam popljuvao Omegu Speedmaster koju je Milan skoro postavio? I to nije 1. i jedini put da sam to uradio(napao neki swiss made)!
    Krstin-a sam pohvalio priličan broj puta,a za teme koje postavlja,mislim da prima honorar(ispravite me ako griješim).
    Djordje,na linku koji si postavio je Breitling u kojem je najbolji analogni kvarcni hronograf! Seiko nema ništa slično! Dali vrijedi te pare - DA(makar ovaj model)! To ne mislim za sve Breitling modele.
    GS nema kvarc hrono u ponudi,a ono što ima košta kao i Breitling slični modeli.
    -Kada je u pitanju uopšte moje pisanje u forumu:
    Vi mi nećete naređivati/predlagati šta da pišem!
    Ovo je zadnji put da mene prozivate po raznim temama!
    Desi li se još jednom - neko ide na hlađenje!

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Ti dalibore treba da ides na hladjenje al ne primecujes

  10. #10
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Hmm,"slati nekog na hladjenje" moze razlicito da se tumaci.
    Moze biti ozbiljna pretnja.
    Ti samo mozes da me banujes,pa izvoli. Privremeo,trajno,tvoj izbor.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Off topic chat zez soba!
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 4127
    Poslednja poruka: 23.3.2024., 3:27
  2. Seiko Astron
    By krstin in forum Seiko
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 2.11.2012., 12:09
  3. Novi Seiko ASTRON sat
    By watchmag01 in forum Seiko
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 9.3.2012., 8:16
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.5.2011., 16:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •