Strana 2 od 21 PrvaPrva 12345612 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 208
Like Tree612Likes

tema: Da li biste se vratili u osamdesete?

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    Da li bih se vratio u 80-e...?

    Evo vam jedan, ali sasvim dovoljan, razlog:

    Da li biste se vratili u osamdesete?-nk68.jpg

    vladas, jagos, VLADAN P and 2 others like this.

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    E, dragi moji drugari iz 21. veka, pogledajte ove slike automobila bez klime:

    Da li biste se vratili u osamdesete?-kragujevac-kulimand%25u0025c5%25bearo1.jpgDa li biste se vratili u osamdesete?-ekvator.jpgDa li biste se vratili u osamdesete?-zastava101safarihz4.jpgDa li biste se vratili u osamdesete?-ficijada-fica-2_500x300.jpgDa li biste se vratili u osamdesete?-big_zastava600_03.jpg

    Da li biste se vratili u osamdesete?-citroen-ds-speciale-01.jpgDa li biste se vratili u osamdesete?-opel_kadett_c_coupe_1.2s_1978.jpg Da li biste se vratili u osamdesete?-vw_golf_1.jpg
    RUS, vladas, jagos and 9 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    ovog keca sigurno jos voze na kubi...

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    Za Kubu ne znam, ali sam video upravo ove kečeve i tristaće u Egiptu pre nekoliko godina, i to na taksiju. Sada ih je sve manje, ali se ipak mogu videti. Pošto je klima suva, limarija je uglavnom dobra, izuzimajući one koji su redovno udarani u pretrpanom Kairu.

    Ozbiljno razmišljam da kupim jednog matorog keca ovog tipa ili fiću i da ga polako sređujem. U pristojnom stanju mogu da se nađu za bukvalno 150-300€, bar koliko sam čuo od bivšeg komšije koji voli odltajmere.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    uz svo duzno postovanje za dragulj domace autoindustrije, opravka i kasnije voznja oldtajmera bi trebala da bude uzivanje a opravka i voznja keca su bile kazna i to teska, gotovo pa kineska

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    Mi deca 21 veka, mozemo samo da ih gledamo , na slikama nismo imali prilike da ih gledamo uzivo mozda zato do kraja ne vidimo smek 80 Zato sam i napisao ono da verovatno nisam merodavan Ovo sto je vladan napisao, moja generacija nikad nece doziveti, jedne od prvih stvari kojih se secam iz detnjstva su nestasice mleka, iz skoskih dana se samo secam ratova, a kasnije kad sam bio u srednjoj skoli vise se strajkovalo nego islo u skolu...Sigurno su ta vremena bila predivna o kojima govorite i zato imate toliku nostalgiju prema njima, ja ih nisam doziveo tako da sam u principu ravnodusan. Naravno svima su se desavale ruzne stvari u tim nesrecnim periodima, ali dok ste vi u tim godinama putovali ( tinejdjerskim ) , u istim tim tinejdjerskim moja generacija se krila po podrumima. Mi ne mozemo da zalimo za Hrvatskim primorjem, slovakinjama itd posto nikada tamo nismo ni bili, mi mozemo samo da se prisecamo girosa Valjada me razumete sta hocu da kazem, jednostavno zbog nasih godina i vremena u kojim smo ziveli ja jednostavno ne osecam te osamdesete, a sa tehnoloske strane ipak su ove godine u velikoj prednosti
    vladas, VLADAN P, Neša and 3 others like this.

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    E, ali kečevi sa italijanskim motorom i modeli za izvoz su bili druga priča. Koliko sam čitao, bili su OK prvih deset godina, a onda je kvalitet počeo da opada, dok je ono što je proizvedeno devedesetih i kasnije u 99% slučajeva totalni krš.

    Valjada me razumete sta hocu da kazem, jednostavno zbog nasih godina i vremena u kojim smo ziveli ja jednostavno ne osecam te osamdesete, a sa tehnoloske strane ipak su ove godine u velikoj prednosti
    Ma naravno, tu nema problema, ali ako bih birao da li ću ići do Jordana ili na Kilimandžaro nekim novim klimatizovanim autom sa puno elektronike ili ovim automobilima (novim, kada bi ih bilo), uvek bih izabrao ovo drugo. Nežni EU motorčići puni kineskih džidža-bidža i plastike bi se nagutali peska i počeli da štucaju ili bi im vrištala upozorenja 'Check Engine', dok bi matori kec, golf, opel ili citroen uspešno savladavali pustinje i planine Afrike
    Poslednja ispravka: Neša (27.8.2012. u 14:09)
    RUS, vladas, VLADAN P and 4 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #18
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    Nekima od nas prvi motori koje smo vozili.
    T14
    Da li biste se vratili u osamdesete?-14tls.jpg
    APN4
    Da li biste se vratili u osamdesete?-svi_tomosovi_modeli.jpg
    Naravno tad smo svi ucili da vozimo na o=motoru sa brzinama, a ne kao ovi sad na skuterima, svi naravno automatik.
    vladas, jagos, VLADAN P and 6 others like this.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    Moguce ali ja se sjecam onog naseg kao i toga da je stari dosao srecan kuci kada mu je majstor konacno rekao da mu vise nema spasa (mislim, kecu ne starom)
    Znam da su se dobro pokazali u iraku pocetkom 90ih, moglo je u njega da stane 9 sadamovih gardista kada su bjezali pred americkim naftopijama
    vladas and Neša like this.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Jovan HN II
    Član od
    24.5.2012.
    Lokacija
    Herceg Novi, Crna Gora
    Poruke
    633
    Lajkovi
    3690
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Da li biste se vratili u osamdesete?

    Citat Neša kaže: Pregled poruke

    Ma naravno, tu nema problema, ali ako bih birao da li ću ići do Jordana ili na Kilimandžaro nekim novim klimatizovanim autom sa puno elektronike ili ovim automobilima (novim, kada bi ih bilo), uvek bih izabrao ovo drugo. Nežni EU motorčići puni kineskih džidža-bidža i plastike bi se nagutali peska i počeli da štucaju ili bi im vrištala upozorenja 'Check Engine', dok bi matori kec, golf, opel ili citroen uspešno savladavali pustinje i planine Afrike
    ehm, ne znam za vas ali ja moj kineski ABS ne bih mjenjao ni za safari kroz citavu afriku sa sve pentranjem na kilimandzaro, samo da se zna

Slične teme

  1. Koji biste sat kupili da ste neverovatno bogati?
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 27.3.2013., 21:41
  2. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.2.2011., 5:48

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •