Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 2345678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 104
Like Tree126Likes

tema: Elektronske cigarete

  1. #51
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    eh, moram i ja da se zapljunem na listu onih koji preziru sve vrste takmicenja, osim onog sa samim sobom. sto ce reci - probaj danas da budes bolji nego sto si bio juce. sve ostalo je, najopstije uzev, gubljenje dragocenog vremena.
    al' dobro, to nekako i ide uz mlados'. kod jednih se to promeni kad sazre, kod drugih kad omatore, a kod trecih, na njihovu nesrecu, nikad.


    nego... nisam o tome 'teo.


    elem, za ljubitelje satova i e-cigare...




    $6.66 Omega Style Rebuildable Dripping Atomizer at FastTech - Worldwide Free Shipping
    Priložene slike Priložene slike Elektronske cigarete-1603000-4.jpg  
    VLADAN P, Neša and himmelstrider like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #52
    Mlađi član Avatar korisnika Veloz
    Član od
    18.2.2013.
    Lokacija
    Pancsova
    Poruke
    61
    Lajkovi
    411
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom

    Samo da se prijavim,
    danas kreće terapija odvikavanja
    Priložene slike Priložene slike Elektronske cigarete-imag0034_1.jpg  
    When I see an Alfa Romeo go by, I tip my hat.

  3. #53
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    bravo, samo napred.

    i ja sam opet presao u vapere, sa velikim zadovoljstvom.

    probao sam i neke nove tecnosti, pa bih da kolegama pariocima preporucim da probaju tecnosti firme Mental4Smoke. Zaista su odlicne. ja sam probao RY4, za koju sam procitao da je jedna od najpopularnijih, i stvarno je odlicna.
    Neša and Veloz like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #54
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Veloz
    Dobra odluka
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #55
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Simo, mogu li da su kupe kod nas i kakav je odnos cena/kvalitet kada ih uporediš sa dekangovim tečnostima?
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  6. #56
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Mogu da se kupe na vise mesta u bg, da ne reklamiram sad prodavce, lako ces izguglati vec. Pakovanja su samo od 20ml, a cena 800 din. Bocice su super, imaju dugu i tanku iglu, pa se vrlo lako puni svaki klir ili tank.
    Meni mnogo vise prijaju nego Dekang, imaju prefinjene arome i nemaju tako izrazenu tu slatkastu komponentu koja mi posle nekoliko dana parenja smeta kod Dekanga, znatno je svetlija od Dekanga (mada je moguce da to zavisi i od arome) i zato manje prlja klir.
    Mnogi "iskusni parioci" kazu da je za klasu iznad Dekanga, mada, naravno, ima i onih kojima ne prija.
    Najpopularnije su arome Usa Mix iliti Mab, Spicy Tobacco, RY4 i Dark Smoke.
    U svakom slucaju, vredi probati.
    Ja sam do sada probao Dekang, Flavour Art, Joyetech i Mental, i sve su ok, ali mi je Joyetech najmanje prijao (mada je to mozda i zato sto sam samo jednu aromu probao, i to sa vise nikotina nego sto obicno koristim), a Mental mi je, 'nako, nekako bas po meri.
    LM, posto upravo zavrsavam bocicu Mentalovog RY4, sutra nacinjem Dekang DK-Tab, pa cu javiti utiske.

    Sta ostatak ekipe trosi, dajte neke predloge!
    Mislim, ima brdo proizvodjaca, a svaki ima po 300 aroma, treba to postici! Lakse je kad se podeli posao.
    Neša likes this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #57
    Mlađi član Avatar korisnika Veloz
    Član od
    18.2.2013.
    Lokacija
    Pancsova
    Poruke
    61
    Lajkovi
    411
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Ja sam probao ranije neke modele, ali sam ih brzo ostavio zbog kratkog trajanja baterije i
    nedovoljno odlučnosti da ostavim ove analogne
    Sada se nadam da ću istrajati i za prvu aromu sam uzeo Dekang ( Tobacco high ).
    Nema mi sladak ukus ali mi je dosta jaka, tako da ću ovih dana razblažiti sa nekom slabijom.
    - moja bočica (10 ml) takođe ima dugu iglu za sipanje

    pozdrav

  8. #58
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Veloz, uzmi dobru bateriju i dobar klir da bi to imalo smisla.
    Mnogi kupe losu opremu (kao ja prvi put) i onda se smore, jer ili nema dovoljno pare pa dobiju zauske pokusavajuci da izvuku koji dim, ili je slaba aroma ili baterija posle nekoliko nedelja izgubi kapacitet itd., i onda se brzo vrate smrdusama.
    Sa kvalitetnom opremom je ugodjaj drasticno bolji i vrlo lako ces zaboraviti na analogne cigare.
    I da, vazno je ubosti pravu jacinu tecnosti, ali tu treba malo eksperimentisati. Ja sam u pocetku koristio 16, a sad sam na 11, i mnogo mi vise prija. Ali, i to mnogo zavisi od proizvodjaca tecnosti i od opreme koju koristis.
    Sve u svemu, trazi u pocetku malo angazovanja dok ne nadjes ono sto ti najbolje lezi.
    VLADAN P and Veloz like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #59
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Veloz
    Uzeo si previše jaku varijantu.
    Ja sam pušio dve i po kutije jakih cigareta pa mi je ta ''high'' bila apsolutno prejaka.
    Predozraćeš se.
    Ova najslabija (11) je o.k.
    Može čak i manje ako voliš češće da purnjaš.
    Ja sada razblažujem 16-icu sa nulicom (zero) i tako dobijam otprilike 0,8 mg.
    sima hrabri and Neša like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #60
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Elektronske cigarete

    Imam problema sa baterijama za ovo e-đubre, pa htedoh da pitam za pomoć. Kada sam kupio komplet, dobio sam punjač sa izlaznom snagom od 420 mA i baterijom od 650 mA. Baterija je počela da traje sve kraće, pa sam kupio novu, jaču, za koju su me odrali. Navodno traje dva dana, ali kod mene izdrži jedan, i to uz malu upotrebu. Doduše, ova druga se bar bolje ponaša, ali sramota je da baterija traje toliko malo.

    Sumnjam na punjač, ali ne znam da li se to može ikako proveriti, jer je ionako kinesko đubre. Ako neko zna kako da proverim, bio bih zahvalan na odgovoru. Upravo sam saznao da je to cela nauka, video da ima čak i neki forum o tome (???), pa mi se sve smučilo i ozbiljno razmišljam da se vratim starom vernom Winstonu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Strana 6 od 11 PrvaPrva ... 2345678910 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •