Veliki pozdrav svima!
Resih da s vama podelim misljenje o necemu sto svi mi,u vecoj ili manjoj meri,svakdnevneo koristimo. Kako muski clanovi,tako i zenski... Mala sala-nek mi gospon dame ne zamere.
Elem, misljenja sam da svaki muskarac koji drzi do stila za zivota mora(ovo "mora" je kondicionalno,naravno)da dodje u posed(kupi,dobije,nasledi ili ne daj Boze "corne" )makar jednog kvalitetnog sata i britve/masinice za brijanje. Iskreno,za mene je to nesto sto ostavljate generacijama koje dolaze. Moj otac i dan-danas ima masinicu za brijanje koju mu je poklonila njegova majka kada je poceo da se brije... Pre par godina sam nasao klasicnu britvu koju je koristio moj pradeda-zaista lepa uspomena.
Ja sam resio da ova godina bude ta u kojoj cu ostvariti ovaj poklon nekim buducim generacijama,pa bih voleo da cujem i vase misljenje.
Evo jednog od mnogobrojnih linkova-cisto da znate na sta sam mislio(posto mozda naizmenicna upotreba termina "britva" ili "masinica" moze dovesti do zbunjivanja).
Ukoliko neko zna kako bi islo porucivanje ili,pak,zna da u Beogradu postoji radnja koja prodaje pomenuti artikal-neka se oglasi.

The English Shaving Company - Edwin Jagger shaving accessories, shaving creams and aftershaves

D.R. Harris

Naravno,postoji i niz drugih proizvodjaca u razlicitom cenovnom rangu ali su meni ovi Edwin Jagger fenomenalni.

Pozdrav,
Branko