Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 51 do 52 od ukupno 52
Like Tree60Likes

tema: Obrazovanje - Pomoć, Savet, Info

  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Obrazovanje - Pomoć, Savet, Info

    Nemojte da za......te mladog čoveka! Evo ja kao matorko koji već troši 6-u deceniju, tvrdim da ambiciozan čovek nikada ne može u domovini tako visoko da se uspne ili tako duboko da potone kao u tuđini! Ima za to raznih razloga o kojima ne bih sada...
    Kažem ovo kao neko koji se nije ni izdigao a ni potonuo. Ni materijalno, a ni moralno. Ali su mi se vidici malo proširili.

    Kome se jako ide, treba svakako da ode. Inače nikada sebi neće oprostiti. Kada se ide ima jedna olakotna okolnost; da je čovek mlad i bez dece.

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Obrazovanje - Pomoć, Savet, Info

    Da, definitivno treba probati sve. Ne plasim se ja neuspeha, neko je jednom prilikom rekao da namerno stremi ka neuspehu, posto je svaki neuspeh lekcija. Svakako cu probati da odem u inostranstvo i da probam, ali je sve to prica koju ne treba da planiram, definitivno. Sve u svoje vreme. Zasad, savladavanje 4 godine gimnazijske matematike (zavrsavam ekonomsku) treba sabiti u period od 2-2.5 meseca.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •