Strana 5 od 8 PrvaPrva 12345678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 71
Like Tree39Likes

tema: Olovke

  1. #41
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Olovke

    Imas u Identicu uglavnom sve od ulozaka za njihove olovke. E sada ovaj koji trazis je bas specifican, ukoliko ga nemaju mogu da ga naruce. Kada su u pitanju olovke mislim da je veca ponuda u Identicu u TC Usce pa mozes tamo da pogledas.

  2. #42
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Olovke

    Citat Evangelion kaže: Pregled poruke
    ...jer se pri vrhu nalazi navoj kojim se refill zasrafljuje za gornji deo olovke.
    @evangelion ne bih da ti kvarim ugodjaj, ali mislim da ovo nije originalni Montblanc, koliko ja znam oni nemaju refill koji se zasrafljuje. Tako da taj neces naci u Identicu. Ali posto nisam 100% siguran, bilo bi lepo da postavis fotografiju olovke i refill-a pa bi mogao da ti odgovorim sa vecom pouzdanoscu.

  3. #43
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Olovke

    Čitam ovu temu i razmišljam o kombinaciji muškarac i lepo pisanje... Večina muškaraca koje ja poznajem ili me okružuju nemaju baš zavidno lep rukopis. Čast izuzecima... ALI kad vidim video klipove koje je D1D postavio, prosto se raspametim. Da li je to prirodan talenat ili vežba? Ovo je samo jedno moje razmišljanje, ljubitelji lepih olovaka ne moraju po default-u da imaju lep rukopis.

    Uzgred, da li vi imate lep rukopis? Ja onako, ne predivan ali jako čitljiv, i uglavnom pišem latinicom.

  4. #44
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Olovke

    Zbog prirode posla (programer) vrlo retko pišem. Ako i uzmem olovku u ruku to je da bih nešto nažvrljao i/ili nacrtao na papiru dok mi ne padne rešenje na pamet. Rukopis nikad dobar nisam imao a u poslednje vreme se pogoršao. Ćirilica pisana - to je jednostavno strašno i nečitljivo.

    Zbog toga sam imao probleme u banci jerbo mi se ćirilični potpis na kartici i ono što pokušam da izvedem na uplatnici nisu nikad slagali. Nikad nisam uspeo da ga precrtam. Inače, imao sam 4 one plastificirane kartice za 4 vrste računa i ni na jednoj nije bio isti ćirilični potpis. Mislim, potpišem se ja sa M.Radovanović ali to nikad nije isto. Ni blizu.

    Zbog toga sam pre možda godinu dana otišao u banku i promenio moje potpise na latinične jer latinični mogu da izvedem da uvek bude dovoljno približan.

  5. #45
    Novi član
    Član od
    25.2.2012.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Olovke

    Evo, nasao sam na netu identicnu olovku koju ja imam pa mogu da se vide slike
    jamvintage.blogspot.com/2010/07/vintage-roller-pen-montblanc-noblesse.html

    na zadnjoj slici se vidi i rollerball refill koji je identican kao moj samo sto kod mog u donjem delu nosi oznaku F. I nesto imam sumnju da ovaj na slici nije orginalan jer su slova i cela stampa na mom bas precizno i lepo utisnute za razliku od ovog sa slike koji mi deluje zamrljano.

    a ima ga i na ovom sajtu gde ga prodaju
    ITEM SOLD - No.4381 Montblanc Noblesse Ball Pen - Fluted Rolled Gold Finish.

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: olovke

    Ma eto mene i tu malo imam i malu kolekciju parker penkala i dva Parker nalivpera jedan USA drugi metal s zlatnim vrhom za pisanje.


  7. #47
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: olovke

    ^
    Pa gde su fotke tih Amera ??
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  8. #48
    Član Avatar korisnika marko789
    Član od
    18.8.2011.
    Poruke
    127
    Lajkovi
    512
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: olovke

    Gledao sam malo naliv pera po internetu i sasvim slučajno sam naišao na ovo Caran d'Ache 1010 naliv pero koje je jako zanimljivo urađeno. Nastalo je po uzoru na satne mehanizme i postoje tri verzije: classic, chrono sport i diamonds... Nemojte da preskočite ni filmić na početku.
    Caran d'Ache - 1010 limited edition

    Olovke-20071108clc006.jpg Olovke-caran%25u00252bache%252b1010%252bgold%252bpen.jpg Olovke-caran-dache-1010-chrono-sport-oro-rosa-wbgrd.jpg
    Mr D likes this.

  9. #49
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: olovke

    Uff kako dobro izgleda, ali cena je verovatno brutalna.
    Mada kada bolje razmislim, služilo bi mi samo za ukras, pošto slabo koristim i hemijsku olovku, a kamoli naliv pero.

  10. #50
    Novi član
    Član od
    1.8.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: olovke

    Da li mozes da mi kazes gde mogu da nabavim Faber Castell TK Fine Vario L 0.5mm?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •