ma to je bila samo salaaaa :))
Printable View
ma to je bila samo salaaaa :))
EEhhhh... pa znaš kad su satovi u pitanju, moj mozak trokira i ne radi kako treba. Ko će pomisliti na šalu, kad je Longines u pitanju...:laugh:
Prilog 32178Danas je tacno godinu dana kako imam ovaj lepi Casio,pa njega nosim danas za njegov rodjendan.
Interesantno da je on moj ubedljivo najjeftiniji sat,ali se najudobnije osecam dok njega nosim.Narukvica jako lepo odradjena,preglednost i citljivost savrseni,iluminacija i vise nego dobra,kopca takodje jako dobra.Jedino to Casio moze da ponudi za male pare i zato ovaj proizvodjac zauzima posebno mesto u srcu svakog ljubitelja satova...Na neki nacin je on i moja amajlija,jer uvek kad sam ga nosio,lagano sam razbijao ispite...:D
Znam da ce neko pomisliti da sam mozda glup jer sam bas nahvalio sat od 40 e,ali zaista volim ovaj Casio i nadam se da ce me jos dugo godina sluziti!
Srecan mu rodjendan! :)
Negde drugde bi nekome možda bilo smešno što hvališ taj sat.
Ovde te svi razumemo.
danas gospodar mora
Prilog 32179Prilog 32180Prilog 32181Prilog 32182Prilog 32183
Dobra Omega bas je big master
Juce i danas ovaj neobican ronilac
Danas Nedelja, nije vrućina, pa ja i žena u šetnji...
Prilog 32190
Baki koji ti je to sat
Nemoguce, da ne znas, Jagose?! Pa koliko prica o ta dva sata, cudo je da svi clanovi foruma i njihove bake ne znaju za te satove :D
Danas sam malo odlučio stavit na ruku novopridošlu Silvanu DH i prekrasno pristaje uz novi bund remen.Još dobih spam da je cifer redial a ja žestoko tvrdim da nije već je u super očuvanu stanju jer cijena sata je bila takva da nisam ni kućište platio kako valja a kamo li sat i nije došla iz Ukrajine već čovjek tvrdi da je nošena u Slavoniji.Nisam je uspio poslikat na ruci al evo fotke koje sam dobio prilikom kupovine.Uživo izgleda stoput bolje a u to će te se i sami uvjerit prilikom posjeta ako netko uspije doć do mene (znadem da ima na forumu i kolega iz Hrvatske pa apeliram bar na njih da navrate kad uzmognu).
Inače ove dane želudac mi je u bedu ubija me stres rukometa i vaterpola.Čestitke i Srbima na bronci vidi se da ovaj naš kraj ima najbolji vaterpolo ali i rukomet na svijetu.
Prilog 32191Prilog 32192Prilog 32193
Malo starija varijanta..
http://i1097.photobucket.com/albums/...g?t=1341647292
Nemojmo da se mrzimo :),ali si mnogo propustio kada je u pitanju Tissot Chronometer,-1.3sek/dan, hvala za Longines :)
-hhmmm... da. Ja sam video taj Tiso uživo... pored toga što sam se zezao sa tolarbom (zna on to) , taj model je uistinu extra i dobra kupovina !
Zna li se koji je mehanizam u tom Tissot-u ?
Dobro de....da sam uzeo Tissot teško da bih pazario Tag, sve ima svoje dobre i loše strane. ;)
danas TtrafalgarPrilog 32210:lol:
Bt sat je extra :thumbup:, daj još neku fotografiju!
nesmem ga vise reklamirati dat je na poklon mom drugu NESU mislim da ga znate
Hvala druže, živ bio :beer:
danas omega mariner cal.1310
Prilog 32334
Bas je neobicna. Cetvrtasto-osmougaono-okrugla :lol:
Casio Riseman
http://www.pbase.com/v_tihomir/image...3/original.jpg
Danas lepotan pravi Braja...pozer :))
http://i1097.photobucket.com/albums/...g?t=1344892531 http://i1097.photobucket.com/albums/...g?t=1344892283 http://i1097.photobucket.com/albums/...g?t=1344892307
@Bt odlicna omega:congrats:
@Zmaju od tebe nista manje nismo ni ocekivali:congrats:
Danas Elektronika a u pozadini cajgeri mog zelenog Jaguara. :D
...
Slika je nestala pa je ponovo postavljam :D , Elektronika i cajgeri.
http://www.svetsatova.com/forum/memb...8-p8140006.jpg
Vintidž Elektronika, vintidž Jaguar, oba poreklom iz sedamdesetih - ekstra!
@Zmaj: Braja, pozer do j.......
-kako bre uslikaš tako sat ? Verujem i da uživo izgleda extra, ali vidi bre na slici ! Kućište i ovo oko cifera... ko da je od kriptona napravljen, svega mi. Odlično bre Bajker, odlično !
Danas je to opet Longines :)
elektronika i teleoptik cajgeri , pa kud ces bolju kombinaciju :thumbup:
Milane na trećoj slici sat dobija punu lepotu:),Pozdrav!
..:)..
Djordje, odlican ti je ovaj Seiko :top:! Ne secam se da si ga predstavio :hmmmm:?
Odlican sat Djole jel to nova prinova???:)
Nisam ga dosad predstavljao,jer je prinova.Taze roba.;)Samo nemojte da moja zena cuje.:no:
Djole stvarno lep i dobar sat.seiko automatik jos kad je ovako lep nikad nema greske.sa srecom da ga nosis.