Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 22 od ukupno 22
Like Tree10Likes

tema: pitanje ili konstatacija vi vidite

  1. #21
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Citat viper kaže: Pregled poruke
    Nele ja te u potpunosti podrzavam!!! Milan mozda ima pravo,za ono sto kaze da nema rezultata,tj.nevidi da je neko nesto pazario,ali to zapravo nema ni veze,i siguran sam da je upravo iz takvih pitanja i rasprava naucio nesto vise o satovima,a nebi ni saznao da neko nije postavio takvu temu.
    Milane zmaju,koliko su puta bili da te pitaju za kredit,a znali su da nemogu da ga dobiju.....
    ma ljudi ovde i jeste poenta da ljudi ako ne mogu da se odluce pitaju sto je i osnov foruma...mene je samo izritiralo te abnormalne cifre koje se spominju i svi se aktivno ukljucimo a posle ni glasa od onoga koji je pitao...daj Boze da smo mu pomogli..ali poenta je u tome sto ja mislim da svi ti nesto loze...pa taj ko ima para ode u prodavnicu i uzme...on bas da se bakce po forumima osim jednog ))
    Viper,svaki klijent mi je klijent..i na svako pitanje mora da se odogovori...ali ako dodje 5 puta posle mog odgova da dodje omda pomislim da je kreten i da me zajebava..
    i ljudi taman posla da se ne pita za savet..samo velikani koji cacnu i odu to me ubi...

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    ma ljudi ovde i jeste poenta da ljudi ako ne mogu da se odluce pitaju sto je i osnov foruma...mene je samo izritiralo te abnormalne cifre koje se spominju i svi se aktivno ukljucimo a posle ni glasa od onoga koji je pitao...daj Boze da smo mu pomogli..ali poenta je u tome sto ja mislim da svi ti nesto loze...pa taj ko ima para ode u prodavnicu i uzme...on bas da se bakce po forumima osim jednog ))
    Viper,svaki klijent mi je klijent..i na svako pitanje mora da se odogovori...ali ako dodje 5 puta posle mog odgova da dodje omda pomislim da je kreten i da me zajebava..
    i ljudi taman posla da se ne pita za savet..samo velikani koji cacnu i odu to me ubi...
    Ma ovako su bar teme popunjene nasim savjetima pa kad netko bude opet priupitao za skuplji sat samo ga uputimo na vec postojece teme.I inace su to najpopularnija pitanja na forumima,jbga

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sturmanskie pitanje?
    By Bigmag in forum Ruski satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.5.2013., 22:02
  2. Reklame za satove - pitanje
    By WlayCo in forum Opšti forum
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.12.2010., 13:44
  3. Replika pitanje?
    By nemanja8 in forum Opšti forum
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.3.2010., 11:01
  4. Ne prikazuju se naša slova ?
    By draganki in forum Kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 2.3.2009., 21:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •