Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 34567891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 104
Like Tree126Likes

tema: Elektronske cigarete

  1. #61
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Moj punjač je isti i nemam nikakvih problema.
    Ni sa njim ni sa baterjom.
    Šta više,kupio sam juš jedan komplet (cigara ,baterija punjač) za rezervu sa kojim takođe namam nikakav problem.
    Baterija od 650 mAH mi traje ceo dan.a punjač je stavljam kada pođem na spavanje a skidam je ujutro.Posle 4 meseca baterija traje isto kao i prvog dana.

    Ne verujem da je kod tebe problem sa punjačem.On ili radi ili neradi.

    Predlažem da ne odustaješ.
    Uostalom,sada imaš dve baterije-napuni obe i uvek nosi rezervnu sa sobom i više nemaš problem.

    Sad žurim ali se brzo vraćam (ako budu potrebne dodatne konsultacije )
    Ako hoćeš da budeš siguran puni bateriju preko USB-a na kompu.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #62
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Hvala, ali očigledno da ne vredi, bar kod mene. Sa USB-om baterije traju još kraće i duže se pune. Ova jača baterija nekako taljiga do uveče, a o slaboj da ne pričamo. Mislim da sam već previše novca bacio na baterije i tečnosti, tako da idem sada do trafike da kupim normalne cigarete. Ne mogu još da sve pretvorim u pare, a ovo košta živaca. Ako sam toliki baksuz da dva puta kupim dve loše baterije, onda ne znam šta da kažem Pare sam ionako bacio, a zdravlje... ionako neće biti ništa od penzija kad stignem na red.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #63
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Šta da ti kažem?
    Svako najbolje zna za sebe gde su mu granice onoga na šta pristaje i kada počinje ono što ne želi da toleriše.
    Slažem se da si doživeo ''seks'' sa baterijama ali...
    Ja ,još jednom, predlažem da se predomisliš i nastaviš sa elektronikom posebno sada kada si sa dve baterije svakako rešio problem koji ti se pojavio.
    Sačekaj da te prođe iznerviranost i na tenane razmisli o prednostima i manama obe varijante.
    sima hrabri and Veloz like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #64
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Potpuno se slazem s Vladanom!
    Bas tako - sad imas dve baterije, pa ces komotno pregurati dan, a ubrzo cemo da porucimo one o kojima smo pricali.
    Istina, nezgodno je sto u startu treba izdvojiti malo vise novca za ulazak u vapere, ali veruj da se na duze staze to itekako isplati. I materijalno, a zdravlje da ne pominjem. To nije bacen novac.
    Nazalost, u pocetku su greske neminovne, jer je i inace ceo koncept e-pljuge star jedva 6-7 godina, pa se jos nije potpuno iskristalisalo koji je proizvodjac kakav, a i inovacije su, kako to biva, vrlo ceste, pa je tesko pohvatati u pocetku sve. Veliki broj ljudi kupi u startu opremu koja nije dobra, uglavnom zato sto sve izgleda isto i ima slicne nazive i karakteristike, pa se ljudi rukuvode cenom, sto je i ocekivano, i onda se posle mesec-dva smore jer ne dobiju ono sto ocekuju. I sam sam tako prosao prvi put.
    Ali, kao i sa bilo cim drugim, pa i sa satovima, uostalom - secas se pocetaka - greske u kupovini i proceni su neminovne; svako iskustvo se placa, pa ni ovo nije izuzetak.
    Uglavnom, i ja mislim da ne treba da odustajes. Imas dobar klir, samo da nabacis ispravnu bateriju, i sve ce da proradi kako treba.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #65
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    ja da ti kazem uzeo sam e-feel elektronsku baterija mi je 1100mah evo je drugi dan tera bez problema inace koristim 16 mg

  6. #66
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Ali, meni je ta druga baterija 1100 mAh, a izdrži jedan dan. Šta da pomislim ako se pređem sa dve baterije? Doduše, ja imam samo usmeno obećanje da će trajati dva dana i ne mogu da izvršim potraživanje po garanciji, a jedino što kod nas može lično da se kupi je to e-đubre u parfimerijama jednog poznatog lanca i u nekom budžaku na NBGD. Doduše, prodavačice iz te parfimerije ne znaju mnogo da kažu, jer to je samo jedan od proizvoda i to od njih ne očekujem. Preko interneta ne bih kupovao od naših, jer ko zna ko sve to prodaje i da li šalju cigle u paketu, kao da nije u pitanju obična cevka sa naparfemisanom vodicom. Samo lično, gde postoji radnja. Gledao sam taj drugi forum i tu još prave neku nauku. Meni treba samo nešto da zagrebe grlo i to je to, pa sam u međuvremenu rešio da se častim, kupio paklicu marlboroa i sljuštio sam je već do polovine.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  7. #67
    Mlađi član Avatar korisnika Veloz
    Član od
    18.2.2013.
    Lokacija
    Pancsova
    Poruke
    61
    Lajkovi
    411
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    5. dan

    koristim medium (razblažen high) i baterija traje 1.5 dan uz veoma često korišćenje, po meni.
    Ego 3 model, dve baterije od 650 i dva kliromizera u kompletu. Za sada prezadovoljan, jedino što se baterija malo duže puni, 2.5 do 3 h.

    Kolege vaperi, kolika vam je približna dnevna potrošnja ulja ? Pozdrav

  8. #68
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Bilo je 2,5ml tečnosti Dekang Camel 16mg.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #69
    Mlađi član Avatar korisnika Veloz
    Član od
    18.2.2013.
    Lokacija
    Pancsova
    Poruke
    61
    Lajkovi
    411
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Još sam i dobar , ne trošim mnogo.
    Sa medium uljem sam na 2 ml već treći dan
    VLADAN P likes this.

  10. #70
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Bilo je 2,5ml tečnosti Dekang Camel 16mg.
    Nešo,nisu baterije kod tebe problem već intezitet korišćenja cigarete (broj uvlačenja).
    Ako ti spržiš 2,5 ml za jedan dan to baterija od 650 ne može da izdrži.
    I ta od 1100 verujem da će jedva izgurati.
    Meni 2,5 ml tečnosti traje bar dva dana!

    Dakle.našli smo gde je ''problem''.
    Baterije su verovatno ok.
    Tebi preporučujem jaču tečnost (onu od 24) po logici da ćeš onda ređe ''uvlačiti''.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •