Strana 44 od 60 PrvaPrva ... 3440414243444546474854 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 431 do 440 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #431
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Naravno.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #432
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Neću ga proveravati ja, već taj moj prijatelj, ali ako ne beži od provere, onda bi trebalo da je OK. Znam da ima prodavaca koji imaju i fejkove i originale, što jasno navode, mada svakako ne volim one koji valjaju brajtlIGe za čobane.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #433
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Tak Denis je moj prijatelj. On je izuzetno posten i vredan. Na sve nacine se trudi da nesto zaradi. Kopije ne prodaje jer i sam pre nego sto kupi proveri. Uostalom zajedno kod casovnicara u koga kupac ima poverenje ili das 500 di koliko je mislim kod Srbe i proveris sat.
    Neša likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #434
    Član
    Član od
    9.6.2015.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    251
    Lajkovi
    438
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Super da ga neko poznaje i da nije "tamo neki"
    Vrlo korisna informacija posto zna imati interesantnih satova...

  5. #435
    Član Avatar korisnika Punisher
    Član od
    13.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    185
    Lajkovi
    177
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Dajte link ka njegovom kp profilu jer se oglasi stalno brišu, profil je uvek isti (osim ako ga ugasi)

  6. #436
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.700
    Lajkovi
    11982
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Uh dok iscita, a bilo je svega za citanje. Ja mogu da preporucim Bugija 19, Vladimira, Ivana... oni su bas preprodavci. Ja sam sa njima imao uspesnu saradnju, sto ne znaci da ce imati i drugi clanovi ovog foruma ako kupe kod njih jer sam ja dobro prosao sa njima, oprez i samo oprez, pretpostavka je majka svih ljudskih zajebancija. Uzimao sam jos satova preko KP-a, ali drugi nisu bili klasicni preprodavci. Na Limundu nisam kupio sat nikada.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  7. #437
    Mlađi član Avatar korisnika tzuta
    Član od
    11.4.2016.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    214
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Od Ivana sa KP sam kupio Orient... dobra saradnja, bez ikakvih problema. Dobio racun i garanciju.

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

  8. #438
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ivan je prodavac za 10 tku

    Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #439
    Član
    Član od
    22.8.2011.
    Poruke
    143
    Lajkovi
    1300
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-fortis1.jpgProdavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-fortis2.jpgProdavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-fortis3.jpg

    fortisovi dodatci kostaju, npr ako zelite sat sa iznosenijim remenom to dize cenu za 100e, ako sacekate da tako prespava cena ide jos 100e gore... ako se i dalje premisljate cena ce otici iznad one koliko je kostao nov u radnji pre 5 god kada je i kupljen.
    ps. nisam ni bio potencijalni kupac, samo sam hteo da podelim ovo sa vama posto me je fino nasmejalo

  10. #440
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Lepo zapaženo, nažalost ništa novo.
    To dizanje i spuštanje cene sa ciljem da se u trenutku kada je cena niža stvori utisak da je nešto vrlo povoljno pa onda cena vrlo brzo ponovo naraste i tako u krug je neozbiljna, mada ko malo duže prati KP (i ne samo KP) mogao je svašta videti, od petoduplih naloga do toga da jedan sat prodaje više prodavaca. Jedna od "čudnijih" situacija je kada prodavac prodaje sat sa orginalnom narukvicom, kopčom i kutijom, a onda posle par dana taj isti sat,od strane istog prodavca, prodaje se na nekom zamenskom kaišu, a narukvica se prodaje posebno, kopča se prodaje posebno, kutija se prodaje posebno (naravno tako je mnogo skuplje)... kao kompleti igračaka na sklapanje.
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	3865171701_80cfe3a3c0_b_d.jpg
Viđeno:	403
Veličina:	339,1 KB
ID:	122785
    Poslednja ispravka: skydrummer (18.4.2016. u 18:46)

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •