Strana 115 od 270 PrvaPrva ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.141 do 1.150 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1141
    Novi član
    Član od
    27.11.2012.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Dal je iko išta mogao da uradi za onaj moj sat ?

    Izvinjavam se ako dosadjujem

  2. #1142
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Slike sata MM1337, koje sam download-ovala.
    Ukoliko neko ne želi da ih vidi u oruginalnoj rezoluciji, može ih pogledati ovde malo umanjene.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0014.jpg Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0015.jpg

  3. #1143
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Vec sam pisao da sat nije bas toliko star, obzirom na to da je brend osnovan 1995.
    U pitanju je modni brend.
    Problem sa ovim satovima je sto malo ko ima iskustva sa njima, tako da je nekad bolje ne napisati nista, nego napisati nesto pogresno.
    Ne bih se izjasnjavao o ceni, posto nemam predstavu koliko bi mogao da kosta.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #1144
    Novi član
    Član od
    2.12.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zdravo svima. Imam sat za koji bih Vas sve zamolio da ga pažljivo pogledate i ako je moguće date neku svoju procenu vrednosti.
    Sat sam dobio na poklon od svog dede, a on ga je dobio na poklon od direktora Mercedesovog predstavništva u Austriji povodom jubileja Merc. kompanije, devedeset i neke. Sve što znam da je pozlaćen (ne znam koliko karatnim zlatom), vodootporan, ima mehanizam miyota OS10...
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-5.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-4.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-3.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-1.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-6.jpg  

  5. #1145
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Dobro dosao na forum.
    Rec je o reklamnom satu koji su davali povodom nekog jubileja, kao sto i sam kazes.
    Slicno su radili jos neki proizvodjaci.
    Mehanizam miyota os10 je solidan mehanizam.
    Nzalost ovi satovi nemaju neku veliku materijalnu vrednost, pretpostavljam da je tu negde do 30-40e Max.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #1146
    Novi član
    Član od
    2.12.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala na odgovoru. Iskreno, mislio sam da vredi više jer je to bio poklon najvernijim i najboljim saradnicima. Ne bih nikad rekao da se Mercedes bruka tako jeftinim poklonima..
    Uskoro ću postaviti na procenu još jedan sat. U pitanju je ''raymond weil''

  7. #1147
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ne vredi mnogo ali bi mozda neki ponosni vlasnik merdzana za nega dao i malo vise samo da ga ima
    Vodootporan je samo na kisu,nemoj slucajno s njim u vodu.

  8. #1148
    Novi član Avatar korisnika snaBo
    Član od
    3.12.2012.
    Lokacija
    BiH
    Poruke
    4
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-....jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-...jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-..jpg

    Da li neko zna koji bi ovo mogao biti sat, godina proizvodnje a samim tim i neka njegova približna cijena? Navodno radi se o srebrenom satu. Hvala.

  9. #1149
    Novi član
    Član od
    6.12.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Prvo da se predstavim, ja sam Andrej. Danas sam na tavanu nasao torbicu punu satova, starijih satova iz '92, '91 i neki od njih mi izgledaju stvarno vredno. Trazio sam na internetu i uspeo sam da nadjem samo jedan i njegovu vrednost. U pitanj su 2 Michel Jordi sata zatim Catamaran sat , Yves Renaud , Burberrys , Certina i Casio. Molim vas da mi kazete okvirnu cenu nekog od ovih satova ili da mi kazete kome bih mogao da se obratim u vezi sa tim. Hvala unapred!
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-1-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-1-3-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-1-4-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-1-5-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-1-6-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-1.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-2-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-2-3-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-2-4-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-michel-jordi-2.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-catamaran-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-catamaran-3-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-catamaran.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-yves-renaud.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-yves-renaud-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-burberrys-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-burberrys-3-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-burberrys-4-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-burberrys-5-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-burberrys.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-certina-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-certina-3-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-certina.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-casio-2-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-casio-3-.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-casio.jpg

  10. #1150
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Torbicu na tavanu sa satovima
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •