Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

Threaded View

  1. #10
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Na kraju je ipak sve stvar naseg "praga tolerancije" prema svemu onome sto nosi ovaj vid kupovine...

    Neko zeli perfekciju, nekome patina ne smeta, sta vise - pored tacnog vremena i datuma, na satu voli procitati ono sto je vrijeme iza sebe ostavilo, a nekome, opet, ni ocigledna ostecenja nisu problem... Elem, znam da nije svaki prodavac covjek naseg senzibiliteta i naseg interesovanja, kad su satovi u pitanju (sjecam se kad sam prije koju godinu na pik.ba, kupujuci jedan vintage sat, poslao poruku s par pitanja jednom od prodavaca, a on mi rece, tipa: "... tako je i tako je, samo, znas, nemoj previse da cekam, jer ako sad ne prodam, sat ce da leti u kantu za smece"), pa mu sve ovo dodje svejedno, ali vjerujem da svaki podsvjesno racuna s tim da smo svi razliciti, pa sto je nekome "odlicno stanje", drugom nije vrijedno ni pisljiva boba. Samo iz tog razloga - sto cesto sami oblikujemo svijest prodavaca - pokusavam izbjeci a priori optuzbe, barem kada stvar nije ocigledna prevara.

    Kao sto je Kure napisao, meni su cifer i detalji cifera na ovom satu, imajuci u vidu stanje vecine "Rusa" iz tog perioda - sasvim OK. Da sat nije onako izudaran, uz sredjen pleksi, bez problema bih ga gledao kao na sasvim ok ponudu.


    Druga je stvar sto smo kao ljudi skloni sitnim prevarama, sto su razne nedace u nasem covjeku ubile i ono malo obraza i osjecaja odgovornosti, pa se niko ne libi da proda mu... pod bu..., ako mu se samo pruzi sansa.

    To se dobro da osjetiti na domacim stranicama za online prodaju, pa ih sve cesce zaobilazim u sirokom luku.
    Poslednja ispravka: arch_m (19.11.2014. u 16:53)

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •