Strana 16 od 60 PrvaPrva ... 612131415161718192026 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 160 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #151
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Lepo svaki put kad narucujete preko neta na kup.prodajem, limundo itd, kazete prodavcu hocu da kupim, ali kad budes slao brzom postom odaberi onu opciju da kupac sme da otvori i da vidi sadrzaj paketa pre placanja, i resen problem, a ako nece da pristane onda zaobidjete tog kupca ili mu kazete onda necu da kupim pa se mozda predomisli...

    tako mozete da budete skoro pa 100% sigurni da cete u paketu dobiti tacno ono sto ste i narucili

    * samo nisam siguran koja tacno brza posta ima ovu opciju, al sam cuo da je to izvodljivo

  2. #152
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    ^
    AKS
    Ne znam,ja sam samo jednom imao problem i sredio sam to sa prodavcem.Pazario sak i na limundu i na kp i dosad nije bilo frke.
    Poslednja ispravka: Djordje (25.7.2012. u 10:20)
    Prolaznik likes this.

  3. #153
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Prodavac je korektan, saradjivao sam sa njim. Dogovorili smo se u dve poruke. U toj situaciji on je bio kupac, radilo se o satu, nije se cenkao, nije davao nerealne ponude, nije postavljao suvisna pitanja... jednostavno ja sam vise nego zadovoljan saradnjom...

    Kod PostExpresa nema otvaranja paketa pre placanja. Mozes posle placanja da otvoris paket, pred kurirom, pa ako nesto nije u redu, pravite zapisnik. To je po meni i realno, ipak oni ne proveravaju sta ko salje. Zamislite situaciju, otvorite paket, odustanete od kupovine, i kurir se vrati u postu sa otvorenim paketom i nepotpisanom priznanicom... Odmah je on u poblemu. Posiljalac tada moze da trazi nadoknadu,, tipa ostecena mu roba, ili izgubljena (a nje nije ni bilo) itd...

  4. #154
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ja sam imao sledecu situaciju...
    Nazovem coveka prvi put u zivotu telefonom i kazem mu da hocu da mi naruci Citizen Skyhawk iz USA.Kaze mi da mi ne treba nikav avans i da cu sve troskove platiti kad mi stigne posiljka. Sat je stigao u rekordnom roku u Srbiju za svega 7 dana,iz Majamija.Jos jedan dan za carinjenje i nakon toga posiljka dolazi kod mene.Sve u svemu 10 dana. Paket je stigao,ali sam ja insistirao da posalje AKS-om da bih video sat pre placanja.Naravno sve je proteklo u redu.
    E sad...ja sam recimo mogao da mu se javim nakon par dana i kazem da necu uzeti sat,a pri tom treba imati na umu da je on sat vec platio i to svojim parama.Covek je imao poverenja u mene,iako me cak nije ni video pre toga,osim razgovora telefonom.
    Znaci,ipak nekada treba verovati ljudima,bez obzira sto mnogi misle u startu,da su svi prevaranti i lopovi.
    Ne kazem da nema losih iskustava,ali nisu svi bas takvi..losi..kako mnogi misle.
    Poslednja ispravka: Djordje (25.7.2012. u 11:21)
    milan zmaj, vladas, sonebg and 4 others like this.

  5. #155
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Meni je decko sa Portala satova (Hrvatska) poslao sat za Srbiju bez da mu ista platim unapred, nikad me nije video niti cuo u zivotu, sve smo zavrsili preko maila. Kada je sat stigao, redovnom postom. Otiso sam do banke i poslao mu pare WU-om. Ali kamo srece da su svi takvi, na zalost nisu.
    vladas, jagos, anbeast and 3 others like this.



  6. #156
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Kao i svugde tako i na berzama ima i postenih i nepostenih ljudi.nazalost ovi drugi su u vecini bar za sad.za tog coveka na kp ne znam nista ali mi deluje ok.kupujes polovan sat slicno kao i kod polovnih kola najbolje da ga prvo pogleda majstor ako sam nisi siguran.usput malo se raspitaj o cenama i to je to.

  7. #157
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Da li je ovo isti primerak Heuera?
    Skoro je predstavljen na forumu a danas je na oglasu na KP.
    Ovo što pitam i meni samom zvuči maliciozno, ali...
    Previše toga neprijatnog se izdešavalo u poslednje vreme, a vezano je za ovaj sat, i imam osećaj da je ostalo nedovršeno.
    Da li su na forumu opet odškrinuta neka "sporedna vrata" pa nam se događa "povlačenje za nos" kao x puta ili sam ja starački paranoičan? Cela stvar me se ne tiče previše ali ovo malo koliko me se tiče, tiče se i ostalih članova foruma.
    Možda od vlasnika sata, ko god to bio, usledi razjašnjenje. U tom slučaju moje pitanje jeste maliciozno i samo u tom slučaju se duboko izvinjavam.

    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-ss-heuer.jpg Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-kp-heuer.jpg
    backarelli likes this.

  8. #158
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Oglas na KP je malopre obrisan. Za mene razjašnjenje, sasvim jasno.
    VLADAN P, DrAgod and backarelli like this.

  9. #159
    Novi član
    Član od
    6.6.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    15
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Hvala svim chlanovima foruma koji su odgovorili na moje pitanje a pogotovu hvala chlanu 23jewels koji je imao i konkretan odgovor vezan za prodavca koji me je zanimao! Ispostavilo se da je dechko uistinu ozbiljan prodavac. Zavrshili smo posao preko par poruka, satove mi je lichno isporuchio iz NSa u Bg. Satovi u fenomenalnom stanju, kao novi. Sve kako je i naveo u oglasima. Prodavac je Ivan sa kupujem prodajem a kad sam vec tu da bacim i par slika mojih novih satova. Radi se o Junghans Ambassador automatiku i Marcello C Diavolo automatiku. Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-p7260720.jpgProdavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-p7260726.jpg

  10. #160
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Adamchina,

    satovi su prelepi, otvori nove teme i predstavi ih malo detaljnije sa još fotki, nemoj da škrtariš.

    U svakom slučaju čestitam na kupovini, kao što rekoh prelepi modeli brendova koji se ne viđaju često kod nas, pa je to razlog više da čujemo nešto više o njima.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •