Strana 111 od 270 PrvaPrva ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.101 do 1.110 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1101
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    POZDRAV za tebe i dedinog CORTEBERT-a . . . Sto se tice sata mnogo zavisi koji je model i automatski koliko vredi . . . Ima Cortebert satova koji se prodaju za 30, a neki modeli za 1500-2000 eura . . . Sto se tice samog sata proizveden je pre 1973 god, jer je tada firma ugasena od strane Italijanske firme Perseo koja je kupila na kraju posle svih firmi koje su se izmenjale od 1969-1973god, kao vlasnici Cortebert-a . . . Samo da znas posedujes sat NAJ NAGRADjIVANIJE FIRME SATOVA NA SVETU . . . Sa preko 60 pobeda na sajmovima sirom sveta za inovacije koje su uveli u casovnicarstvo i izradu mehanizama . . . Evo nekih modela koje ja posedujem pa ako prepoznas da je neki od njih javi pa cu ti reci i cenu . . .
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc01999.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cort.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cotrebert.jpg  

  2. #1102
    Novi član
    Član od
    11.9.2012.
    Poruke
    18
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zahvaljujem vam se svima na brzim odgovorima dobri ljudi! Nažalost , nije moj sat medju ovim slikama. Video sam jedan sličan mom na nekom hrvatskom sajtu , nešto kao berza satova , i tu je vredeo izmedju 1150 i 1500 kuna. Po procenama koje ste vi izneli i po nekim mojim procenama vidim da moj sat vredi oko sto evra maksimum. Ništa , srediću ga koliko mogu pa ću ga nositi u nekim specijalnim prilikama. Najviše me je od svega začudilo da posle skoro dve decenije radi savršeno. Ali tad su se stvari pravile da traju. Čudi me da niko nije kupio licencu bar na ime te firme. Još jednom hvala svima i živi bili!

  3. #1103
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Postoji ime i licenca za CORTEBERT firmu i ona je i dalje u vlasnistvu italijanske firme PERSEO . . . Bile su glasine da ce pocetkom godine da pokrenu proizvodnju, ali nazalost bile su to samo glasine, nista se u stvarnosti nije dogodilo . . . POZDRAV . . .

  4. #1104
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozz svima

    Zanima me koliko vredi ovaj lep Tag, model je monaco caliber 12.Imam ponudu za njega pa me zanima sta je realno dati za njega u danasnjoj krizi.
    MONACO watch | TAG Heuer
    Poslednja ispravka: Sky-Balkan (12.10.2012. u 8:36)

  5. #1105
    Član
    Član od
    2.4.2012.
    Poruke
    185
    Lajkovi
    513
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Dosta toga zavisi od toga da li je sat nov, ako nije u kakvom je stanju itd. Ovaj sat nov se u radnji na zapadu moze naci za 3500-4000 evra. U USA mozda i malo jeftinije. Ako je sat koriscen i u zavisnosti od stanja pretpostavljam da ga mozes dobiti za manje.

  6. #1106
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    pozz,sat je nov deo licne kolekcije,bez kutije to jest ima kutiju ali je ostala preko zbog carine kada je kupovan stavljen je na ruku.Sta je realno dati za nov sat bez kutije.

  7. #1107
    Novi član
    Član od
    11.9.2012.
    Poruke
    18
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    opet ja u vezi onog dedinog corteberta! /procitajte nekoliko postova iznad/ prosli put ste mi mnogo pomogli,sad imam par novih informacija pa bih vas sve zamolio koji nesto o tome znate da mi kazete da li to menja stvari u vezi procene. ispostavilo se da je cortebert pozlacen. a saznao sam i da je napravljen najverovatnije 1962. godine. molim sve i da mi odgovorite i na sledece jako bitno pitanje i to brzo,posto sam planirao da u ponedeljak pocnem da trazim nekog sajdziju da mi ga komplet sredi. kako se vrsi poliranje pozlacenog sata i da li se uopste vrsi??? kako da takav sat dovedem u dobro stanje??? unapred hvala svima!!! veliki pozdrav!!!

  8. #1108
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pogledaj malo sledeće teme:
    Moj sat pre i posle servisa
    Restauracija vintage satova
    Preporuka za servis

    Na njima ćeš dobiti više odgovora. Osim toga, preporuke za pojedine servise imaš i na linku Servisi, kada klikneš određenu radnju. Pošto ne znam odakle si, proveri prvo servise u svom gradu, jer nekada zaista nema potrebe slati sat na popravku u drugi grad.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #1109
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ajde da i ja zamolim za procenu strucnijih clanova sata koji mi je najcesce na ruci. U pitanju je Rodania u celiku,sa mehanizmom Valjoux cal-7734. Citao sam da su ove masine stavljali u Breitlinge najcesce ,ali bih voleo da saznam vise o samom satu i njegovoj vrednosti.Tacno radi i ocuvan je perfektno.U mom je posedu duze vremena.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734-003.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734-004.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734-002.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734-009.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734-018.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-7734-021.jpg
    dusan345 likes this.

  10. #1110
    Novi član Avatar korisnika Лазар Сербин
    Član od
    18.12.2011.
    Poruke
    25
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    било каква информација о овом сату? који је модел и колико вреди? замолио ме брат, не знам никакав детаљ о њему сем да је tissot - позната швајцарска марка.на полеђини сата апсолутно ништа не пише. ево слика: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0002.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0008.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0009.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0162.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0164.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0168.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •