Strana 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 104
Like Tree126Likes

tema: Elektronske cigarete

  1. #41
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Neso, Vladane, probajte aromu Deluxe Tobacco (takodje Dekang). Naravno, sve je individualno, ali ja sam, nakon sto sam isprobao 5-6 aroma, na ovome zavrsio.
    VLADAN P and Neša like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #42
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Probao
    Dobra je

    EDIT-
    (Za zainteresovane)
    Evo,posle dva i po meseca...
    U međuvremenu nisam zapalio ni jednu cigaretu i sadržaj nikotina u ovim tečnostima sam sveo na minimum.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (9.2.2014. u 21:19)
    Shmizla, jagos and sima hrabri like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #43
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    'nači, odradila je pos'o!

    jos malo i batalices i to. samo posle treba biti odlucan i ne vratiti se ponovo pusenju...
    Neša likes this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #44
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Ma nešto razmišljam da kada i mene prođe kriza probamo zajedno da ostavimo cigarete i da navučemo još nekoga da to uradi. Što se mene tiče, vidim da imam super društvo za taj poduhvat, a ako ćemo i praktično da gledamo - manje cigareta = više para za satove i časovničare.
    sima hrabri and DrAgod like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #45
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Ja jesam mlad, ali sam pusio na periode vise puta, dok to nije preraslo u pravu zavisnost, ako to tako mozemo nazvati. Interesantno je koliko para covek moze da ima kad je za cigare - da sam odvajao za sat, sad bi trckarao po livadi noseci Monstera. U svakom slucaju, zbog gripa sam usporio, tu se javio i visok pritisak, ozbiljan gubitak kondicije, iskasljavanje, finansijski momenat... negde u tom periodu sam ja popi*deo, i batalio to potpuno, zajedno sa alkoholom. Sad se vracam na trcanje, teretanu i zdraviji zivot sveukupno.

    Susretao sam se sa ozbiljnom zeljom da zapalim samo jednu cigaru, osecas se kao da ti nesto fali bez cigare. Neka neobicna mentalna zavisnost, ne fizicka. Dosad nisam popustio, i nadam se da necu, a alkohol pijem ali u veoma ogranicenim kolicinama. Ponekad volim da zapalim tompus, u izuzetnim situacijama, ali on ima veoma malo dodirnih tacaka sa cigaretom. Sad sa 98 kg trcim po 9 kilometara bez problema.

    Poenta price ? Probajte da nadjete motivaciju, mozda vam e-cigareta i nije potrebna. Nije kasno baciti se na neki sportski hobi, a ako vas privuce stvarno brzo cete krenuti da se takmicite... uporedjujete rezultate sa drugima... Life is a race.

    Pozdrav, i srecno svima koji su resili da se ratosiljaju cigareta
    Shmizla and jagos like this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #46
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Ja necu..ma da pusim kao zesko.....ha ha dok sam pisao pomislih...na stil drzanja cigara

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #47
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke

    i, a ako vas privuce stvarno brzo cete krenuti da se takmicite... uporedjujete rezultate sa drugima... Life is a race.
    Mada se slažem sa skoro celim tvojim postom izdvojio sam navedeni do sa kojim se ni u ludilu ne bih mogao složiti.
    Da se takmičim i upoređujem sa drugima!?
    Life is a race!?


    Ti reče da već imaš problema sa pritiskom...Opusti se malo
    Život svakako nije trka a tek nije takmičenje i upoređivanje.
    Bar se ne bi smelo dopustiti da to bude.
    Shmizla, RUS, jagos and 3 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #48
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Trka, sa drugima ali i sa samim sobom. Naravno, postoji negativan i pozitivan smisao ovoga... trcanje recimo, vremenom prelazi u naviku zelja da budes brzi i izdrzljiviji od svih ostalih. Ne znam kako bi to opisao, nije to bolest, niti opsesija, vec neka prirodna zelja. Koja, uzgred, svakoga dana zacrtava nove ciljeve pred sobom koje treba oboriti, a koji za uzvrad daju osecaj uspeha.

    Neka jedan uspeh, da se izrazim na engleskom "achievement", vama bude ostavljanje cigareta. Ne sumnjam da cete biti ponosni na to sto ste savladali sebe, i pomerili jednu granicu.

    Ja nikad necu zaboraviti kad je prvi put moja pretrcana distanca krenula da raste... skoro euforija. Brzo sam dostigao standarde drugara uz kojeg sam trcao, a od tad je pocelo nadmetanje, uz vecito medjusobno zezanje na tu temu. Uzivali smo obojica, ali bez iole "zle krvi".

    Na trku sam mislio kao jedno sredstvo motivacije, a ne kao bolesnu opsesiju.

    P.S. Pritisak je otisao kako je i dosao, te u cast njemu nastavljam sa sportom
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  9. #49
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Takmičenje sa nekim? Jok, to nije my cup of tea, da upotrebim engleski izraz. Da pravo kažem, savršeno me ne zanima da li neko ima veći stan, bolji auto, više para, bolje satove, veći televizor, da li brže vozi bicikl, lepše izgleda i slično. Razumem one kojima je to profesija, npr. sportiste, pevače koji učestvuju na takmičenjima i slično, ali moj posao i način života to ne podrazumevaju. Nemam ništa protiv kada se neko ugleda na pozitivan primer onoga ko je svojim radom ili odricanjem nešto uspeo, ali neke stvari se jednostavno ne mogu staviti na vagu, niti ima potrebe. Mogu da merim neke druge stvari, kao npr. količinu krompira kupljenog na pijaci, litre benzina u rezervoaru ili slično, ali ne vidim svrhu da gledam da li će npr. moj drugar X voziti bicikl brže/sporije od mene ili će kolega Y napisati više/manje radova u toku jedne godine. Jednostavno - ne vidim svrhu.
    sima hrabri and VLADAN P like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #50
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Sto ljudi, sto cudi...

    Kako god, bolje vam je da vozite bicikl nego da pusite... samo treba da preklopi u glavi
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •