Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 40
Like Tree18Likes

tema: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

  1. #11
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    Ja cu se takodjer potruditi da uocim odstupanje na svom satu.. @Dragon ja mislim da se radi o Orientovom najprodavanijem modelu, i mislim da to nije nimalo zacudjujuce..@patek mislim da se ne bi pokajao da si u svoju kolekciju dodao ovaj sat, mislim da ce ti to i jagodanbg iz srca potvrditi Za kraj jedna slika na ruci, slikana mobitelom Nokia 6303 classic.

    Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)-slika0773.jpg
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)



    Juče kada sam gledao fotke pomislio sam u jednom momentu da ti je sat prevelik, što me je začudilo obzirom da si naveo da ti je obim zgloba oko 18cm. Sada vidim da ti Mako odlično čuči na ruci.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    Super satić, meni jako lep... Svaka čast na izboru...

    Bilo bi dobro ako bi neko mogao da napravi poređenje sa SKX007...

    Na wusu sam čitao da osim što je SKX sertifikovan na 200m ima i kvalitetnije odrađenu krunicu i koronu dosta bolju iluminaciju, dok se većina složila da je narukvica na Orientu bolja i da ima i znak na krunici kao lep detalj za razliku od SKX serije...

    Meni se ovaj Orient mnogo više sviđa od SKX007, nekako mi baš leži njegov dizajn, naročito cifera i skazaljki, alo opet sa druge strane SKX serija deluje tehnički savršenija... Pa eto ako neko ima oba ne bi bilo loše neko direktno poređenje...

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    SKX je kvalitetnije odrađen sat i definitivno opravdava svoju cenu dok Orient Mako predstavlja odličnu kupovinu za relativno male novce. Zamerka za metalnu narukvicu kod skx007 modela je već diskutabilna, zavisi sa kojom narukvicom želiš da porediš Mako brazletnu... jubilee, president, super oyster?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    Meni je super oyster najlepša, i ja ako uzmem SKX007, a nadm se da hoću nosio bih ga na nato ili zulu i super oyster... Mako je meni nekako elegantniji i možda svestraniji sat... Ali SKX ima neku svoju posebnu draž...

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    ^^ Al je zato i najskuplja a kvalitet je blizu onom na president i jubilee narukvicama. Ukoliko baš želiš kvalitetnu metalnu narukvicu onda kupiš Super Oyster II ili anvil/watchadoo koje po izradi znatno odskaču od ovih koje Seiko nudi za skx007/009 modele. Inače, u poređenju sa Mako čeličnom narukvicom Seiko brazletne su približnog kvaliteta.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    Hvala jos jednom..@ Dragon slazem se sa tobom, ovo je idealna velicina sata za moju ruku. @Don Krstic ukoliko budes imao nekih pitanja u vezi Mako Orienta slobodno pitaj, rado cu ti prenijeti svoja zapazanja. Lijep pozdrav
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    Hvala Edin, kao što sam već rekao sat mi je dosta lep i sam planiram kupovinu jednog ronilačkog, ali trenutno sam bliži SKX007, jer i ako ružniji mislim da je bolji tool sat, dok je Mako dobar i za neke opuštenije dress varijante... U svakom slučaju pogledaću oba pre kupovine... A ti eto kad se slegnu malo utisci, kad bude malo više zapažanja tokom upotrebe iznesi ih ovde sigurno će nam biti korisna... U svakom slučaju odličan si izbor napravio...

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    evo da ostavim jedan koment vezan za iluminaciju ovog sata:
    ja sam razocaran!! za vikend sam bio napolju ceo dan, bukvalno do poslednjeg zraka sunca, a kada sam se vratio u stan kazaljke su u dnevnoj sobi pod svetlom sijale, a malo malo pa sam isao u kupatila da u potpunom mraku uzivam u pogledu na sat koji je nerealno svetleo! medjutim doziveo sam neprijantno iznenadjenje kada sam 2 sata kasnije otisao u biskop i kada su se sva svetla pogasila ja nisam mogao da vidim koliko je sati, kazaljke se nisu cak ni nazirale!!!

  10. #20
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Orient Black Automatic Dive Watch CEM65001B (Black Mako)

    Mislim da ne trebas biti razocaran, to je ipak jedan maksimum za sat ovog cjenovnog ranga. Ja sam u pocetku razmisljao na isti nacin, medjutim shvatio sam da ovaj sat nudi zaista mnogo za male pare, mnogo vise nego nekoliko puta skuplji satovi. A sto se tice bolje iluminacije, Seiko diver serija tu nudi znatno bolja rjesenja. Lijep pozdrav !
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

Slične teme

  1. Orient CEM75002D Mako XL
    By HADzI DALIBOR in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 2.8.2015., 13:21
  2. Calvaneo Astonia Black Diamond Automatic
    By milan zmaj in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 3.5.2014., 11:21
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 1:29
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.3.2010., 13:08
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.5.2009., 19:10

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •