Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 58
Like Tree164Likes

tema: Seiko Astron - Off topic postovi

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    nisam video temu, oglasio bih se ranije.

    dalibora znam iz neke druge price, i kako bi se to zvanicno napisalo, pod punom materijalnom
    i krivicnom odgovornoscu tvrdim da je odlican lik i da ima dovoljnu kolicinu znanja za status modera
    ovde.

    ne stajem u bezrazloznu odbranu dalibra zato sto ga znam, nego zato sto mislim da vredi kao covek
    i da je ostra reakcija nesto sto mozda moze svima nama da se desi u nekim situacijama, i da je on
    ipak neko koga treba sacuvati iz mnogo razloga.

    tacnije, ovo i nije ostra reakcija, bas dalibor zna sta znaci ostra reakcija na forumu i sta iz toga dalje
    moze da sledi (ne radi se o ovom forumu, naravno).

    bilo bi lepo da svi pokazemo malo tolerancije da bi nam ˝svet satova˝ trajao dugo, i bio bas onakav kakav
    nam svima i treba.

    mir i ljubav, (malobrojne) sestre i braco, i poneko hriscanjsko prastanje, moze li ?

  2. #32
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Nisam bio u mogucnosti da proteklih dana pratim Forum, pa mi ne preostaje drugo nego da sa zaljenjem konstatujem da je opet doslo do "pregrevanja"...

    Sa jos vecim zaljenjem mogu da konstatujem da je na Hadzi Dalibora pokrenuta prava hajka, stvarno ne znam cime izazvana?!
    Covek je vrlo objektivno - kao sto uvek i radi - prokomentarisao sat koji je krstin predstavio, a usledili su komentari tipa:

    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Ti bi hadzi dalibore,kao moderator trebao da nam pruzis vise informacija u temama koje pratis,a ne odmah da udaras kontru. Krstin se potrudio da nam da informaciju,a ti odmah na noz.Mogao si bar da mu pohvalis trud koji ulaze na forumu.
    Mada ne bi bilo lose da se ugledas na njega i svoje znanje o satovima podelis u konstruktivnijem kontekstu.
    A sada iskoristi svoje moderatorsko pravo,pa ako hoces izvoli i banuj me zbog ovog posta.
    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    djole i ja imam utisak da hadzi svraca na forum samo da bi kontriro.vec dugo nisam primetio nista konstruktivno od njega.kao moderator morao bi da promeni svoj stav i pristup forumu.
    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Mnogi to misle,ali samo retki kazu.
    Puno je ljudi na forumu koji daju ogroman doprinos,ali ne dobijaju pohvale od strane moderatorskog tima.Necu nikoga da imenujem,da ne bih nekog izostavio,ali svi znamo ko su ti ljudi,koji daju nesebican doprinos i svoje vreme i trud ulazu u forum i dele informacije sa svima.Mi mozemo samo da dajemo rep poene i pohvalimo javno njihov rad.
    Dakle, sta je to Daliborov greh, kome je on to, i kako, "udarao kontru"?! Koga, kada i kako "docekao na noz"?!?!
    Sto se usudio da kaze da je rec o obicnom kvarcnom satu? Je li pritom nekoga vredjao, uvredio!? Nekome nesto ruzno rekao? Rekao neku neistinu? Rekao nesto na neprimeren i nepristojan nacin? Valjda cete se sloziti da nije.
    Ovo mi lici na hajku protiv iggy tea pre par meseci, kad je covek rekao da ne veruje majstorima i da ne voli da kupuje nove satove!?

    Drugo, jedan lajtmotiv koji se vec duze vreme provlaci kroz poruke i teme jeste da moderatori treba da rade ovo ili ono. Moderatori nisu tu ni da pisu edukativne tekstove, ni da daju pohvale (sto, svakako, mogu, a i rade!), ni da budu sudije, ni da budu dezurni panduri (mada, silom prilika, to cesto moraju da rade). Duznost moderatora je da uredjuju teme i forum, usmeravaju diskusiju, proveravaju da li su ispostovana pravila foruma kada su u pitanju sadrzaji postova, okacene slike itd., itd., intervenisu kada diskusija malo zastrani ili izmakne kontroli i sl. Neka me gazda Vlada ispravi ako sam nesto pogresno shvatio i interpretirao.
    Svi imaju pravo, a ja bih rekao i obavezu, ukoliko nisu tu samo da parazitiraju forumom - a ne samo moderatori - da svoje znanje dele sa drugima, da pisu konstruktivne tekstove, da pokrecu teme, da daju savete, prenose informacije do kojih su dosli, i da "hvale druge clanove", kada misle da neko pohvalu zasluzuje.
    Djordje, posto si ti to rekao, molim te da pojasnis koji su to ljudi koji daju doprinos forumu, a ne dobijaju pohvale od strane moderatorskog tima?! I sta to, konkretno, zameras, tj. sta mislis - sta je to sto moderatorski tim moze i treba da ucini za njih, a to ne cini? Osim pohvale i reputacionih poena - nista drugo ne moze, a to je isto ono sto moze da uradi i svaki registrovani clan foruma. Sta ti jos ocekujes od moderatorskog tima?

    Treca stvar - iako vrlo nerado, i iako znam da ce verovatno biti svakojakih reakcija, ali moracu da se osvrnem i na to - kada je Dado pomenuo da autor teksta o pomenutom satu pise za honorar, to je znacilo, ako sam ja dobro shvatio: ako dobija platu za to sto radi, onda nema potrebe da ga posebno hvalim, jer mu je to, na neki nacin, posao, a plata mu je dovoljna "pohvala". Mnogi clanovi su dali, i daju, ogroman doprinos forumu besplatno, i oni zasluzuju svaku pohvalu, uvek i zbog svakog korisnog posta! To ne znaci da ne treba ceniti doprinos koji "honorarci" daju Forumu, ali ih ja sam (da podvucem da govorim u svoje ime) nikada necu izjednaciti sa onima koji isto to rade iskljucivo iz ljubavi i zelje da svoje znanje podele sa drugim ljubiteljima. Nadam se da mi ovu iskrenost niko nece uzeti za zlo.

    Na kraju, potpuno razumem Dadov revolt zbog toga sto mu se govori sta treba da radi i kako treba da pise i misli, tim pre sto nikoga nije vredjao, prozivao itd., sto nikako ne znaci da opravdavam i njegov poslednji odgovor. Iako je jasno da je to receno u afektu, nikako ne prilici ovom Forumu.
    Iako se u citiranim postovima provlaci kako Dalibor ne daje doprinos forumu, svi mi koji smo malo duze ovde vrlo dobro znamo koliki je doprinos on davao dok je imao vremena da se vise posveti Forumu, a o ogromnom znanju koje ima, i koje je svaki put delio sa svima nama, nije, nadam se, potrebno posebno govoriti.
    Ako mene pitate, poverenje je ona "nevidljiva nit" medju ljudima koja cini da svet, i pored svih ociglednih krivih drina, ipak nekako funkcionise. Raditi i graditi na poverenju znaci preci preko tudjih nesavrsenosti i trenutaka kada neko nije "sav svoj", bas zbog toga sto znamo koliko vredi. I zato potpisujem svaku rec koju je luger napisao.
    vladas, anbeast, nwolfe and 1 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Mislim da je vreme da se stavi tačka na ovu diskusiju. Desilo se to što se desilo, oni koji su želeli su uglavnom dali svoja mišljenja, a na kraju ostaju samo ovaj nemili događaj i osećaj gorčine u ustima.

    Ima li neko predlog kako da 'resetujemo' celu situaciju? Trenutno mi ništa pametno ne pada na um, a valjalo bi i o tome razmisliti. Šta god da se desilo u prošlosti, trebalo bi razmišljati o budućnosti.

    Mislim da bi bilo najbolje da oni koji su lično učestvovali u ovom događaju treba i prvi da daju recept za to šta treba dalje činiti. I pored sukoba koji se desio, smatram da forum kao zajednica treba da lepo funkcioniše u budućnosti, pa hajde da vidimo kako se to može ostvariti. Iako sam veoma oštro osudio ono što se desilo i stojim iza svake reči, zareza i tačke koje sam napisao, smatram da se problem može rešiti, a neka neko od direktnih učesnika bude vitez i džentlmen i načini prvi korak. Znam da su pomenuti učesnici takvi, pa neka pokažu svoju najlepšu stranu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #34
    Član Avatar korisnika Milossani
    Član od
    21.7.2012.
    Lokacija
    Grocka, Beograd
    Poruke
    279
    Lajkovi
    929
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    Ja sam Dalibora bukvalno ugusio privatnim porukama o milion razlicitih modela satova(o mehanizmima, gde naruciti, itd...) ,iako nema pojma ko sam ja,na svaku poruku je strpljivo odgovorio sa i vise nego dovoljno informacija, i hvala mu na tome.
    Ako treba da se suzbije tenzija, spreman sam da zapevam ili ispricam neki vic...
    Poslednja ispravka: Milossani (15.10.2012. u 11:47)
    Samo jedna rec... Kontinuitet...

  5. #35
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Seiko Astron - Off topic postovi

    Zao mi je sto je u temi koju sam ja zapoceo doslo do ovoga, i sto Hadzi Dalibor vise nije moderator. On jeste upucivao neke kritike i ponekad je bio malo ostriji, ali ne smatram da je mislio nesto lose. Covek je imao drugacije misljenje od nas, to je naravno u redu, ali je nazalost sve otislo predaleko.

    Za svoj rad primam honorar i kao studentu mi to dobro dodje. Ipak ja ne radim na forumu i sajtu samo zbog honorara, vec zato sto uzivam u tome i usput sirim svoje znanje. Vlada je raspisao konkurs za saradnike, na koji sam se ja prijavio i on me je izabrao zahvaljujuci odredjenim iskustvima koje posedujem, pogotovo u svetu novinarsva (radio sam kao novinar u jednom ozbiljnom magazinu).

    Najvise bih naravno voleo kada bi situacija mogla da se izgladi.

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Seiko Astron - Off topic postovi

    Meni je muka vise da citam ova prepucavanja.Verovatno jer sam klinac za sve vas,pa teze podnosim ove gluposti.
    Stvarno mi je muka.
    sima hrabri and Serb like this.

  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Seiko Astron - Off topic postovi

    Simo evo sad cu da ti pokazem zasto je doslo do ove reakcije :

    Meni se ne sviđa veličina hrono tastera- preveliki su! To se moglo bolje napraviti.
    Inače,modeli su ok ali dalo bi se raspravljat o dizajnu(Ananta mi je mnogo atraktivnija).
    Završna obrada je maksimalna.
    Još jedna stvar koja mi se ne dopada je veličina kvarc modela- mogli su napraviti i malo veći sat od 36- 37mm.
    Cijena je ok i kvalitetom bez problema pariraju swiss firmama.
    Međutim,imaju samo par radnji po Evropi,a servis im je u Japanu!
    Znači,potrebna im je dorada postojećih modela,a i par novih,raširenija mreža prodavaca i mnogo bolji marketing ako žele da uspiju u Evropi!
    Inače,ja bih bez problema kupio GS umjesto npr. Rolexa!

    Seiko satovi - Grand serija

    Pisao sam ovaj tekst dva dana , jurio informacije itd ...... Njegov komentar se odnosi kako mu GS ne odgovara...ok to je meni uredu, dao sam cak i like posto je bar procitao tekst, i slazem se sa njim oko ovih stvari, ali da li je moguce da je tekst toliko beznacaj da kad vec ucestvujes u temi ne das nikakav komentar.... i ostali su komentarisali dobre i lose strane GS-a ali su se i osvrnuli na moj tekst ....ajde nema veze za ovo u daljem tekstu cu navesti jos primera koji su na prvi pogled ne tako bitni ali kad se pogleda celina , dolazimo do ovakvih reakcija koje su bile.

    Znači - ništa!
    Ne želite da se upoređuju kvarc i mehanik,a daleko od toga da mi je neko ponudio bilo kakav automatikkoji bi stao na crtu 9F61 - ok!
    Al' onda ne vidim razlog da se bilo šta upoređuje jer "sve ima svoje prednosti i mane" !!!

    pozzzz

    Automatik vs kvarcni mehanizam

    Ovo je odgovor posle odgovora da je autamtik i kvarc tesko uporedjivati. Cemu ta tenzija , ti znaci uzvika, ljuti odlazak sa teme ....cemu tenzija , niko od nas ovde nece leba da se najede zato sto cemo utvrditi da je automatik bolji ili je gori... bezpotrebno se dize temperatura...



    U Prospex liniji može se pronaći veliki broj satova, namenjenih različitim namenama. Ova linija možda je i najpoznatija po vrhunskim ronilačkim satovima, ali tu su i hronometri, satovi za trčanje i sportske aktivnosti, pilotski satovi i drugi. Nažalost veliki deo Prospex satova namenjen je isključivo domaćem, japanskom tržištu.


    Hronometri!?


    Pored tri prethodno opisane serije, Prospex liniju upotpunjuju i drugi modeli, različitih namena.
    Veoma je teško u celosti upoznati Prospex modele. Činjenica da je ova linija prvenstveno namenjena japanskom tržištu to još više otežava. Poslovna politika Seiko korporacije mnogima nije jasna. Ljubiteljima ovog proizvođača ostaje nada da će ovi modeli jednog dana stići i na ostala tržišta, gde bi sa sigurnošću ostvarili veliki uspeh.



    Ej,kamo lijepe sreće!!!

    Seiko Prospex – Satovi za sve situacije

    Cekaj ljudi dve reci na ovaj tekst?? Ok pogresio je decko, jel ne moze to da mu se kaze na pp, i jednostavno izmeniti? Ja sam imao neke greske u pisanjima, Pa vladan gazda mi je poslao na pp i promenio. Slicna stvar se desila sa Vladanom P koji mi je najfinije na svetu ukazao na gresku. Ljudi jedan tekst sam zajedno u dogovoru sa Smizlom napisao, ali sam potpuno promasio koncept i ono sto je ona zamislia, pa mi je rekla na pp da nije to to ( jednostavno se tad nismo razumeli), i nikom nista , nema kritka javno i omalovazavanja mog rada, samo izmena ...Nemoj te me pogresno shavtiti ja sam uvek za kritku , ali obrazlozenu...super ,primetio si da je decko pogresio , a tek je poceo da pise , i ajde sad ga razapnemo....

    Koliko god da 5100 bila dobar i provjeren mehanizam- ružna je k'o đavo!
    Inače,Sky,svaka čast na trudu i vremenu!

    Lemania - sinonim za kvalitet

    Evo i ovde se pocinje sa negativnim komentarom, doduse i pohvaljen je tekst.

    Ovo sam uradio da vidite zasto je doslo do nezadovljstva i onakve reakcije... Nije se to desilo odjednom, nego mnogima se to skupljalo i ucestali komentari poput ovih su doveli do takve reakcije...Ja sam njegova pisanja odavno prestao da citam i da komentarisem ( osim igrom slucaja na ovoj temi ), jednostavno mi ne odgovaraju komentari mislim da su bezpotrebno negativni i jos bitnije jako cesto negativni....

    Nisam hteo da pominjem moderatorski tim i imenjaka mog ali kad si potegao pricu pa se nadovezujem.

    Javna hajka na iggya? Pa moras da ocekujes da ces izazvati negativne komentare kad sve nas koji kupujemo nove satove i koji smo srecni kad ih kupimo , nazoves turbo folkom. Da li mislis da za to treba da dobije pohvale , mi smo turbo folk a on je kolekcionar ?? Ja mog imenjaka postujem , postujem njegov rad, njegovu kolekciju i voleo bih da znam da radim restauraciju kao on, ali kao sto sam mu rekao bas juce, ne slazem se sa njegovim misljenjem, ali to ne znaci da ne mozemo da budemo u dobrim odnosima i da odemo na pivo. Ja bi i voleo da odemo na pivo i da mi prenese malo njegovog znanja. I kad je rec o igiu on je decko koji je izneo svoj stavi (sto je ok ) i muski pretrpeo kritike i nije krenuo pretnjama da ce da ban nekoga ili da ce da ode sa foruma, nego je argumentovano branio svoj stav, ali takodje nije za svaki sat koji mu se ne svidja ili se ne slaze bio negativan, vec je puno puta i pohvali, i sa svima nama bez obzira sto se ne slazemo sa tim njegovim misljenjem , ima dobar odnos, zar ne, ili se ja varam?


    Iskren da budem od moderatora vidjam samo tebe i vladasa (ne racunam Smizlu i Gazdu). Razumem ja da svi mi imamo obaveze , skroz je uredu da moderator ne bude aktivan kad nema vremena, ali ne mora ni da daje stalno negativne komentare i komentare koji dizu temperaturu. Zar uloga vas moderato izmedju ostalog nije da takve trzavice i spreci a ne da potpirujete???Druga stvar, vi kao moderatori trebate nama da budete primer, i da budete zacetnici novih trendova , akcija, tema na forumu. Kazes nije vasa obaveza da pohvalite, pa dobro to si upravu , ali da li znas da ja verovtno ovoliko tekstova ne bih napisao , da nisam dobio bas pohvale od tebe i vladasa??? Da sam dobio javnu kritku kao kristin kad sam poceo da pisem , a kao sto sam rekao bilo je prilika za to , ne bih pola ovih tekstova ni napisao. Ocigledno vi moderatori niste svesni koliki uticaj imate. Ja licno nemam primedbe na moderatore, cak vise puno puta ste mi ti i vladas pomogli, i zbog toga sam vam bezgranicno zahvalan, ali ako cemo iskreno, ostalih nema, ajde sto ih nema , ali da neko stalno ostavlja pretenciozne komentare ,po meni je to previse....

    I mislim da simo bi trebalo da znas koji to ljudi doprinose forumu , ja znam , mislim da svi znaju, nema potrebe da Djole nabraja.

    Sto se tice Krleta, mislim da ja je veoma neumesno pominjati njegov honorar. Da se razumemo njemu je teze 10 puta nego meni kad pisem tekst, on mora da ispuni kvotu tekstova ( koliko sam shvatio) sto uopste nije lako. To sto dobija kintu ne umanjuje njegovu ljubav prema pisanju i prema satovima, bar ne u mojim ocima. Druga stvar, nijednom radniku , nije dovoljan novac kao motiv, pohvala je jako dobro sredstvo i pohvalom moze samo da poboljsa tekstove.... I da se razumemo bez njegovih tekstova forum bi bio dosta praznije mesto...

    Ako razumes dadu razumi onda i nas. I za kraj sve ove nesuglasice bi bile resene da Dado nije potega bic i pretio clanovima koji vole ovaj forum isto kao on .

    Ovim topicom nisam hteo da te uvredim ni na jedan nacin, samo da ti priblizim nase nezadovljstvo i da probas i da razumes nas. Nije bilo upereno protiv tebe Simo licno, i nadam se da te nisam uvredio, posto postujem tebe tvoje misljenje, i tebi i vladasu sam bezgranicno zahvalan za svu pomoc koju ste mi dali otkad sam dosao na forum (i svima ostalima znate vec ali da ne nabrajam).

  8. #38
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Serb brate mili kako te nije mrzelo )))))
    anbeast and Serb like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #39
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    @moderator sima hrabri
    Stojim iza svake reci koju sam napisao. Serb je objasnio zasto su ljudi poceli da sa distance gledaju na postove tog clana,pa nema razloga da eleboriram i ja dalje.
    Kakva bi bila situacija da sam ja napisao da cu poslati na hladjenje nekog? Sta bi ti kao moderator,a i tvoje kolege uradili? Sasvim sigurno ovaj post ne bi bio ovde,jer bi me udaljili sa foruma.
    Da li je problem sto sam "njegovu svetost moderatora".pitao zasto ne pise konstruktivne postove?
    Da li je problem sto sam napisao da docekuje "na noz" pisanje drugih clanova?
    OK,neka to bude problem i neka bude da ja nisam u pravu. Ali,da li njemu titula koju ima daje za pravo da preti ostalim clanovima? I onda se trazi opravdanje za to.pozivajuci se na staru slavu? Od toga se ne zivi.Pa zar ne vidis da ovi klinci koji danas pisu imaju vise postova,i to konstruktivnih.za manje vremena provedenog na forumu,nego mi ostali. Klinci su zeljni znanja,ali i zele da svoje znanje i informacije nesebicno podele sa nama. Krle pise za lovu? Pa sta? Da li manje voli satove od nas? Pa naravno da ne.
    Sada dolazimo na ono pitanje,:Kako ih nagraditi?. Vrlo jednostavnoi.Dajte im da budu moderatori! Ima 5 moderatora,a od 5 moderatora,aktivni ste ti i vladas. A forum je odavno prerastao u nesto mnogo,mnogo vece od kada je krenuo sa radom. I sta?Problem je da se da predlog Gazdi,da razmisli o toj ideji? Sta,pojesce vas,oduzece Vam titulu moderatora koju imate,jer ce staviti nekog drugog?
    Ti se dobro secas da sam ja jos odavno predlozio da ako u buducnosti treba moderator,obavezno racunati na VLADANAP. Pa sto niste predlozili?Sada trebaju,a trebali su odavno da budu postavljeni.Evo i linka:

    http://www.svetsatova.com/forum/f63/...tora-3844.html

    Pominjes iggy-ja koji je imao problem zbog svoje izjave o novim satovima.I? Covek je izgladio stvar i predstavio nam se kao 1 od najbpljih poznavalaca digitalnih satova u zemlji,a cini mi se i sire. I ja sam licno,bez obzira sto smo se raspravljali na tu temu o novim satovima,dobio rep poene od njega. I ja sam njemu dao rep poene,jer zasluzuje. I dacu mu ih opet,i kad god mogu,i neka ih ima 200,jer to zasluzuje i najbolji je.
    Pa eto vam moderatora! Kud ces boljeg za tu oblast.
    Samo da dodam jos jednu stvar. Imao sam licni sukob sa Prolaznikom na forumu i covek je banovan. pisao mi na PP i objasnio neke stvari.A dobro se secas da sam trazio da se vrati na forum,a i dobro se secas da sam od tebe dobio rep poene zbog toga.
    Jel problem izviniti se i izgladiti stvar?Naravno da ne! I drago mi je sto je vracen,jer njegova duhovitost,doprinosi forumu,a i mnogo toga je naucio ovde,a i mi smo od njega.
    A nekima je problem da se izvine,jer,sta mislis,moderator!Kome on da se izvinjava? Clanovima? Mh,pa da,kod baba Jule!
    Ti i ja smo odlicno komunicirali. I podseticu te slucaja kada te je napao onaj preprodavac. Skocili smo za tebe,ne zato sto si ti moderator,nego zato sto si sima hrabri.Posten covek i ljubitelj satova,koji nam je dao neizmerno mnogo informacija,ali se pokazao kao ljudina i to dolazi iznad svega.
    Ali za ovoga clana necu da skocim! Ne zasluzuje i mozes da pricas o njemu sta hoces,to je tako i tacka.
    Srdacan pozdrav svim pravim ljubiteljima satova.

  10. #40
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Đorđe, primećujem da koristiš "mi" pa pošto pratim raspravu, čisto bih voleo da znam u čije ime govoriš, pošto se samo delimično slažem sa tobom. Čisto da ne bude nedoumica , znam da ne govoriš u moje ime, ali u čije govoriš?
    sima hrabri and anbeast like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


Slične teme

  1. Off topic chat zez soba!
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 4127
    Poslednja poruka: 23.3.2024., 3:27
  2. Seiko Astron
    By krstin in forum Seiko
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 2.11.2012., 12:09
  3. Novi Seiko ASTRON sat
    By watchmag01 in forum Seiko
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 9.3.2012., 8:16
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.5.2011., 16:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •