Strana 5 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 58
Like Tree164Likes

tema: Seiko Astron - Off topic postovi

  1. #41
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Ajde ljudi mislim da je dosta.
    VLADAN P, Neša, krstin and 1 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #42
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Ajde ljudi mislim da je dosta.
    Slazem se , to sam pre 10 postova i rekao, ajde da nastavimo u istom ritmu kao pre ovih nesuglasica I da pocnemo da dajemo konstruktivne predloge za pobljsanja foruma, a ne da se ubedjujemo ko je upravuSta kazete?
    Vladan Stevanovic and Neša like this.

  3. #43
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    Čisto da ne bude nedoumica , znam da ne govoriš u moje ime, ali u čije govoriš?
    Izmedju ostalog,u moje ime.
    Djordje nista lose nije rekao.Svaka rec je na mestu.Doduse,ja bih licno voleo da zvanje moderatora nose Serb ili anbeast koji su zaista dobri momci puni pozitivne energije i poznavaoci.
    Sustina je da moderator teba da bude primer drugim ljudima ovde,pogotovo Gostima.
    Dalibor to svojim recnikom nije uradio,iako smatram da je posle vladasa najbolji poznavalac,da se razumemo.Cinjenica je da je Dalibor veliki poznavalac,ali je jos jaca cinjenica da je preterao.Svi mi imamo neke probleme ali to ne znaci da mozemo na forumu ili generalno preko interneta da praznimo negativnu energiju.
    Za to sluzi teretana i sex,a ne forum.Pogotovo ne da se napada gospodin covek i ozbiljan covek kao sto je jagos.
    Sve je kristalno jasno.
    E,da.Smatram da je jako nekulturno govoriti o tome da li krstin prima neki novac ili ne.Covek jako lepo pise,trudi se i voli satove.I ako prima neki novac,u zdravlju neka ih trosi jer on tu platu zaradjuje svojom aktivnoscu.Niko mu to ne poklanja!
    Djordje, jagos, backarelli and 1 others like this.

  4. #44
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Citat Zenith kaže: Pregled poruke
    E,da.Smatram da je jako nekulturno govoriti o tome da li krstin prima neki novac ili ne.Covek jako lepo pise,trudi se i voli satove.I ako prima neki novac,u zdravlju neka ih trosi jer on tu platu zaradjuje svojom aktivnoscu.Niko mu to ne poklanja!
    Sa ovim delom se posebno slažem, ne znam zbog čega je pokrenuto to pitanje, uopšte. Da se plaća nekakva vrsta članarine, pa da od tog novca saradnici primaju naknadu, pa i da razumem, ali ovako ne mogu...

    Vladan iz svog dzepa odvaja sredstva da bi mi mogli da pročitamo najnovije vesti iz ove branše, da bi sajt bio ažuran, da bi nešto i naučili. E sad, (skoro) svi se ovde hvatamo za nedostatak vremena, počevši od sebe, ali opet nekako nadjemo vreme da svratimo na forum, pročitamo nešto, napišemo itd... Ne mogu da poverujem da baš niko od nas nema toliko vremena da neku vest ili zanimljivu temu sa drugih sajtova, foruma i sl, podeli sa svima ovde. Ne kažem da to niko ne radi, Milan Zmaj to često radi, makar i na engleskom. Jednostavno, mrzi nas, lenji smo, navikli smo na gotovo...i sada nam je i to omogućeno...i opet ne valja....
    Zbog toga je spominjanje Krstinove zarade u najmanju ruku nekulturno.

  5. #45
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Ovako neće izaći na dobro. Normalno je da svako ima mišljenje o određenom forumašu, njegovom pisanju, doprinosu i učešću na forumu. Normalno je i da se kritikuje svačiji rad i da se ljudi ne slažu oko nečega. Normalno je da se diskutuje o svim mogućim problemima i njihovim rešenjima. Konačno, normalno je i da se zaštiti svačije pravo na slobodno izražavanje mišljenja i učešće na forumu.

    Međutim, nemoguće je da svi imaju isto mišljenje o svim pomenutim aspektima i zato mislim da nema potrebe da se sukob širi. Razlike u mišljenjima treba prihvatiti.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  6. #46
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    anbeast koji su zaista dobri momci puni pozitivne energije i poznavaoci.
    Buahahahahaha....poznavalac?!?! Čega majke ti?! Za tu pozitivnu energiju da, kao, i priznam da sam kriv

    Nisam se uključivao u ovu temu jer smatram da bi trebalo da se što pre okonča ovo sve.
    Verujem da se sve ovo može ispeglati uz malo zrelosti, PP i dobre volje.

    Dalibor ima specifičan, za moje shvatanje, preozbiljan pristup odgovorima, ali često je i čvrsto na zemlji kad se mi ostali nešto zaletimo i napalimo. Mislim da je suprotno mšljenje uvek dobrodošlo u svakoj raspravi ukoliko nam je cilj da izvučemo neka nova saznanja. Da ne dužim, mislim da njegovi odgovori u temi o Astronu ne zaslužuju onako oštru reakciju ostalih (mada razumem da su frustrirani njegovim stilom u prthodnim temama pa je ovde samo kulminiralo). Sa druge strane, slanje na hlađenje i pretnje (koliko god bile u afektu) su POTPUNO NEPRIHVATLJIVE!!!

    Završio bih u ovom ozbiljnom duhu kojim je obojen čitav moj post: Dakle, treba da se nađete, rukujete i otpevate mir,mir,mir, niko nije kriv...i sve će biti kao pre....
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  7. #47
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Čekaj bre....pa Hadžija nije nikoga banovao, jeste pretio ali ne i banovao (a zar mu to nije ovlašćenje? Sad da li sa pravom, to je druga stvar).
    Sa druge strane čovek je opravdano ili ne bio je isprozivan da ne zna posao, ne radi, vređa, da je ciničan, dočekuje na nož, vređa čoveka zato što je izneo podatak da prima novac za članak (što je inače istina), da je beskrupulozni obožavalac swiss satova koji nipodaštava Japansku i Rusku kreativnost i inovativnost u industiriji satova itd. itd.....Koja količina napada na jednog čoveka, pa da je "supermen" ne bi mu bilo svejedno.
    Po meni je doživeo verbalnu torturu koju je manje više često osetio svako na forumu koji je kontrirao pojedinim grupicama koji se međusobno lajkuju i hvale ko one ribe na fejsu (kako si lepa, najlepša si i najpametnije itd....) , daju sami sebi poene, veličaju određen ukus jako često perfidno provlačeći i malo usput uglavnom nekakve populističke stavove i ideje, a kad malo iskritikuješ i sasečeš, odmah si agresivan itd.
    Sa druge strane, kao čovek iz Čačka (iako skoro trećinu života živeo u BG), navikao sam na malo oštriju konverzaciju, ja sa tim nemam problem, lično više verujem takvim ljudima, nego kad vidim šemljenje i ortačenje sve ovako javno....
    I da ne tupim više, mislim da je poenta komentarisati stav a ne ubacivati kategorije izvan priče o satovima kao i olako suditi o ljudima. Iako je to ponekad bilo simpatično i tolerisano od strane moderatora, svestan sam bio da će im se obiti o glavu pre ili kasnije....ima ovde nas koji smo tu iz čiste ljubavi.
    vladas and sima hrabri like this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #48
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Citat anbeast kaže: Pregled poruke
    Buahahahahaha....poznavalac?!?! Čega majke ti?! Za tu pozitivnu energiju da, kao, i priznam da sam kriv
    Dobrih riba.
    Cini mi se da bi najvise imao energije i razumevanja da pomazes pocetnicima oko kupovine i davao im brze odgovore,pa zato.

  9. #49
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    vlajo, apsolutno je moguće oponirati nečijem mišljenju i ne biti grub. Takav stav uglavnom neće proizvesti ništa dobro jer ljudi (makar i nesvesno) podignu gard ako se osete napadnutim i tu od dalje diskusije nema ništa. Svi smo mi različitih temperamenata, obrazovanja, pogleda na svet itd,itd.. Zbog toga bi u javnoj obraćanju trebalo da vodimo računa o osećanjima drugih ljudi ako želimo normalnu komunikaciju. Ne kažem da je to uvek moguće, ali tome treba težiti.

    Po meni je doživeo verbalnu torturu koju je manje više često osetio svako na forumu koji je kontrirao pojedinim grupicama koji se međusobno lajkuju i hvale ko one ribe na fejsu (kako si lepa, najlepša si i najpametnije itd....) , daju sami sebi poene, veličaju određen ukus jako često perfidno provlačeći i malo usput uglavnom nekakve populističke stavove i ideje, a kad malo iskritikuješ i sasečeš, odmah si agresivan itd.
    Konkretno na ovo mislim kada pišem ono iznad. Ti si želeo da kažeš istinu (ili ono što istinom smatraš) bez uvijanja i okolišanja, a zapravo si doveo do toga da se neko oseti uvređenim. Takođe, sve si strpao u isti koš kao da su deo neke organizovane skupine. Trebalo bi da potkrepiš primerima svoje tvrdnje. Ako govorimo o Astronu, ja se gotovo potpuno slažem sa Hadžijevim stavovima iako sam sa članovima koji su u drugom taboru u veoma dobrim odnosima (sa nekima uživo, a sa nekima za sada samo virtuelno). Da nisu izbile varnice to bih i napisao, ali sam siguran da ne bih izazvao neku vatrenu reakciju. Ovde smo da nam bude lepo, da nešto naučimo, da malo raspravljamo (a to je nemoguće ako svi isto mislimo).

    Ovde su svi prenaglili i što pre postanu toga svesni, pre će se stvari dovesti u red. Možda će to omogućiti i da se u budućnosti smanji mogućnost ovakvih eksplozija. Nego, kako god, svi smo odrasli ljudi i ponašaćemo se onako kako mislimo da treba...
    Neša and Serb like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  10. #50
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko Astron

    Citat Zenith kaže: Pregled poruke
    Dobrih riba.
    Cini mi se da bi najvise imao energije i razumevanja da pomazes pocetnicima oko kupovine i davao im brze odgovore,pa zato.
    Hvala ti za kandidaturu, ali ne hvala. Znaš, bre, ti koja je muka da budeš modelator?! Moraš stalno da visiš na forumu (i to po službenoj dužnosti, što automaCki ubija zabavu), da ispravljaš, popravljaš, oduzimaš, dodaješ, usmeravaš raspravu kad pođe u off (a vidi kakav je to sizifovski posao samo kad mene pogledaš, a gde je tu još onaj ćelavac iz šume (Lipovičke)).... gorak je lebac modelatorski, moj zenithe, gorak

    U vezi pomaganja žutokljuncima, ništa me ni sada ne sprečava da im dajem pogrešne informacije

    Kandiduj Zmaja. On je oduvek vapio za tim da bude crven.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Slične teme

  1. Off topic chat zez soba!
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 4127
    Poslednja poruka: 23.3.2024., 3:27
  2. Seiko Astron
    By krstin in forum Seiko
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 2.11.2012., 12:09
  3. Novi Seiko ASTRON sat
    By watchmag01 in forum Seiko
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 9.3.2012., 8:16
  4. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.5.2011., 16:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •