Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 74
  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    ja: "ovako lexus je rezervisan samo za visoko trziste i od pocetka stvara brend luksuznih automobila" i sad ti ponavljas moju recenicu kao da ja to nisam rekao. nece da se priblizi mercedesu u smislu "wanna be mercedes" nego da im se priblizi svojom konkurentnoscu na poziciji high-end automobila... ti: "Zašto MarineMaster liči na Rolex? Pa ko kaže da liči?" ovom tvojom izjavom svaka rasprava je zavrsena. jesi veci znalac satova od mene ali toliko koliko si ti veci znalac o satovima, toliko puta ja i jos na kvadrat imam bolje culo vida. bolje dobro da vidim nego da poznajem satove. nemoj nista shvatati licno, nisam zeleo da te uvredim, ni tebe ni bilo koga
    Poslednja ispravka: milospinkfloyd (14.10.2010. u 15:40)

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Citat patek kaže: Pregled poruke
    Ne bih nikako da sirim raspravu. Ali ovo je apsolutno netacno! Prvo: Mercedes i Toyota su trenutno tehnoloski lideri u automobilskoj industriji, u poslednje vreme Toyota je kompanija koja postavlja nove standarde u automobilskoj industriji, drugo: Toyota je najveci proizvodjac i prodavac automobila na svetu, pa samim tim i u finansijskom smislu mnogostruko mocnija kompanija od Mercedesa(koji jeste statusni simbol), trece: Toyota ima itekako puno modela koji mogu da prodju pored Mercedesa, kao sto ima i najbolji dzip Toyota Land Cruser.. itd.
    dobro za land crusera si u pravu, to mi se izmaklo. to je dzipcina i tu nema price. ali u ostalim visokim segmentima....daj pogledaj E, S, SL, CLS, CL....nema tu tojota mnogo sta da pokaze

  3. #53
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    ja: "ovako lexus je rezervisan samo za visoko trziste i od pocetka stvara brend luksuznih automobila" i sad ti ponavljas moju recenicu kao da ja to nisam rekao. nece da se priblizi mercedesu u smislu "wanna be mercedes" nego da im se priblizi svojom konkurentnoscu na poziciji high-end automobila... ti: "Zašto MarineMaster liči na Rolex? Pa ko kaže da liči?" ovom tvojom izjavom svaka rasprava je zavrsena. jesi veci znalac satova od mene ali toliko koliko si ti veci znalac o satovima, toliko puta ja i jos na kvadrat imam bolje culo vida. bolje dobro da vidim nego da poznajem satove. nemoj nista shvatati licno, nisam zeleo da te uvredim, ni tebe ni bilo koga
    Razlika između Marinmastera i Submarinera je u :
    -kazaljke
    -oblik kućišta
    -veličina kućišta
    -oblik lugova
    -stil brojeva na bazelu
    -narukvica
    -položaj krune
    -staklo
    -zadnji poklopac kod Marinmastera ne postoji(monoblok kućište)
    I ti tvrdiš da dobro vidiš!?

  4. #54
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    nateraste me da iskopam sliku da se uverim i sam. a evo i za ostale koji kao i ja ne znaju kako ova dva sata izgledaju...

    Seiko, istinski brend ili ne?-6a628971680d72a50c288c38.jpg

  5. #55
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    evo jos jedne slike za one koji ne znaju. a za hadzi dalibora i dragona odgovor glasi: pobedili ste. ta dva sata se ne lice.
    Priložene slike Priložene slike Seiko, istinski brend ili ne?-mmvsrolexsub-051.jpg  

  6. #56
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Lice i ne lice,zavisi kako se gleda,mada ima jos 500 satova koji lice,kao sto manje vise svi piloti lice...
    Moj glas ovde ide Rolex-u i mislim da je seiko previse glomazan,narocito za moju ruku.
    Sto se tice onog Sinn-a i Breitling-a sa donje slike glasam za Sinn.
    Rasprava je skrenula sa kursa odavno,uvukli ste i kola ovde a sustina svega je da su ukusi razliciti i da o njima ne treba raspravljati...


    Ajde malo cu o kolima ,kao i kod satova ne volim japance,super je Lexus(mada svaki Lexus lici na Mercedes-a iz iste klase,pogotovu
    stariji modeli) ali kada se malo zagledas fale tu ti sitni detalji za koje japanci nemaju smisla,nedostaje uzivanje u voznji i jos mnogo toga. recimo sat na najvecem leksusu je uzet iz tojote korole 1980 godiste,digitalac zeleni sto je po meni nedopustivo i jadno,dok u S klasi na centralnoj konzoli stoji lep analogni satic koji se totalno uklapa u koncepciju...
    Nije ni bitno opet kazem svako ima svoj ukus i mogucnosti pa prema tome neka bira...
    Pozdrav svima.

  7. #57
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Lice i ne lice,zavisi kako se gleda,mada ima jos 500 satova koji lice,kao sto manje vise svi piloti lice...
    Moj glas ovde ide Rolex-u i mislim da je seiko previse glomazan,narocito za moju ruku.
    Sto se tice onog Sinn-a i Breitling-a sa donje slike glasam za Sinn.
    Rasprava je skrenula sa kursa odavno,uvukli ste i kola ovde a sustina svega je da su ukusi razliciti i da o njima ne treba raspravljati...

    Ajde malo cu o kolima ,kao i kod satova ne volim japance,super je Lexus(mada svaki Lexus lici na Mercedes-a iz iste klase,pogotovu
    stariji modeli) ali kada se malo zagledas fale tu ti sitni detalji za koje japanci nemaju smisla,nedostaje uzivanje u voznji i jos mnogo toga. recimo sat na najvecem leksusu je uzet iz tojote korole 1980 godiste,digitalac zeleni sto je po meni nedopustivo i jadno,dok u S klasi na centralnoj konzoli stoji lep analogni satic koji se totalno uklapa u koncepciju...
    Nije ni bitno opet kazem svako ima svoj ukus i mogucnosti pa prema tome neka bira...
    Pozdrav svima.
    mozes ti glasati sa Sinn, ne radi se o tome koji je lepsi. vec se ovde vodi jedna retardibilna diskusija o tome da li se lice sinn i breitlnig i seiko i rolex. ajde reci da se ne lice sinn i breitlnig?

  8. #58
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Naravno da lice,ja sam samo rekao da je Sinn bolji sat.
    Svi ovde znaju da Breitling ne podnosim i nemam lepo misljenje i toj manofakturi a to je naravno moje pravo.

  9. #59
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    imas ti pravo da mislis da je bolji sinn. jendo je tvoje pravo a drugo je to da je Sinn osnovan 1961 a breitlnig 1884 sto ce reci da je prvi bio breitlnig koji je izumeo takav dizajn sata

  10. #60
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Novi sat u kolekciji

    Aman covece mene to ne zanima,Sinn je bolji sat i .

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. CUBUS - hrvatski brend satova
    By Shmizla in forum Satovi proizvođača iz ostalih zemalja
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 8.5.2011., 21:29

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •