Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 58
Like Tree164Likes

tema: Seiko Astron - Off topic postovi

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Nisam imao losu nameru.Sto se mene tice,radite sta god zelite,da budem potpuno iskren.
    Nego je malo glupo da ljudi u godinama ''komuniciraju'' tako.Malo vise glupo.
    anbeast likes this.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Ova tema je upravo otišla u totalni off...

    Hadžija , druže moj , čemu busanje u grudi ? To tvoje "hladjenje" ti to negde u tvojoj lokalnoj birtiji , ovde ne može. Saberi se čoveče, jer si ti moderator koji treba da bude uzor svima nama. Na žalost, ti ne da nisi uzor, već si tipičan "kontraš" koji dolazi na forum zarad izbacivanja sarkastičnih postova i to već duže vreme . Zašto to ? Čemu to ?

    Hajde ti sam navedi, bar dva svoja uredjivačka posta, kvalitetna teksta ili bilo šta korisniog u zadnjih godinu . Pogrešno si shvatio svoje zvanje moderatora na forumu. Nemoj sebi uobražavati da ti je ovde uloga nekog "Dželata" ili sl.
    Kako to, da nisi pokušao bar malo da se ugledaš na svoje kolege, poput sime hrabrog ili vladas-a ? Kad su ljudi upali u ovu problematiku kao ti ? Pa nisu, jer ih članovi poštuju i vole !

    Čime možeš da se pohvališ , kakvim radom i zalaganjem na forumu ? Sam ti reci, šta je to po čemu si ti uopšte zaslužio da nekog "hladiš" ? Da li su to kvalitetni tekstovi ili cenzure, otvaranje novih tema, širenja znanja , kvalitetnim informacijama ?????

    Nije ništa od toga , Hadži brate moj, nije ... ovo nije mesto za neko mangupiranje i takvo izražavanje poput tvog. Za mene je, iskreno, sramota što uopšte nosiš titulu moderatora, veruj mi. Ti jednostavno svojim sarkazmom i ne aktivnošću ne zaslužuješ ni 1% svoje dodeljene funkcije. To je samo moje mišljenje...

    Zašto se nisi potrudio, da uočiš duplirane naloge po forumu, provlačenje berze i interesa koje direktno utiču na nove članove, i krajnju ne ozbiljnost koja se širi poput zaraze ? Ne, tebi je izgleda zgodnije da se uloguješ, ispljuješ (ne osnovano) po kog japanca i "oladiš" nekog...

    Sramota je to, sramota...

    Ovo je strašno kako smo uspeli da upropastimo jednu temu novog i inovativnog modela sata, koji je na vrstan i odličan način predstavio član Kristin ! Kažeš, Kristin dobija honorar. Pa čoveče, kako ti nije jasno da se on vraški za to trudi, za razliku od tvojih "pisanija" kojekakvih i totalno bezvrednih ?
    Da li si se udostojio da pročitaš neki od tekstova koje su pisali jedni od najvrednijih članova foruma Skydrummer (10+) , Neša , Serb (i ostali) ? Da li si im na bilo koji način, kao moderator pomogao ? Na koji način uzdižeš ovaj forum, kao lice koje bi trebalo da ima tu ulogu ?

    Hajde sam sebi odgovori na ova pitanja, stavi prst na čelo i probaj da se udostojiš svoga zvanja, koje nipočemu ne zaslužuješ !!! Ako si u nekom problemu, reci bre brate, svi ćemo ti pomoći, kako i radimo medjusobno ! Skroz je bez veze da glumiš neku strogoću , pretnjama i sl.... probaj malo kvalitetnim uredjivanjem pomoći forumu, kako to rade članovi koje sam spomenuo .


    Zamolio bih da mi se post ne briše, dok ga ne pročita naš "moderator" Hadži . Ova tema je i te kako zrela da se preuredi i da se ostave samo postovi kioji su vezani za ovaj model, kao i pohvalni postovi upućeni našem članu Kristin .
    23jewels, Neša, bt321 and 3 others like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Ovo je zadnji put da mene prozivate po raznim temama!
    Desi li se još jednom - neko ide na hlađenje!


    ​Hadžija,sve drugo i može nekako da prođe,ali ovo ne.
    milan zmaj, jagos, anbeast and 8 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    I ona konstatacija za kristina i njegov honorar mi se nije svidela...Kristine bez obzira da li radis za platu ili iz cefa, tvoji tekstovi su odlicni i samo nastavi, mene bas briga zasto se pisu tekstovi vazno je da se pisu i da su kvalitetni Samo napred majstore
    Djordje, jagos, 23jewels and 4 others like this.

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    ma sramota sta covek sebi dozvoljava.srozava forum nacisto.sramota.kakav je to nacin iznositi javno detalje o necijim finansijama.nekultura.
    Poslednja ispravka: jagos (14.10.2012. u 23:27)

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Drugari, mislim da se nečija eventualna greška ili preterana reakcija neće rešiti javnim linčom, ostavimo moderatorima da reše stvar, malo mi deluje agresivno ovo opričavanje. Pozdrav.
    anbeast and Neša like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #27
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Mislim da je Vlajo u pravu. Svi su uglavnom rekli ono što su imali, pa je sada ostalo da Vladan odluči šta će se desiti. I dalje se problem može izgladiti, a protiv sam bilo kakvih drastičnih mera.

    Predlažem da se ova tema zaključa, ali i da ostane kao nauk šta ne treba činiti.
    anbeast and bt321 like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    vlajo ako neko krene javno da preti nijedna reakcija nije preterana vec primerena
    bt321 likes this.

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    -iskreno rečeno, ja bih baš voleo da čujem neke novosti o modelu iz naslova. Meni je krajnje interesantan...

    Valjalo bi izdeliti postove i ostaviti temu u životu, ili otvoriti novu sa istim naslovom i prekopiranim tekstom člana Kristin . Siguran sam da će biti još informacija vezano za Astron.
    jagos and anbeast like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  10. #30
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Život je putovanje na kojem se konstantno uči kroz suprotnosti. Kako bismo naučili šta je ljubav moramo da osetimo i mržnju, kako bismo naučili da cenimo svetlost, moramo iskusiti i mrak.

    Zašto sam ovu poruku započeo sa ovaj način?

    Svi smo različiti i svi imamo svoje izazove sa kojima se suočavao u životu, i svako se na sebi svojstven način nosi sa tim izazovima i reaguje na njih. Rezultat toga se ogleda u našem svakodnevnom životu, u komunikaciji sa ljudima, u odnosu prema drugima, ali i prema sebi. Na ovom mestu će kao i u svakodnevnom životu dolaziti do sukoba mišljenja, odnosno do gore pomenutih suprotnosti. Trudite se da prihvatite suprotnosti i da učite na njima, jer ukoliko ne možemo da promenimo okruženje onda moramo promeniti način na koji reagujemo na to okruženje. Ovo je konkretno ono što meni pomaže u svakodnevnom životu.

    U skladu sa tim vam molim da u tim trenucima delujete staloženo i uz puno poštovanje komunicirate sa drugim članovima, bez nepotrebnih i često izazivajućih komentara koji negativno utiču na dalji tok diskusije. Uvek se potrudite da razumete svog sagovornika i njegov način izražavanja, i da prihvatite nečiji stav pre nego da ga osuđujete.

    Dalibor ima specifičan način komunikacije, sa sažetim porukama u kojima najčešće izražava kritički stav bez uvijanja u manje agresivnu formu. Lično bih voleo da izražavanje tog stava bude više pozitivno, ali i ovakvo kakvo jeste ja ga prihvatam i poštujem. Izuzetno mi je žao zbog poslednjeg Daliborovog komentara koji je očigledno napisan u afektu i kao reakcija na kritike iznete na njegov račun. Želim otvoreno da kažem da za ovakav ishod diskusije svakako nije odgovoran samo Dalibor, ali kako njegov poslednji komentar nije primeren jednom moderatoru, ne preostaje mi ništa drugo do ukidanja moderatorskog statusa.

    Ovom prilikom neće biti više kazni, ali vas molim da shvatite koliko su ovakve situacije loše i kontraproduktivne, i stoga apelujem na sve vas da iz ovakve situacije izvučete pouku na koji način bi trebalo da se vodi korektna diskusija u budućnosti. Ne postoje greške, postoje samo lekcije.

    Za kraj ću reći samo sledeće: budite mudri, budite tolerantni i širite samo ljubav i pozitivne vibracije.

    Laku noć.
    RUS, jagos, anbeast and 7 others like this.

Slične teme

  1. Off topic chat zez soba!
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 4127
    Poslednja poruka: 23.3.2024., 3:27
  2. Seiko Astron
    By krstin in forum Seiko
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 2.11.2012., 12:09
  3. Novi Seiko ASTRON sat
    By watchmag01 in forum Seiko
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 9.3.2012., 8:16
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.5.2011., 16:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •