Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 22
Like Tree10Likes

tema: pitanje ili konstatacija vi vidite

  1. #1
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom pitanje ili konstatacija vi vidite

    sve vise ima ljudi koji traze satove za sebe bilo to preskupi ili jeftini a previse zahtevni....
    pa dolazim do nekog zakljucka da ispadamo nekako,jer em razmisljas sta bi moglo da se nadje za te neke novce koje se spominju em jos kojeg materijala satovi da budu i primio se..ne kazme i ja sam imao nekoliko puta nedoumica ali ne
    hteo bi sat do 4000 eur izbaavismo pisajuci a i pre njega je bio neko ili vise njih i ne znam da li se uopste neko javio...pocinje da me nervira to....
    voleo bi da vidim rezultat naseg truda...ali ne vidim...
    panonski to se ne odnosi na tebe to nije neka suma pa sad da mozgas ali ima tu nekih ali nekih vise i nema....
    pa sad ne mogu da uticem ali vise ne dajem predloge ....
    Oliver M likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Aaaaaaaa, da ni ja, nema me više u takvim temama!
    Nisam ni kod Don Krstića, Crane, Panonskog učestvovao, nadam se da mi neće zameriti?

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    ma za ove realne cifre sto da ne nisam na to mislio...nego sad 5000 eur sta da uzmem...mi se iscepasmo a na kraju da dodje neko e drugari ili sta god evo predog koji mi se najvise svideo....u stvari jedino kako da ga nazovem Rolex ili Matko bivsi najbolji kolekcinar je poslusao za Zenith...naravno uz moju pomoc...
    ali ovo ostalo...niko nista

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Ne znam, isto mi je da li 5000€ ili Dinara, više javno ne učestvujem čak ni ne čitam više te teme. Umorilo me je više sve to, naša prepucavanja su me umorila! Dal je Omega u rangu Longinesa ili Breitlinga ili je Seiko bolji od IWC-a ja nemam snage više za tim, da li valja ETA za 1000€...ma ne valja al je svi ugrađuju i slično....a sve se to ponavlja i provlači u takvim i sličnim temama...

  5. #5
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    opet ti,ne mislim na poredjenje modela vec na ono koji sat da uzmem do 5000,pa se svi naredjamo a on se tamo smeje i uziva kako trazimo sat koji mozda nikad nece da uzme.....
    kao kad bi ja sad postavio uzeo bi sat za 10000 eur dajte predog..i svi date i ja se smejem nemam dinara u dzepu..mozda nje tako ali nisam video ni jedan sat od pondjenim u takvim temama da je uzet

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #6
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Pa ako nista barem neko treće lice može da vidi šta najbolje paše do 4000 evra , premda se slažem da su 90% takvih postova navlakuše ...
    milan zmaj likes this.

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Slazem se sa Milanom, ali bez obzira sto je Milan u pravu, opet se u tim temama mogu naci dobri predlozi. Sa druge strane, ja poznam neke (recimo mog komsiju) on vec pet godina kupuje neki dobar sat ali nikako da izabare, odnosno kupi. Nekad me pozove i odusevljen nekim modelom, ma za dva dana vise ga i ne spominje.
    Sada videh, pretece me @templar

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    opet ti,ne mislim na poredjenje modela vec na ono koji sat da uzmem do 5000,pa se svi naredjamo a on se tamo smeje i uziva kako trazimo sat koji mozda nikad nece da uzme.....
    kao kad bi ja sad postavio uzeo bi sat za 10000 eur dajte predog..i svi date i ja se smejem nemam dinara u dzepu..mozda nje tako ali nisam video ni jedan sat od pondjenim u takvim temama da je uzet
    Ja ti samo kažem šta sve prati u takvim temama i zašto više ne učestvujem u njima, a dešavalo se do sada. To što ljudi izigraju da ju nam po koskicu da se navučemo pa budemo svi srećni ako im se svidi ponućeni model sata je totalno glupa stvar ko zna kako nam se smeju!

    Citat Templar kaže: Pregled poruke
    Pa ako nista barem neko treće lice može da vidi šta najbolje paše do 4000 evra , premda se slažem da su 90% takvih postova navlakuše ...
    Ma naš kutak Templar, naša razonoda. Pogledamo neke modele koji su nam promakli ili ih se rado prisetimo ali sam ja malo izgubio volju za tim baš zbog takvih likova koji samo navlače i ništa više.

    Pozdrav Tolarbo.

  9. #9
    Član Avatar korisnika Koska23
    Član od
    2.1.2011.
    Lokacija
    Guelph, ON, Canada
    Poruke
    221
    Lajkovi
    847
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Ne poznajem materiju dovoljno dobro, tako da na postove gde se traži preporuka za satove od više hiljada evra nikada nisam ni odgovarao... Dok u neku ruku razumem vašu frustraciju što retko vidite rezultate, mislim da ipak nema potrebe da se diže frka oko toga... Možda je samo problem u tome kako se formuliše post/pitanje. Na kraju krajeva, svi mi WIS-ovi maštamo o nekim satovima koji su nam manje ili više nedostižni, pa zašto se onda ne poigrati sa pitanjem "kada bih imao 5000 EUR, koji sat bih uzeo", pa onda pitati i ostale forumaše za mišljenje. Samo, kada bi pitanje bilo formulisano kao maštarija, koliko bi se ljudi odazvalo i dalo iskrene i realne odgovore?
    Možda nešto nije u redu sa mojim smislom za humor, ali propuštam da vidim šta je "fora" kod postavljanja ovakvih pitanja bez realne osnove... Ne znam, se neko tome valja od smeha, ali onda on sigurno ne voli Pajtonovce, Nadrealiste i Only Fools and Horses...
    dragon, milan zmaj, vladas and 1 others like this.

  10. #10
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: pitanje ili konstatacija vi vidite

    Citat Koska23 kaže: Pregled poruke
    Ne poznajem materiju dovoljno dobro, tako da na postove gde se traži preporuka za satove od više hiljada evra nikada nisam ni odgovarao... Dok u neku ruku razumem vašu frustraciju što retko vidite rezultate, mislim da ipak nema potrebe da se diže frka oko toga... Možda je samo problem u tome kako se formuliše post/pitanje. Na kraju krajeva, svi mi WIS-ovi maštamo o nekim satovima koji su nam manje ili više nedostižni, pa zašto se onda ne poigrati sa pitanjem "kada bih imao 5000 EUR, koji sat bih uzeo", pa onda pitati i ostale forumaše za mišljenje. Samo, kada bi pitanje bilo formulisano kao maštarija, koliko bi se ljudi odazvalo i dalo iskrene i realne odgovore?
    Možda nešto nije u redu sa mojim smislom za humor, ali propuštam da vidim šta je "fora" kod postavljanja ovakvih pitanja bez realne osnove... Ne znam, se neko tome valja od smeha, ali onda on sigurno ne voli Pajtonovce, Nadrealiste i Only Fools and Horses...
    ma u pravu su ti ni ja se ne razumem mnogo ali se vodim estetikom...i jos vides cenu i pomislis mozda mu se to svidi...ma ja se samo kazem da je to samo mozda neke navlakusa..ma da mislim i da moze ako se slazu modelatori da se zakljuca tema jer sam samo moram da kazem sta sam mislio
    p.s. nije posteno da covek ulozi energiju iako ja nemam recimo tih para pa napisem sta mi se svidja...to nema veze sa materijom
    aj pozdrav

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sturmanskie pitanje?
    By Bigmag in forum Ruski satovi
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 6.5.2013., 22:02
  2. Reklame za satove - pitanje
    By WlayCo in forum Opšti forum
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 23.12.2010., 13:44
  3. Replika pitanje?
    By nemanja8 in forum Opšti forum
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.3.2010., 11:01
  4. Ne prikazuju se naša slova ?
    By draganki in forum Kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 2.3.2009., 21:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •