Strana 29 od 60 PrvaPrva ... 1925262728293031323339 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 281 do 290 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #281
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    i od mene...
    ​LEMI

  2. #282
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    ima li neke berze polovnih satova sem chrono24

    uporedjujem cene polovnih stowa i laco pilota i longinesa HQ, ko najbolje drzi cenu?

    na chrono imate samo dve polovne stowe i jedan laco i tri longinesa automatika, uzorak je nedovoljan i nereprezantitavan
    83stojan likes this.

  3. #283
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    pa imas WatchRecon - The Most Intelligent Search Engine for Private Watch Sales tu su ti satovi sa skoro svih berzi ima stvarno svasta. Ako si mislio na stranu berzu ne na domacu
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  4. #284
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Pravo Darko kaze. Imas i lionseek.com. Jako slicno, puno se preklapa sa watchreconom.

  5. #285
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    zahvaljujem, koliko vidim stowa skuplja polovna nego nova a i jako lako se proda

  6. #286
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Izvinjavam se na off-topic, ali moram da izrazim svoje iznenadjenje ponudom na KP portalu. Nisam znao da je moguce naci ovakve stvari. Skoro sam video G-Shock, skoro nov za 45 e ! Ostaje mogucnost da je fals, ali po slikama je delovao u redu, original kutija, papiri, pravilno uradjene brojke (falsevi cesto imaju one tanje, jeftinije brojke), dobro kuciste, fotke visoke rezolucije. Takodje, neki Ricoh Automatic mi je zapao za oko, bas je bio lep. Koliko bi ova zemlja bila srecnije mesto da su ljudi koji prodaju satove nesto posteniji
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #287
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Pa dobro ima i postenih prodavaca na KP vjeruj mi samo ne treba kupovati kod bilo koga
    esdy_11192 and himmelstrider like this.
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  8. #288
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ne mogu da kažem da sam imao nekih problema, ali mislim da su bezbedniji stalni i veliki prodavci. Ako izuzmemo one koji prodaju satove za široko tržište, prodavci koji su orijentisani ka ljubiteljima i kolekcionarima uglavnom su veoma pažljivi u poslu. Već sam spominjao na forumu da sam kod jednog prodavca rešio reklamaciju za bukvalno 15 minuta, u koje uračunavam i vreme koje je bilo potrebno da se sretnemo. Mislim da zbog malog broja ljubitelja/kolekcionarai moraju da se tržišno ponašaju, jer nije cilj samo zadržati kupca, već i dobiti preporuku od njega i biti bolji od konkurencije. Ako imamo u vodu da je ovo ipak mali segment tržišta, onaj koga više ljudi poznaje, a ko bi se igrao svojim ugledom, ne bi dobro prošao, jer bi izgubio mušterije. Ne znam da li ste vas dvojica bili na forumu kada se govorilo o jednom prodavcu sa voćke koji živi na jugu Srbije, neki King Kong, ili kako se već zvaše. Tip se pojavio da demantuje žalbu na njega koju je napisao Sima, ali ga je Sima sasekao na komade argumentima i fotografijama kante koju mu je prodao. Dotični se pojavljuje na voćki pod nekim pedofilskim nickom koji sam zaboravio, ali se iz aviona vidi da prodaje kojekakve kante. Koga zanima može da malo pretraži ovu temu i da vidi celu priču, ali evidentno je da je dotični izgubio mnoge potencijalne kupce sa ovog foruma.
    esdy_11192 and himmelstrider like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #289
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Kingofserbia, bas pre neki dan sam procitao celu temu, mislim da je to bas ova tema, samo raniji postovi. Lik je fotografisao tako da sakrije mane na Vostoku koji je uvalio Simi Hrabrom.

    Iskreno, par puta sam se bavio preprodajom i muljanjem nekih stvari. Ipak, nikad nisam bio lazov, uvek je bilo onako kako kupac vidi, tako kupuje. Meni mnogo znaci da prodavac bude fer i posten - necu mu platiti vise nego sto trazi, niti traziti popust. Medjutim, ako budem birao izmedju dva sata, 40 e kod nekog i 50 e kod proverenog prodavca, rado cu dati 50e. Takvi prodavci, po meni, mogu da se dugo zadrze na trzistu, i da napreduju postojano. Razumem ljude koji prodaju replike, ima tu zarade za ljude koji sat ne vide onako kako mi vidimo, ali prodavati repliku kao original !!! Sto bi nas narod rekao, prodaje "mu*a mesto bubrega", pardon my french. Nazalost, ima dosta ljudi koji pored sve nepostenosti cak i salju ljudima cepanice, kamen za kupus ili geblangu od FAP-a umesto zeljene robe. Jos tuznije je sto ce to nastaviti da se desava sve dok jedno 5-6 ljudi ne nadje gorepomenute prodavce i ne obije im gorepomenutu geblangu o grbinu, posto Zakon ocigledno boli uvo za sve sto se desava - ruku na srce, mozes da tuzis nekog i da dobijes pare. Druga stvar je sto ces na taj podvig potrositi 2 godine tuzakanja po sudu, i verovatno istu svotu novca za koju tuzis samo na gorivo potrebno za dovlacenje do suda (pogotovo ako ne zivite u gradu, poput mene).

    Kao da sve ovo nije dovoljno, jedva skrpis za sat (nezaposlen sam, i takav cu biti u narednih 3-5 godina), tako da je online kupovina jedini nacin za pribavljanje zeljenog primerka. I onda se nadje neko ko je ispao pametan i, da prostite, zaj*bao vas. Cak i te pare mi ne bi bilo zao, kad bi se takvo ponasanje pravilno sankcionisalo.

    No, dosta sa kuknjavom. Steta samo sto kurirske sluzbe ne dozvoljavaju proveru paketa, a ostalo... Ljudi su ljudi, neko ima u potpisu na forumu mislim recenicu (parafraziram) : Ljudi su poput satova. Neki zure, neki kasne, a neki su pokvareni. Uvek bilo, uvek ce biti.

    Sta nam drugo ostaje, sem
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #290
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    i ja sada citao o kingu

    da li mislite da prodaja ide losije nego ranije, vidim jako puno lepih, novih i jeftinih satova na KP, ne mogu ljudi da ih prodaju po godinu dana

    ja sam na ovom forumu odmah dobio dve ponude, jednu prihvatio i udomio moju raketu perpetual

    na KP niko ni da pita, vrlo vrlo zanimljivo

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •