Strana 9 od 63 PrvaPrva ... 56789101112131959 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 622
Like Tree1604Likes

tema: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

  1. #81
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Hello!

    @ urmacher, krivinash

    Dobrodosli na forum!
    Clarissa likes this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  2. #82
    Mlađi član Avatar korisnika pantelija
    Član od
    10.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    84
    Lajkovi
    154
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: 3000 članova !

    Nisam siguran da li postoji tema za predstavljanje novih članva pa koristim priliku da to učinim u ovoj temi. Zovem se Nenad, iz Beograda sam, polako me hvata "zaraza" satovima i nadam se da ću uz vašu pomoć dočekati koju prinovu.

  3. #83
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: 3000 članova !

    Imenjače, potrudićemo se da te još više 'zarazimo', a svi ti želimo još MNOGO prinova.

    Dobro nam došao

  4. #84
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: 3000 članova !

    Ovo neće biti klasično predstavljanje, nego odgovor na pitanje zašto pišem na ovom forumu. Slučajno sam došla i mislila da ću otići kao i neki drugi, nakon što sam dobila odgovore koje tražim i zahvalila sa na njima. Onda sam ponovo došla i opet, pa svaki dan bar pregledam forum, ako nešto ne napišem.
    Ne mogu reći da ne volim satove, (prvi sam dobila za polazak u školu, bio je to ruski satić make „slava”, kome se gubi trag i još od tada ih nosim) ali satovi za mene nisu fascinacija ili „sveti gralovi” kao za vas. Zanimljivi su mi i volim da ih gledam, kao nešto lepo, da li ću otkriti i lepotu mehanizama kojoj se vi divite pitanje je. Ali ću ostati ovde, našla sam mogućnost da nakon pročitane knjige o njoj napišem nekoliko reči, a da to bude zabeleženo i da uz to neko moje pisanje i pročita. Radila sam to i za svoj groš, ali se svodilo na nekoliko rečenica ili samo na naslov knjige, a onda se gubilo, bilo da je USB memoriji, HDD-u, CD-u. Ovako će ostati, a ako neko pročita knjigu koju sam pročitala i preporučila, kud ćete više.
    Drugi razlog je starosna struktura foruma, vidim da preovlađuju ljudi sa 30+ godina, ne nemam ništa protiv mlađih, naprotiv, ali dosta mi je foruma gde modaratori idu u srednju školu (opet izvinjenje, sad srednjoškolcima). Uređenost foruma i spremnost da ljudi da podele svoja iskustva i znanja sa drugima je za pohvalu. Jedan po svemu „frendli” forum, a funkcioniše kao švajcarski satić.

    Na kraju, mada ne i poslednje, prijatelji, pa makar i virtuelni.

    O sebi, volim da čitam, još od malena, kao što se može videti, u tome provodim najviše vremena i najlepše sate.
    Ne volim "navalentne" ljude, u bilo kom smislu, ovde ih nisam našla i nadam se da će tako i ostati. Svi članovi su se pokazali kao džentlmeni.
    Uspešno se izdajem za domaćicu .
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  5. #85
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: 3000 članova !

    Citat Clarissa kaže: Pregled poruke
    .

    O sebi, volim da čitam, još od malena, kao što se može videti, u tome provodim najviše vremena i najlepše sate.
    .
    Ja,takođe,volim da čitam o sebi ali stvarno su mi te prilike retke.
    Ajde,napišite nešto o meni
    Djordje and Clarissa like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #86
    Novi član
    Član od
    7.4.2011.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    69
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hello!

    moj hobi vec skoro 20 godina
    Priložene slike Priložene slike Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...-dsc06483.jpg  

  7. #87
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: 3000 članova !

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Ja,takođe,volim da čitam o sebi ali stvarno su mi te prilike retke.
    Ajde,napišite nešto o meni
    Evo, nešto o tebi, uvek me nasmeje tvoj nadrealistički potpis "Zajedno smo skupa !" i razvesele okice tvog sinčića koje nas gledaju sa avatara. Vladan P je forumaš koji mi se javio među prvima i pomogao da rešim problem zbog koga sam došla na forum. Mislim da je super lik i izistinski šmeker . Zato 3 puta ura i bravo za Vladana .
    (htela sam da stavim ":" iza "O sebi...", kako pišem sa laptopa sa engleskom tastaturom, stalno prebacujem sa engleske, na srpsku, pomislila sam : "Do đavola interpunkcija", i udarila zapetu )
    VLADAN P and Speedy24 like this.
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  8. #88
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Clarissa, urmacher, krivinash, pantelija, ivanx i ostali jedan
    Clarissa and krivinash like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #89
    Novi član
    Član od
    9.11.2011.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Postovani clanovi foruma,SATOVI
    Da se predstavim,zovem se Tomislav i zivim u Zemunu.Zaposlen u tenhicko logistickoj sluzbi GSS grada Beograda.Sto se tice hobija,ljubitelj sam automobila i hifi audio tehnologije.Vas forum me narocito zainteresovao iz vise razloga,zato sam i pristupio.Naime toliko malo znam o satovima,da mislim kako mi nije mesto ovde ali zato ste vi tu,da nastavim... ljubitelj sam i skromni posedovaoc satova DOXA,SWACH i kao novitet VACHERON CONSTANTIN.Sve satove sam kupio sem VACHERON CONSTANTIN,model GENEVA tako pise,koji sam nasao i na popravci je kod proverenog sajdzije sa dugogodisnjim iskustvom,posto sam obavesten da je u pitanju kopija sa metalnim kucistem ali je bez obzira na sve zigovan itd.,sa originalnim mehanizmom i narukvicom,sledece sto me interesuje je odgovor ili barem savet,da li se uopste isplati ulagati u popravku sata kome su otpale kazaljke,pukao kljuc,iskrivila se spirala to je sve sto mi je receno da ima hendikep.Ovaj text sam predstavio u rubrici BLOGOVI pa se izvinjavam adminima na pogresnoj temi mog stupanja u forum.
    HVALA.

  10. #90
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Hello!

    Dobrodošao dontomazi. Samo dve reči za taj nadjeni VC, ako nije kasno: ne bacaj ni paru na to. To sa originalnim mehanizmom ne može da se nadje... ili si ti srećni nalazač 21. i 22. veka. To zaboravi, nemoj ni da podižeš od sajdžije a Doxa i Swach su dovoljni za početak. Napravi neki njihov snimak pa postavi na forum. Biće pravih, dobrih satova kasnije, ima vremena. Pozdrav.

Slične teme

  1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.8.2011., 15:15
  2. Fotografija kao hobi
    By ANGEL II in forum Kafić
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 30.7.2011., 19:46
  3. CITIZEN AT0956-50E ili AT0861-54E - Koji sat kupiti?
    By bulzum in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 22:20
  4. Koji sat do 40.000 din i oko 20-25.000
    By Click in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.1.2009., 23:56
  5. Junghans sat - Koji je ovo model?
    By KLL in forum Opšti forum
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.1.2009., 20:25

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •